Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, devilbot napisał:

jakby ktoś chciał uczciwie co miesiąc płacić za ultimate to ile to teraz będzie miesięcznie na polskie?

Przypominam, że Core to 10$ na miesiąc a 5$ na miesiąc biorąc na rok. To nic niezwykłego, abonamenty 1-miesięczne są nieopłacalne (niemal wszędzie, operatorzy wolą umowy na 2 lata itp), nie wiem czemu GPU jest na miesiąc.

 

Tak więc licząc to w stylu Core to GPU powinien kosztować 31,50 zł miesięcznie (biorąc na rok). A ponieważ Core to 249 zł, a konwersja 3:2 to wychodzi niemal równo 31,50. Niedawno konwersja została OFICJALNIE potwierdzona przez Microsoft (jako celowa robota niczym dozwolone dzielenie gier w rodzinie itp), to już nie ma mowy o sztuczce, manipulacji cebuli, ale oficjalnym potwierdzeniu.

Odnośnik do komentarza

W sumie konwersja z Golda na GPU była od dawana oficjalnie potwierdzona przez Microsoft, nigdy nie miała nic wspólnego z cebulą czy czymś nieuczciwym. Ba, sam Microsoft do niej zachęcał przynajmniej kilka razy, bo z jednej strony my dostawaliśmy GPU taniej, a z drugiej Microsoft miał zyskiwał klientów którzy opłacali im GPU na kilka lat do przodu z góry. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, marek1128 napisał:

Hej.
Chciałbym kupić myszkę Razer Viper V2 Pro.
Mam pytanie do osób grających na konsoli xbox series s/x co mają myszkę bezprzewodową.
Czy jak zapiszecie ustawienia myszki na kompie tzn. dpi, odświeżanie nadajnika itp, to czy na konsoli będą te same wartości zachowane? 
Dzięki za odpowiedzi.

Jeśli mysz ma wbudowaną pamięć i nie wymaga programu w tle, to tak.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Rafi2013pie napisał:

A jak ma to być w ustawieniach 

Ale jakich ustawieniach? Kupujesz grę w cyfrze/na płycie, instalujesz i grasz. Jeśli chodzi Ci o granie w gry z Game Passa bez płacenia za Game Passa to tak się nie da.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Figuś napisał:

nick sugeruje że kolega ma 10 lat, empatii trochę...

 

Jeśli w nicku jest data urodzenia, to fakt, mój błąd, zwracam honor, nie zwróciłem w ogóle na to uwagi.

Co nie zmienia faktu, że takie rozmowy prowadzi się na OLX, i to już raczej nie są 10-latkowie.

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...