Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, ASX napisał:

Remedy i Xbox potwierdzili że to kwestia licencji i gra wróci do sprzedaży i Game Passa kiedy się z tym uporają.

 

 

Oby tak było bo ostatnimi czasy coraz więcej problemów z tymi cyfrowymi grami, a pudełek już pewnie od jakiegoś czasu nie robia z quantum break.

 

 

Tutaj tez mała ciekawostka która mnie mocno zszokowała bo myslałem, że game pass ma miażdzącą przewagę w ilości subskrybentów na konsolach a tu wychodzi na to, że pc game pass jest liczniejszy

 

 

 

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, PanKamil napisał:

Tutaj tez mała ciekawostka która mnie mocno zszokowała bo myslałem, że game pass ma miażdzącą przewagę w ilości subskrybentów na konsolach a tu wychodzi na to, że pc game pass jest liczniejszy

 

 

Pisałem o tym kilka dni temu we właściwym temacie

 

 

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, PanKamil napisał:

Oby tak było bo ostatnimi czasy coraz więcej problemów z tymi cyfrowymi grami, a pudełek już pewnie od jakiegoś czasu nie robia z quantum break.

 

 

Tutaj tez mała ciekawostka która mnie mocno zszokowała bo myslałem, że game pass ma miażdzącą przewagę w ilości subskrybentów na konsolach a tu wychodzi na to, że pc game pass jest liczniejszy

 

 

 

 

 

Ale Wy potraficie czytać całe zdania czy tylko to co wam jakiś troll w necie podkreśli?

 

Tam nie jest napisane, że na PC jest 15 mln subskrybentów, tylko że prowadzili pilotażowy program z Bethesdą żeby ich klientom przedstawić ofertę GP.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, SnoD napisał:

 

Ale Wy potraficie czytać całe zdania czy tylko to co wam jakiś troll w necie podkreśli?

 

Tam nie jest napisane, że na PC jest 15 mln subskrybentów, tylko że prowadzili pilotażowy program z Bethesdą żeby ich klientom przedstawić ofertę GP.

Zabawne jest to jak tego typu fanboyskie profile skupiają się wyłącznie na liczbie subskrybentów, a zupełnie ignorują inne punkty tego postu na Linkedinie jak np. to że Game Pass wygenerował 2 miliardy dolarów przychodów między 2018 a 2022, co daje jakieś 2 miliardy wykupionych subskrypcji za 4 zł, no bo przecież czytałem ze nikt nie płaci za GP pełnej kwoty i wszyscy korzystają z promocji xd

Czy ponad 15-krotny wzrost aktywnych użytkowników na 26 rynkach na swiecie.

 

Te fakty zostały całkowicie pominiete.

Skupiono się wyłącznie na domyśle że Game Pass ma więcej użytkowników na PC niż konsoli, i potraktowano to jakby to bylo coś negatywnego, że abonament ma więcej klientów tam gdzie jest większa baza urzadzeń. 

 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, SnoD napisał:

No tak już od 2-3 lat są praktycznie same trailery i gameplaye.

No racja 

I odważyłbym się powiedzieć że rok było wręcz aż za dużo gier, przez co zostały zaburzone proporcje i duże tytuły zginęły w zalewie mniejszych gier.

 

Rozumiem że bardzo zależy im na tym by pokazywać ile to gier nie trafi na premierę do Game Passa, ale w tym roku wolałbym żeby skupili się mocniej na swoich dużych premierach jak Starfield, Forza czy Hellblade, zamiast pokazu 1001 indyków które trafią do Game Passa.

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
W dniu 10.03.2023 o 23:30, WisnieR napisał:

Chodzi o to, że Grzybiarz po prostu wyłącza listwę wyłącznikiem tejże i zdziwiony, że mu konsola się resetuje :)

Dopiero czytam :)

no mi nie chodziło Quick resume, ale to ze mam gry retro na USB i jak wyłącze pstryczkiem listwę, potrm włączam konsolę to Xbox nie widzi tych gier. Muszę odczepić i wczepić dysk ponownie. To jest dziwne bo żaden komp czy plej tak nie działa: masz coś w USB i to widzi ciagle.

No ale problem się rozwiązał sam, jak wzięli się za emulatory. Teraz ogram kilka klasyków, coś tam z one’a i konsola pójdzie do Żyda. 
PS mam tryb developerski ale zdałem sobie sprawę że zamiast grac to ja cały czas coś ustawiam, konfiguruję… wiec daje se spokój z emu na xs

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...