Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

(obniżając na przykład marże ze sprzedaży w swoim sklepie)

Zobaczymy czy to kiedyś zrobią na konsolach.

 

FLMbh7bX0AQbaUh?format=jpg&name=large

 

Spencer mistrz języka  :xboss: 

 

Jez hintuje że może chodzić tylko o CODa, inni obstawiają PRową gadką żeby bez problemu klepnąć wykup i porównują to do Bethesdy co było mówione przed i po a jeszcze inni obstawiają że transakcja może dojść do skutku nawet w tym roku.

 

Bawiąc się w Patchera

- COD zostanie multi albo przynajmniej do końca umów/generacji

- WoW na konsolach

Odnośnik do komentarza

Cod i fifa to są o tyle specyficzne gry, że mają masę fanów która gra w nie cały okrągły rok aż do wyjścia następnej części. Często są to jedyne gry które ogrywają. Dla takiego właśnie gracza bardziej opłacalne będzie wydać raz 70$ niż płacić co miesiąc 15$ przez 12 miesięcy. Oby tylko ms coś zrobił z tym codem bo seria stoi w miejscu. Jedynie modernwarfare 2019 był zajebisty.

Odnośnik do komentarza

Włąsnie ostatnimi czasy te kampanie to syf. Wyjątkiem jest właśnie MW rebot który jest kozacki. Tam obecnie chyba tylko infinity ward umie klepać coda. BO4 już w ogóle był bez kampanii lol xD Multi to sól tej serii od lat. W sumie teraz ten warzone chyba wszystko inne zostawia w tyle jeśli chodzi o cody. Ponoć jeszcze cod mobile dochodzi do głosu:dafuq:

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Czoperrr napisał:

Ja tam chętnie ogram wszystkie CoDy bo ostatni jakiego grałem to WWII z Plusa, a kampanie zawsze są szybkie i przyjemne. Nie poyebało mnie by płacić za to normalne pieniądze więc z GPU będzie jak znalazł.

Zdecydowanie. U mnie ostatni to MW remaster z plusa. Kasy mi zawsze na to szkoda, ale w abo wjedzie na loozie.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe kiedy wpadną do usługi, na Crasha 4 też mam ochotę, a chętnie bym sobie też ograł po raz kolejny trylogię. 

 

Ogłoszenie przejęcia Bethesdy było we wrześniu 2020 roku. Przejęcie sfinalizowano w marcu 2021, a wszystkie gry Bethesdy do katalogu GPU trafiły w czerwcu 2021. 

Mam nadzieję, że tym razem gierki zostaną dodane wcześniej, w innym wypadku katalog powiększy się dopiero w przyszłym roku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...