Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

tej mieliście ostatnio jakieś problemy z prędkością pobierania? u mnie straszny gruz gdzieś od 2-3 dni i to niezaleznie czy kabel czy wifi. Nat otwarty, test predkosci na xboxie daje 1000, konsola hard reset i juz w sumie nie mam pomyslu co dalej :( Komp na tej samej sieci sciaga legancko jak zawsze, a klocek sie zgruzowal.

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Soban napisał:

tej mieliście ostatnio jakieś problemy z prędkością pobierania? u mnie straszny gruz gdzieś od 2-3 dni i to niezaleznie czy kabel czy wifi. Nat otwarty, test predkosci na xboxie daje 1000, konsola hard reset i juz w sumie nie mam pomyslu co dalej :( Komp na tej samej sieci sciaga legancko jak zawsze, a klocek sie zgruzowal.

tak, u mnie ostatnio na wifi mocno zamulało i zawieszało pobieranie, gdzie zazwyczaj szło płynnie ~250mb/s

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Dragon13 napisał:

A co z FTC, mogą jeszcze realnie zagrozić MS, np cofnąć przejęcie?  Na chłopski rozum nie wydaje się to już możliwe.

 

Jakąkolwiek ingerencja za 2-3 lata po zmianach organizacyjnych oznaczałaby pewnie koszty idące w miliardy i setki miejsc pracy, a na to raczej nie pozwoli żaden sąd.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście ze skórki bedą dalej sprzedawane. Ale już samo odejście od corocznego cyklu wydawniczego zarzynającego studia i pracowników, sprawi że zwolnią się moce przerobowe by niektóre studia mogły wrócić do robienia innych gier niż kolejny CoD.

 

Tak jak pisze Paweł na efekty tego trzeba będzie długo poczekać, ale lepiej późno niż wcale. Bo tak olbrzymi wydawca, tak mocno skupiony tylko na jednej marce (obecnie to ponad 3000 developerów nieustannie pracuje nad kolejnymi CoDami) to nie była zdrowa sytuacja. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...