Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, XM. napisał:

W ogóle mi ich nie szkoda, w tej branży stawki za godzinę już dawno osiągnęły stratosfere, a gry są tylko chujowsze i bardziej niedopracowane z każdym rokiem. Potem jeden gość robi gre ładniejszą niż multimilionowe studio.

Pora żeby ta branża sięgnęła dna i od nowa się zaczęła budować, oby to był pierwszy krok.

No dokładnie, mniejsze studia indie dowożą, bo każda pracująca tam osoba jest zatrudniona w konkretnym celu i po prostu chce im się robić. U devów AAA to mam wrażenie, że od jakiegoś czasu jest podejscie czy sie stoi czy sie lezy w chuj wielka pensja sie nalezy.

  • Plusik 2
  • This 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, XM. napisał:

W ogóle mi ich nie szkoda, w tej branży stawki za godzinę już dawno osiągnęły stratosfere, a gry są tylko chujowsze i bardziej niedopracowane z każdym rokiem. Potem jeden gość robi gre ładniejszą niż multimilionowe studio.

Pora żeby ta branża sięgnęła dna i od nowa się zaczęła budować, oby to był pierwszy krok.

Otóż to. Make gaming great again. 

Odnośnik do komentarza

Pytanie mam, bo od 2015 roku przerzuciłem się na Playstation i już się nie orientuję na xboxowym rynku. Jakbym chciał kupić Game Pass na X One (3 miesiące lub jeden miesiąc) w dobrej cenie, to w którym miejscu? 

Nie chcę się bawić w jakieś VPNy i lewiznę. Chcę wbić kod i grać. W zasadzie to chodzi o uruchomienie tej usługi dzieciakowi kuzyna, który nie ogarnia tych tematów.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, [InSaNe] napisał:

Pytanie mam, bo od 2015 roku przerzuciłem się na Playstation i już się nie orientuję na xboxowym rynku. Jakbym chciał kupić Game Pass na X One (3 miesiące lub jeden miesiąc) w dobrej cenie, to w którym miejscu? 

Nie chcę się bawić w jakieś VPNy i lewiznę. Chcę wbić kod i grać. W zasadzie to chodzi o uruchomienie tej usługi dzieciakowi kuzyna, który nie ogarnia tych tematów.

https://tanigamepass.pl/pomoz-mi-w-wyborze - tutaj zajrzyj, jest bez VPNów i innych takich. Jedynie w poradnikach masz linki do kluczykowni, w których wychodzi to taniej niż na samym MS Store.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
10 hours ago, [InSaNe] said:

Pytanie mam, bo od 2015 roku przerzuciłem się na Playstation i już się nie orientuję na xboxowym rynku. Jakbym chciał kupić Game Pass na X One (3 miesiące lub jeden miesiąc) w dobrej cenie, to w którym miejscu? 

Nie chcę się bawić w jakieś VPNy i lewiznę. Chcę wbić kod i grać. W zasadzie to chodzi o uruchomienie tej usługi dzieciakowi kuzyna, który nie ogarnia tych tematów.


To jak juz doladuj na dlugi okres czasu zeby dzieciakowi nie odnawiac caly czas. Wejdz na www.kinguin.net i wpisz czego szukasz. Najlepiej kupic trial albo na miesiac i doladowac pozniej samymi Game Pass core ktore przy aktywnym XGPU zamieniaja sie w jego przedluzenie

Edytowane przez Sven Froost
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Odnośnie zwolnień w AB - oni tylko w trakcie procesu przejęcia przez MS zatrudnili 2.000-3.000 ludzi w tak krótkim czasie. Nie wiem za bardzo po co prowadzili rekrutację na tak dużą skalę, raczej bardzo krótkowzroczna polityka zarządu AB w świetle planowanego połączenia obi firm.

 

Edyta: Jednak znacznie więcej, przybyło im ponad 6.000 pracowników w ~2 lata.

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza

Na szczęście w dzisiejszych czasach panuje tu pełny genderyzm. Każdy może traktować każdy sprzęt jak mu się podoba. 

 

Można traktować Steam Decka jako konsole, Xboxa jako Peceta podłączając do niego mysz i klawiaturę , a Peceta jako PlayStation,  podłączyć Dual Sensa i grać w gry Sony.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No teraz to jest pełna dowolność. Tak jak mówię sobie że kupiłem ps5 do trzech gier w roku, to tak samo mogę odwrócić sytuację i Xboxa mam do trzech gier w tym roku (multiplatformy tu czy tu mogę). I to jeszcze ich nie kupuję tylko ogrywam w GP. Czyli mógłbym nawet nie mieć Xa i ograć je w ramach jakiegoś clouda czy Ge Force.

 

 

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, drozdu7 said:

No teraz to jest pełna dowolność. Tak jak mówię sobie że kupiłem ps5 do trzech gier w roku, to tak samo mogę odwrócić sytuację i Xboxa mam do trzech gier w tym roku (multiplatformy tu czy tu mogę). I to jeszcze ich nie kupuję tylko ogrywam w GP. Czyli mógłbym nawet nie mieć Xa i ograć je w ramach jakiegoś clouda czy Ge Force.

 

 

Ale wtedy wystarczyłoby kupić konsole Sony i mieć gry Sony, multiplatformy i jeszcze gry Microsoftu.

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Czoperrr napisał:

Wtedy nie widzę sensu by wypuszczali następcę XSX 

 

No to samo można było powiedzieć jak zaczęli wydawać gry na PC. Pewnie z czasem będzie tak ,że gry na PS5 pełna cena premierowa 350 zł, a na Xboxie w gamepassie za te 60-70 zł miesięcznie. 

 

A Sony odpowie jednoczesną premierą swoich gier na PS5 i PC :wub:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...