Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, SnoD napisał:

FH po prostu już zjada własny ogon. FH4 to już był peak tego co można było w serii pokazać, chociaż ja odpadłem już po FH3. Jak nie zrobią odskoczni w zupełnie innych klimatach, to ciężko im będzie pokazać coś z nowym standardem dla serii.

Dlatego FH4 była taka „świeża” dla mnie. Raz, że pory roku, dwa że po 3 „słonecznych” i południowo/egzotycznych miejscówkach wleciała bardziej swojska lokacja.
  

Odnośnik do komentarza

Jedyna rzecz, która była gorsza w FH4 od FH5, to ruch lewostronny :kekw: Pory roku oczywiście na plus, bardzo fajnie zobaczyć te same miejscówki latem i zimą.

 

Zadania i zawody dużo bardziej siedziały mi w FH4. W piątce mam nastukane dużo, dużo godzin, ale w sumie jakoś nie ciągnie, żeby wrócić. Do czworaczki zaś chętnie wrócę, mam jeszcze sporo misji do przejścia. Np. Top Gear :notbad:

Odnośnik do komentarza

My narzekamy, ja sam także bym chciał np. powrotu do klimatu z jedynki,  ale jak popatrzeć na wyniki jakie wykręca Forza Horizon 5 (35 milionów graczy i od lat utrzymuje się wśród najapopularniejszych gier na Xboxie i Steam) to wątpię by czekały nas jakieś większe zmiany w formule. Trochę podobny case jak Call of Duty czy Fifa (teraz już FC), będą ciągnąc tą formułę tak długo jak gra zajebiście zarabia, bo nie zabija się kury znoszącej złote jaja. 

Odnośnik do komentarza

Witam! Posiadam grę RDR2 w wersji na dwóch płytach i ostatnio chciałem sobie jeszcze raz zagrać w ten tytuł ale przy 10% instalacji wyskoczył komunikat że instalacja została zatrzymana. Okazało się że pierwszy dysk jest uszkodzony widoczne zdarcie od strony napisów prześwitujące na wylot. Mam pytanie czy jest jakaś opcja abym nie musiał płacić drugi raz za tą samą grę czy nie ma innego wyjścia? Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, mati1823 napisał:

Witam! Posiadam grę RDR2 w wersji na dwóch płytach i ostatnio chciałem sobie jeszcze raz zagrać w ten tytuł ale przy 10% instalacji wyskoczył komunikat że instalacja została zatrzymana. Okazało się że pierwszy dysk jest uszkodzony widoczne zdarcie od strony napisów prześwitujące na wylot. Mam pytanie czy jest jakaś opcja abym nie musiał płacić drugi raz za tą samą grę czy nie ma innego wyjścia? Z góry dziękuję za pomoc.

Na Xboxie możesz pobrać grę z sieci bez jej kupowania. Wystarczy że ściągniesz sobie apke Xboxa na telefon, wybierzesz że chcesz zainstalować RDR2 na swojej konsoli. Potem tylko wystarczy, że włożysz płytkę, konsola rozpozna że to RDR2 i będziesz mógł grać. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Pewnie będzie jakiś mały pokaz, mają gry bez konkretnej daty premiery na pierwsze półrocze. Są ze dwa indyki jak Towerborne które powinny niedługo dostać konkretny termin.

Trzeba jakoś poinformować że Stalker leci na trzeci, albo czwarty kwartał tego roku.

Może jest jakaś gra którą zechcą pokazać, ponoć zespół Tima Schafera finalizuje prace nad jednym z projektów. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Z tradycją corocznych shadowdropow może być ciężko, bo shadowdropy  zawsze było czymś niecodziennym i ciężki wymagać by co roku coś wyjmowali z kapelusza, zwłaszcza że żaden wydawca nie robi regularnych shadowdropow.  

 

Ale regularnych Directow na początku roku takich jak ten 12 miesiecy temu myślę że spokojnie możemy się spodziewać. 

Mają dużo gier, więc jest co pokazywać, a dodatkowo taki zimowy  direct dobrze wypełnia pustkę informacyjną, bo przed nim wszystkie najważniejsze informacje dotyczące gier na Xboxa były ogłaszane na czerwcowym okazie, ewentualnie w sierpniu na Gamesconie. 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Donatello1991 napisał:

Kiedy można się spodziewać Diablo 4 w GP?

Jak im zacznie liczba graczy szorować po podłodze, nie interesuje się więc szczerze nie wiem jak to się sprzedało i czy ludzie grają sezony.

Podejrzewam że w tym roku wrzucą, może w okolicach letnich branżowych imprez. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...