Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, MaZZeo napisał:

Jestem blisko jebania Xbox tak jak i reszta tutaj ale nie popadajmy kolejny raz w narracje gdzie sonka dostaje jedną sensowną grę na parę miesięcy (i to przeważnie singlową, do przejścia w parę dni) to nagle na tej konsoli jest w co grać non stop, a kiedy na xboxie wychodzi coś raz na pare miesięcy to jest posucha

 

No ja tu widzę jeden problem, 3 typów na krzyż wyprodukowało milion postów, że na Xboksach nie wychodzą sony-the-game :notlikethis:

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Starfield to imo będzie make or break xboxa dla wielu z nas. Jeśli wyjdzie nudne gówno w rwanych 30fpsach to będzie pewnie można zamknąć CW, ale w sumie do tej pory bethesda tylko mnie rozczarowała marnym F4(nadal fajnie się eksplorowało), więc liczę, że starfield to będzie super przygoda.

Do czerwcowej konfy nie mam wielkich oczekiwań, bo pewnie znowu nic konkretnego poza wodospadem lepszych lub gorszych indyków nie będzie(motorsport mi lata) i skończy się jak zawsze na chujowych teaserach gier których produkcje zrestartuja za pol roku.

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, MaZZeo napisał:

 

Ja tu widzę tylko dwie sensowne gry na ten rok (FF16 i Spiderman 2), reszta to typowe zapychacze list które wyjdą za rok albo dwa i gierki na VR

 

Nie mam konsoli Sony i nie śledzę ich kalendarza wydawniczego, ale dla mnie to bieda większa niż na Xboxie.

Spiderman to miękki siusiek i już pierwszej części nie tknąłem, o tych japońskich tasiemcach o uczniakach z supermocami nawet nie wspominam.

Wieje hooyem z obu obozów.

 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Bielik napisał:

@ASX no jest atak bo ciągle porownujesz do sonki, która nawet jak przeciąga premiery to dostarcza swoje największe marki w jakości premium (mówię o technikaliach), Microsoft do dziś nie ogarnia, że może zrobić półśrodek w postaci 40 FPS :balon:

Nie neguje tego co napisałeś, ale w swojej wypowiedzi odniosłem się tylko do terminu "nierealnych dat premier" i że nie ma czegoś takiego dzisiaj jak pewna data premiery. Następnym razem będę wiedział żeby podać przykład innego wydawcy np. EA albo Warner Bros, skoro podanie jako przykładu działań Sony to wrażliwa sprawa i może zostać potraktowane jako atak na markę.

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Homelander napisał:

Prawda jest taka, że developing gier jest teraz tak strasznie czasochłonny i kosztowny, że zwyczajnie nie ma opcji na wydawanie gier tonami jak na 5 czy 6 generacji

 

To prowadzi do wniosku, że rola eksów od dawna traci na znaczeniu, co widać i słychać :sonkassie:

  • Haha 1
  • beka z typa 3
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

No co Ty dupisz kolego? Właśnie w zalewie identycznej oferty tytuł na wyłączność może być języczkiem u wagi przy wyborze ulubionego sprzętu. Skłonny jestem stwierdzić, że za sukces PS czy Nintendo odpowiadają właśnie gry 1st party (bo exów wciąż jednak mało).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Homelander napisał:

Prawda jest taka, że developing gier jest teraz tak strasznie czasochłonny i kosztowny, że zwyczajnie nie ma opcji na wydawanie gier tonami jak na 5 czy 6 generacji. Jak jesteś graczem i chcesz grać w dobre gry to zwyczajnie musisz mieć wszystkie konsole, bo inaczej się zanudzisz na śmierć, albo zamulisz indykami

Sami twórcy narzucili sobie jakieś głupie zasady, że wszędzie musi być sandbox <rzyg> i oczywiście każdy musi być większy od poprzedniego i musi mieć więcej znaków zapytania niż cały sezon jeden z dziesięciu. 

Takie Sekiro, widziałem dużo głosów, że za mało rozbudowany świat a właśnie dla mnie ta gra jest przykładem idealnego wyważenia jeśli chodzi o rozbudowanie świata. 

Są też takie perełki jak Tinykin i Hi-Fi Rush, które dają nadzieję, że ktoś jeszcze robi gry z pasją a nie pod wyśrubowane cyferki. 

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

To był plan od samego początku, Ameryki nie odkryłeś, ale XGP miał koegzystować z Xboxem, a nie go ujebać.

Jest chujnia, ale że niby MS rezygnuje ze sprzętu w niedalekiej przyszłości? Już bez przesady, kolejna teoria do kolekcji po: granie na PC umiera, Sony nigdy nie wyda swoich gier na PC, zabiorą wam cyfrowe gierki i już nie odpalicie, ostatnia generacja konsol i streaming, koniec płyt - tylko cyfra i tylko streaming. Xbox może być przystawką do Game Passa, a nie celem samym w sobie, ale tak jak Spencer powiedział: "w dalszym ciągu będą produkować sprzęt, bo niektórzy po prostu lubią konsole". Gry będą, bo nie po to kupują wydawców, na wszystkim, z lodówką włącznie, tylko nie wszystko na PlayStation. Czyli w zasadzie nic się nie zmienia.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Teraz, krzysiek923 napisał:

Jest chujnia, ale że niby MS rezygnuje ze sprzętu w niedalekiej przyszłości? Już bez przesady, kolejna teoria do kolekcji po

 

Nacisk jest na GamePass, a także na aplikacje GamePass na telewizorach, telefonach i nawet powstaje dedykowany dongle do telewizora. Zakup ABK ma w dużej mierze poszerzyć działalność MSu w grach mobilnych, Całe założenie jest takie żeby mieć pieniądze z abonamentu. Jaki mieliby cel w sprzedaniu powiedzmy 30 milionów Xboxów? To tylko dodatek do XGP, jeden ze sposobów na dostęp do abo, a nie jak w przypadku Nintendo czy Sony - główna platforma firmy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...