Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie, bo ten Atomic Heart miał tyle perypetii, że nie wiadomo, czy gierka będzie coś warta, więc tutaj przynajmniej sprawdzi się bez strachu :)
Ogólnie to muszę szybko nadrabiać Halo i Forza Horizon (w obydwu przypadkach dopiero po dwie części zaliczone), bo chciałbym brać udział w forumkowym szaleństwie day-one.
Szkoda, że aktualnie mam zajawkę na Gearsy, wczoraj skończyłem Judgment i dziś miałem już podjarkę, że w czwórkę wskoczę, a tu taka zmiana planów i trzeba nadrabiać Master Chiefa jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, 20inchDT napisał:

Wredny dlaczego ty to sobie robisz? Serio, nawet wyscigi bedziesz nadrabiał i grał na czas?


Yup, a czemu niby nie?
Jak coś jest serią to wypada znać wszystkie odsłony, żeby wiedzieć, jakie zmiany w niej zaszły na przestrzeni czasu i żeby mieć pojęcie w dyskusji np.
Jakbym nie miał takiego podejścia to ominęłaby mnie pierwsza Forza Horizon (bo zacząłbym od FH4) i Gears of War 3 (bo według forumkowych zaleceń najlepiej od razu grać G5), a obydwie te gierki nawet według dzisiejszych standardów oceniam na 10/10 :reggie:

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Wredny napisał:

Fajnie, bo ten Atomic Heart miał tyle perypetii, że nie wiadomo, czy gierka będzie coś warta, więc tutaj przynajmniej sprawdzi się bez strachu :)
Ogólnie to muszę szybko nadrabiać Halo i Forza Horizon (w obydwu przypadkach dopiero po dwie części zaliczone), bo chciałbym brać udział w forumkowym szaleństwie day-one.
Szkoda, że aktualnie mam zajawkę na Gearsy, wczoraj skończyłem Judgment i dziś miałem już podjarkę, że w czwórkę wskoczę, a tu taka zmiana planów i trzeba nadrabiać Master Chiefa jak najszybciej.

Przecież do grudnia jeszcze jest w uj czasu. Mam podobnie dlatego przeplatam Gearsy z Halo, ale jednak ta pierwsza seria dużo bardziej mnie wciągnęła:)

Odnośnik do komentarza
Teraz, izon napisał:

Przecież do grudnia jeszcze jest w uj czasu. Mam podobnie dlatego przeplatam Gearsy z Halo, ale jednak ta pierwsza seria dużo bardziej mnie wciągnęła:)


Mnie też, ale w sumie po Halo 2 miałem od razu chęć grać w trójkę, jednak stwierdziłem, że teraz czas na zmianę i jechałem na zmianę FH2 i Gearsy (tu trzy części pod rząd - 2, 3 i Judgment).
W każdym razie z tym "uj czasu" to nie tak do końca, bo to też zależy, ile człowiek ma czasu na granie, a dodatkowo - ile z tego czasu faktycznie na graniu spędza, a ile to np konsola włączona tylko dla YT, bo na więcej nie ma siły po robocie i nawet grać się nie chce.
W każdym razie będzie ostro grane na XBOXie i widzę, że w tym roku będzie on moją główną platformą do gierek :xboss:

Odnośnik do komentarza
Teraz, Wredny napisał:


Mnie też, ale w sumie po Halo 2 miałem od razu chęć grać w trójkę, jednak stwierdziłem, że teraz czas na zmianę i jechałem na zmianę FH2 i Gearsy (tu trzy części pod rząd - 2, 3 i Judgment).
W każdym razie z tym "uj czasu" to nie tak do końca, bo to też zależy, ile człowiek ma czasu na granie, a dodatkowo - ile z tego czasu faktycznie na graniu spędza, a ile to np konsola włączona tylko dla YT, bo na więcej nie ma siły po robocie i nawet grać się nie chce.
W każdym razie będzie ostro grane na XBOXie i widzę, że w tym roku będzie on moją główną platformą do gierek :xboss:

No tak, sam nie wiem, czy wyrobię na premierę Infinity, a chce mieć ograne wszystkie części, no ale najwyzej multi będzie day one, a to w sumie najwazniejsze :)

Odnośnik do komentarza

Powiem tak mam xsx z gp na 2 lata, mam switcha, nie mam ps5. Bądźmy szczerzy i obiektywni ale naprawdę słabiutko z grami ja rozumiem jest gp są gry za darmo na premiera mega opcja ale nie ma killerów , patrząc na niebieski narożnik wydali już demon souls, teraz ratcheta, returnal, nawet ten nieszczęsny spider Man. Zaraz wyjdzie Horizon itp, a my xboty nic nie dostaliśmy jeszcze !!! To mnie boli… konsola chodzi jak złoto ale brak gier…

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Hanza71 napisał:

Ponawiam pytanie czy MS studios dostarczy oczojebne doznania plus wypasiony game play, czy tylko gry ktore odpalam na mojej komorce

Akszyyyli, każdą grę MS można odpalić na komórce dzięki cudownemu xcloudowi, ale jeśli pytasz o jakieś oczejebne doznania wizualne, to Horizon 5 jak zawsze robi robotę. Jeśli natomiast gra na Tobie nie robi wrażenia, to nie wiem co może Ci pomóc :(

Odnośnik do komentarza

@Banan91PL
Z tym, że tych gier nie brakuje - ba, pokazali ich dzisiaj tyle, że przez dwa lata pewnie nie ogram.
Brakuje jedynie gier first party, których nie ogram nigdzie indziej, a i to nie do końca, bo w tym roku wpadną dwa killery z dwóch znanych serii.
Biorąc jednak pod uwagę ile z tego dobra trafia day-one do Gamepassa to choćby z ekonomicznego punktu widzenia XBOX wydaje się być najlepszą opcją na chwilę obecną.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...