Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rozi

Mnie nie obchodzi ile kasy do Microsoftu idzie, bo mnie jako konsumenta o wyborze konsoli przekonują dobre gry, którymi konsola może się pochwalić. I obecnie Series X takich gier nie ma, takie to proste.

 

I już dajcie spokój z tym doszukiwaniem się spisków i trollingu, bo to jest żałosne.

Odnośnik do komentarza

MS ma najlepsze 1st party na rynku, a nic z tego na razie nie wychodzi. Mnie jednak zastanawia najbardziej jak fakt obecności w abonamencie rzutować będzie na te gry - forma epizodyczna? Więcej krótkich, intensywnych gier? A może GAAS-y always online z mtx? Możemy tylko GDYBAĆ.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Rozi
Teraz, Paolo de Vesir napisał:

no i będziesz miał dobre gry na XSX, zmieni ci coś fakt, że nie są w pełni ekskluzywne i można je ograć np. na PC którego nie posiadasz?

Nigdy nie byłem graczem Pecetowym i nigdy nie będę. A mój roczny laptop sprawuje się całkiem, całkiem :)

 

 

Odnośnik do komentarza

No z tą ekskluzywnością tylko na konsolę to xd, bo jeśli ktoś chce ograć gierkę od MSu to w 99% przypadków (ten 1% to Ori i Cuphead) musi mieć sprzęt pozwalający na jej odpalenie i mnie, jako posiadacza Xboxa, nie obchodzi za bardzo fakt, że to samo co mam ja na konsoli odpali ktoś inny na telefonie z chmury czy pececie, dopóki i ja mogę sobie pograć. Jak widać nie każdy jest tak lotny.

 

Chcesz 100% gierki zarezerwowane na jedną platformę to kup Switcha, bo jak widać Sony też zaczyna przechodzić na model "konsola + PC" i choć nie jest to w ich wypadku tak agresywne jak u MSu to jednak pierwsza bariera została już przełamana.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Bzduras napisał:

To ja się teraz pytam:

WHERE ARE THEY? Meme (Batman The Dark Knight) - YouTube

no mam nadzieje że niedługo je dostaniemy, bo nie można jechać długo na hitach poprzedniej generacji jak Gears 5, SoT czy Godrizon, mimo że wszystkie one dostały patche pod XSX, to wciąż tylko stare gry i nie dla nich kupowaliśmy konsole za ponad 2 kafle.

 

Xbox potrzebuje jak woda nowych gier, a cierpliwość graczy jest już na wyczerpaniu.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Rozi napisał:

JAKIEJKOLWIEK W PEŁNI NEXT GENOWEJ GRY NA XBOXA SERIES X KTÓRA BĘDZIE TZW. SYSTEM SELLEREM. 

A to też czekam, tylko jeszcze zdefiniuj system sellera. Bo jeśli to ma być cinematic experience TPP shooter w open worldzie ze znaczkiem Sony to raczej nigdy się nie doczekamy.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, ASX napisał:

Rozi chyba nie jest świadomy że $ony i M$ dopłaca do każdego sprzedanego egzemplarza konsoli, i obie firmy zarabiają na grach i abonamentach i jest w szoku.

Na rynku PC za dużo nie zarobią na sprzedaży gier, a Xcloud jest integralną częścią gamepassa póki co. Tak więc najwięcej zarabiają na "sprzedanych konsolach" i powinno im zależeć na jak największej ich sprzedaży. Myślisz że dlaczego powstał XSS - powstał jako tani punkt wejścia w ich ekosysystem na którym najwięcej są w stanie wyciągnąć z gierek, gdzie oprócz eksów mają jeszcze 30% od każdej sprzedanej multiplatformy.

Na Steam muszą oddawać część zysku Gabenowi za swoje gry.

 

Nie widzę nikogo kto będzie w stanie zagrozić jeszcze długo Steam na blaszkach, niby M$ ma zaplecze i pieniądze dzięki którym miałby jakieś szanse, ale dalej nie czuje o co w tym chodzi na puszkach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Rozi
1 minutę temu, Bzduras napisał:

A to też czekam, tylko jeszcze zdefiniuj system sellera. Bo jeśli to ma być cinematic experience TPP shooter w open worldzie ze znaczkiem Sony to raczej nigdy się nie doczekamy.

Po prostu dobra gierka :)

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Bzduras napisał:

A to też czekam, tylko jeszcze zdefiniuj system sellera. Bo jeśli to ma być cinematic experience TPP shooter w open worldzie ze znaczkiem Sony to raczej nigdy się nie doczekamy.

Ja czekam na grę, która zrobi dla XSX to co zrobiła pierwsza część Halo dla pierwszej konsoli MS. Wtedy będzie mozna mowic o mocarnym tytule.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...