Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, SnoD napisał:

Bardzo solidny pokaz, 4 zupełnie różne gry teoretycznie na ten rok, a gdzieś tam jeszcze Towerborne.

 

Jeszcze chciałem dodać, co.moim zdaniem ważne, wszystkie gry od MS, a nie masowo podkupowane czasowe exy. Mam nadzieję, że ta praktyka u MS już praktycznie zdechła.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Jak zachwyty są nawet na klaperskim PPE to wiesz, że pokaz się udał. MS postawił na coś czego potrzebował od czasu HaloForzaGearsów - różnorodności gatunkowej. W dodatku poprawiła się komunikacja między Xboxem, a graczami i mamy regularne update’y z tym co się pichci + duży pokaz w czerwcu. Gry sypią się jak z rękawa, a wszystko ograć można bez wychodzenia z domu za cenę dwóch paczek fajek.

No faktycznie. Chyba, że mówisz o dwóch opiniach "redaktorów" 

Screenshot_20240118-214900.png

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Hubert249 napisał:

No faktycznie. Chyba, że mówisz o dwóch opiniach "redaktorów" 

Screenshot_20240118-214900.png


komentarze - poza jakimiś die hard klapami raczej pozytywny odbiór 

 

a w tych ankietach to może głosować każdy niezalogowany

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Homelander napisał:

Ale nowe Gearsy to by się przydały

Myślę że na czerwcowym pokazie będą już.

 

Z innych rzeczy to szkoda że gierka Double Fine albo South of Midnight wyleciało chyba na przyszły rok. Chyba.

Tak jak Wezyr pisał, co jak co ale na różnorodność nie można narzekać, ale jakies dwa mniejsze projekty mogłyby się pojawić bo dobrze to MS wychodziło ostatnio 

Edytowane przez drozdu7
Odnośnik do komentarza

No Gearsy zawsze spoko, tylko w tym roku nawet nie byłoby gdzie ich wcisnąć xD

Bo druga połowa roku, o ile nie będzie dużych opóźnień to Indiana, Avowed, coroczne Call of Duty i STALKER 2 oraz mniejsze gierki jak Towerborne i pecetowa Ara. 


Poprzedni rok był spoko, ale jeśli to wszystko wyjdzie w tym roku to zapowiada się że może być lepszy. 

 

9 godzin temu, Hubert249 napisał:

No faktycznie. Chyba, że mówisz o dwóch opiniach "redaktorów" 

Screenshot_20240118-214900.png

Jedyne co wynika z tej ankiety to to że 27,13% głosujących ma Playstation 

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem głupotę i nawet wszedłem w komentarzach w dyskusję z jednym typem. Twardo twierdzi, że Death Stranding 2, Ronin i kilka innych tytułów 3rd party to jednak 1st party, bo mają znaczek PlayStation Studios na grafikach promocyjnych xd

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Trochę tendencyjne pytanie, ale odpowiem - nie, bo po ostatnich doświadczeniach z AAA nie wiem czy coś jeszcze warte może być ceny 3.5 bomb.


Gierki powinny być o stówkę tańsze, bo przykład AW2 pokazał, że jednak da się zrobić wysokobudżetową grę która szanuje pieniądze gracza.

Odnośnik do komentarza
18 minutes ago, devilbot said:

Szanuj się trochę, najpierw dmc na komórkę, a teraz dyskusje na ppe...

 

Microsoft pokazał fajne gry. Ale czy kupilibyście je za pełną cenę gdyby istniała tylko taka opcja?

Nie kupiłbym ŻADNEJ gry za 350zł. Nie można się godzić na takie ruchanie na kasę.

Odnośnik do komentarza

Czy opłaca się dać 350zł za grę na premierę, jednym się opłaca innym nie, to mega subiektywna ocena.

 

Ja napisze tak, że odkąd wprowadzono Game Passa i wiadomo, że wszystkie gry 1st Party będą miały premierę w usłudze, to w trakcie pokazów Microsoftu patrzę czy dalej warto opłacać Game Passa. Po wczorajszej Xbox Developer Direct 2024 stwierdzam, że warto ale tak jak piszę to jest moja opinia "czy się opłaca".

Odnośnik do komentarza

Ile kosztuje teraz gamepass, 17 dolców/msc? 

 

Stawiam, że w ciągu roku, jak nie będzie znacznych spadków, będzie to już 30 dolców, wszystko jest do czasu, macie Netflixa, Spotify i inne, wiecie jak to przecież działa. 

 

Najważniejsze to pytanie, czy tak powinny wyglądać gry first party, czy prezentują oczekiwaną jakość. Wiadomo koszta produkcji gier stale rosną, ale to nie to co kiedyś, jak First Party to jednak była z reguły liga wyżej od reszty, albo przynajmniej można było porównywać je z Rockstarem czy R.I.P Rocksteady (jak jeszcze robili Batmany xD). 

Edytowane przez KrYcHu_89
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, KrYcHu_89 said:

Ile kosztuje teraz gamepass, 17 dolców/msc? 

 

Stawiam, że w ciągu roku, jak nie będzie znacznych spadków, będzie to już 30 dolców, wszystko jest do czasu, macie Netflixa, Spotify i inne, wiecie jak to przecież działa. 

 

Najważniejsze to pytanie, czy tak powinny wyglądać gry first party, czy prezentują oczekiwaną jakość. Wiadomo koszta produkcji gier stale rosną, ale to nie to co kiedyś, jak First Party to jednak była z reguły liga wyżej od reszta, albo przynajmniej można było porównywać je z Rockstarem czy R.I.P Rocksteady (jak jeszcze robili Batmany xD). 

10zł na kinguin

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Czoperrr napisał:

Nie no, normalny klucz 1 miesiąc Ultimate na Europę kosztuje tam 10-20 zł. Nie jest mi żal, że najbogatsza firma świata nie dostanie ode mnie pełnej kwoty.

Nie no jasne i rozumiem, ale oficjalnie Gamepass już jest na granicy opłacalności i jak cena jeszcze wzrośnie, a wzrośnie na 100%, zaczną się schody dla tego modelu. Ja tam wciąż czekam na jakąś bombę od M$, ale po prostu widać, że wolą iść w mniejsze projekty, bo muszą wydać konkretną ilość gier w roku, przez wprowadzony przez nich model, który wyklucza większe projekty na 5+ lat, tak to widzę. 

3 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Pamiętajcie: 

>zbugowana gra AAA za pełną cenę - dobrze

>zbudowania gra AAA w abonamencie - źle

 

Niektórym to już wydawcy zrobili potężną sieczkę z mózgu.

Nie wiem po co "bananizujesz" problem abonamentów, bo takowy powstał i jak dla mnie wczorajszy pokaz jest tylko tego potwierdzeniem. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ultimate kosztuje 17 dolarów, na konsole i PC kosztuje po 10 dolarów. A o tym wróżeniu o gamepassie za 30 dolaców czyli jakiś 120 zł miesięcznie to czytam od lat i jest to całkowicie odklejona kwota, bo nikt tyle nie zapłaci za miesięczną subksrybcje. 

 

Zamiast martwić się o przyszłość Game Passa który jest rentowny, to na twoim miejscu Krycha bardziej obawiałbym się o przyszłość rynku AAA, bo trend w którym gry takie jak Spiderman 2 już teraz kosztują 315 milionów dolarów, a koszty produkcji stale rosną dąży do katastrofy. I mówi o tym głośno były szef Playstation Shawn Layden, a z dokumentów z Insomniac wynika że samo Sony też zdaje sobie z tego sprawę, bo w tych dokumentach pojawiają się pomysły by robić 2-3 mniejsze gierki w budżecie jednej gry AAA, albo żeby podzielić Spidermana 3 na dwie części i każdą sprzedawać za 70 dolarów, albo żeby w ogóle podnieść ceny gier do 80-100 dolarów w 2027 r. Czyli jakiś 400 zł... 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...