Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, MYSZa7 napisał:

Ja pierdole, dalej tego nie ogarnąłeś? xd

 

Odpal apkę Xboxa, znajdź Cold Wara i pobierz wersję na Xboxa Series X.

 

CA6C7CCA-4A19-4EC0-AB77-BF1785DB1DAF.thumb.png.674b7f0dd90dc57eb9a0ae83a02c9ee1.png

 

Włóż płytę do konsoli i odpal ściągniętą grę.

 

 

Pisałem już w sobotę że wymienilem wersję gry i po temacie, a o apce rzeczywiście nie wiedziałem :-) 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, ASX napisał:

wg Jeffa Grubba na E3 prawdopodobnie zabraknie Hellblade 2, Everwild i Elden Ring 

 

Inni insajderzy to potwierdzają, niestety. Chociaż Elden Ring wciąż może zadebiutować gdzie indziej:

 

jjRzyKp.png

 

 

Dodatkowo:

 

z7Pd3M9.png

 

LsTTxRJ.png

 

2YaOYO4.png

 

xrJPzBj.png

 

 

Czyli strzelam, że na E3 zobaczymy:

Halo Infinite

Forzę Horizon 5

Project Omen (Arkane Austin), które ponoć celuje w przyszłoroczną premierę.

Project Typhoon od Avalanche

Starfield

Jakieś mniejsze gry typu The Gunk (oby!), Warhammer Darktide (liczę, że premiera nadal w tym roku), czy Tunic.

Na pewno też nie zabraknie Psychonauts 2.

 

Jeżeli każda z tych gier miałaby zadebiutować w przeciągu następnych 6-12 miesięcy, to byłbym z takiego eventu bardzo zadowolony. Nie potrzebujemy kolejnych CGI.

 

 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Bigby napisał:

 

Czyli strzelam, że na E3 zobaczymy:

Halo Infinite

Forzę Horizon 5

Project Omen (Arkane Austin), które ponoć celuje w przyszłoroczną premierę.

Project Typhoon od Avalanche

Starfield

Jakieś mniejsze gry typu The Gunk (oby!), Warhammer Darktide (liczę, że premiera nadal w tym roku), czy Tunic.

Na pewno też nie zabraknie Psychonauts 2.

 

Jeżeli każda z tych gier miałaby zadebiutować w przeciągu następnych 6-12 miesięcy, to byłbym z takiego eventu bardzo zadowolony. Nie potrzebujemy kolejnych CGI.

 

 

Z jednej strony szkoda bo Everwild to dla mnie jedna z najbardziej wyczekiwanych gier, uwielbiam gry Rare za ich unikalność,

 

a z drugiej może to i lepiej żeby skupili się na grach które powinny wyjść w 2021 i 2022, a na te bardziej odległe tytuły przyjdzie jeszcze czas.

Odnośnik do komentarza

Trochę liczyłem na Elden Ring w tym roku, jednak kolejne przecieki nie napawają optymizmen. Z drugiej strony jak mają wypuścić produkt jakości cybersraki na premierę to cierpliwie poczekam.

Cieszy informacja o kolejnej grze od Arkane, bo ostatnio mocno urośli w moich oczach i patrząc na ich ostatnie produkcje to nie zawiodą, a w przyszłym roku wpadną od nich dwie gry do game passa.

Na Halo nie czekam, multi mnie kompletnie nie intetesuje a kampania w ostatniej części to okrutny kasztan. Do tego te skrzeczące krasnale kompletnie zabijają we mnie chęć powrotu do tytułu.

Starfield jak wyjdzie to pod koniec roku, ale tytuł dość obojętny dla mnie i nic nie wiadomo o rozgrywce. Pewnie piaskownica.

Zręsztą trochę przewrotnie studio Bethesda to chyba najsłabszy element z ich wydawnictwa.

 

 

Odnośnik do komentarza
36 minutes ago, Bigby said:

Znacznie większy budżet, ale długość gry zachować. Te 30 godzin było w sam raz.

Dłużej nie dałbym rady w to grać i szczerze cieszyłem się , że już koniec. Ale jestem pełen optymizmu co do kolejnej części i na pewno ogram, bo pomimo, że gra moim zdaniem nie była jakaś świetne to i tak zjada F4 na śniadanie. 

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
19 minut temu, Soul napisał:

Dziwne, że Ewerwilda zabraknie, do dziś nie pokazali nawet gameplayu z tego.

 

edit gość piszę, że nie ma info co i jak więc nie mówi  tak/nie, więc jest szansa. 

IMO ta gra jest w powijakach, ciekawe czy wyszli już poza fazę koncepcyjną? 

Odnośnik do komentarza

Również czekam na zapowiedzi NOWYCH gier. Nie tylko na Xa. Ale jednego nie lubię. Ogłoszeń tytułów, które wyjdą w dalekiej przyszłości. Dla mnie idealnie, to powinno wyglądać tak: 

1. Krótka notka prasowa studia  informująca nad czym pracują.

2. Kilka miesięcy przed premierą (optymalnie pół roku) pierwsze materiały (start kampanię marketingowej).

3. Kilka tygodni przed - info data premiery. 

Na co mi te zapowiedzi kilka lat przed? Albo daty premier, które i tak są przekładane.

 

 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Aleks napisał:

Również czekam na zapowiedzi NOWYCH gier. Nie tylko na Xa. Ale jednego nie lubię. Ogłoszeń tytułów, które wyjdą w dalekiej przyszłości. Dla mnie idealnie, to powinno wyglądać tak: 

1. Krótka notka prasowa studia  informująca nad czym pracują.

2. Kilka miesięcy przed premierą (optymalnie pół roku) pierwsze materiały (start kampanię marketingowej).

3. Kilka tygodni przed - info data premiery. 

Na co mi te zapowiedzi kilka lat przed? Albo daty premier, które i tak są przekładane.

 

 

Jak cos ma byc według powyższego planu to Starfield. Cała reszta to CGI i lata czekania.

Odnośnik do komentarza

"As for now we cannot show you anything more but please be sure that we at Xbox are proud of our developers and what they will deliver to the gamers in the near* future." <szybka wyliczanka trailerów, indorów rodem z komórek i exclusive revealów multplatform> "See you next year". :xboss: 

 

*as near as 2024 :shieeet:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...