Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie. W 2010 kupiłem X360. Potem w 2016 przesiadłem się na X0, ale konsolę po miesiącu sprzedałem :D

 

Na swoim koncie Ms w latach 2012-2013 kupiłem sporo gier na X360. Teraz po zalogowaniu się w aplikacji mobilnej Xbox zauważyłem, że kilka gier
w bibliotece brakuje. Min. Tales of Vesperia.

 

Przypomniało się mi, że kiedyś w 2016, 2017 albo 2018 udostępniłem konto MS "znajomemu" z jakiegoś forum.
Pytanie, czy mógł przenieść licencję na swoje konto i stąd te braki na moim?

Odnośnik do komentarza

Nie istnieje możliwość przeniesienia licencji. Musiałbyś odpalić konsolę i zajrzeć w bibliotekę. Pamiętaj też, że sporo gier z 360 nie załapało się do wstecznej, więc konsola (One/Series) i aplikacja po prostu ich nie wyświetlają, jak chcesz przejrzeć WSZYSTKO z 360 to musisz albo zalogować się tym kontem na 360 albo przejrzeć historę zakupów na xbox.com.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Xbox One w 2013 r. Był zacofany technologicznie, drogi i zaprojektowany wokół Kinexta, a polityka Xboxa bardziej koncentrowała się na dostarczaniu multimedialnego centrum rozrywki z Netflixem i TV, niż konsoli do gier. 

 

Obecna generacja też nie jest idealna, ale 100 razy bardziej wolę obecną politykę skupioną po prostu na robieniu gier, niż tamte  eksperymenty. 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Arikos napisał:

Na swoim koncie Ms w latach 2012-2013 kupiłem sporo gier na X360. Teraz po zalogowaniu się w aplikacji mobilnej Xbox zauważyłem, że kilka gier
w bibliotece brakuje. Min. Tales of Vesperia.


Tales of Vesperia (X360) nie jest wstecznie kompatybilna - na XONE (i PS4) dostała remaster "Definitive Edition".
Reszta tak jak Pan @Bzduras napisał :sir:
 

9 godzin temu, Bzduras napisał:

Pamiętaj też, że sporo gier z 360 nie załapało się do wstecznej, więc konsola (One/Series) i aplikacja po prostu ich nie wyświetlają, jak chcesz przejrzeć WSZYSTKO z 360 to musisz albo zalogować się tym kontem na 360 albo przejrzeć historę zakupów na xbox.com.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Jak 3rd party to moze bedzie data BG3 w koncu. Pewnie poza wymienionymi moze cos wspomna no becie FF14. Fajnie by bylo jak by pokazali jakies gierki pod GP (duze gierki) jezeli jakies jeszcze wskocza do konca roku, oczywiscie mysle o niespodziankach a nie tym co juz wiadomo. 

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, ASX napisał:

Ale ich gra robiona dla Xboxa byłaby już second party (a technicznie first party). Dlatego jej nie będzie.

Dodałbym jeszcze, że nigdy nie potwierdzono, że Project Fantasy faktycznie powstaje we współpracy z Xboksem. :)

 

Za dużo od tego eventy bym nie oczekiwał. Ze swoimi gierkami skończyli, więc będą po prostu chcieli pokazać, że na Xboksa w tym roku trafi jeszcze kilka ciekawych tytułów. Plus coś z Game Passa.

Odnośnik do komentarza

Microsoft podał wyniki działu gamingu za lipiec-wrzesień 2023:

- przychody z gamingu +9%,

- przychody ze sprzedaży konsol -7%,

- przychody z zawartości i subskrypcji +13%.

 

W necie podsumowali, że to najlepszy kwartał dla Xboxa/gamingu (poza okresem świątecznym) w historii. Widać, że Starfield zrobił swoje.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...