Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

26 minutes ago, Czoperrr said:

Już takie są, np. ROG Ally albo Lenovo Legion GO. Mi się one nie podobają i wziąłem Steam Decka OLED, ale jestem ciekaw jak do tematu poszedł by Xbox.

 

Ale jednak i ROG i Legion to handeldy z Windowsem. Z wszelkimi ich wadami. Mnie to odrzuca całkowicie. Odrzuca mnie nawet pieprzenie sie przy Steamdecku, po prostu za stary na to jestem. Xboxowy handheld z interface z Xbox Series? No to jest to co by mnie interesowało potężnie

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Miałem roga i ten windows mimo zalet to największa wada. Ustawianie, różnie launchery, a przede wszystkim brak szybkiego wznowienia gry po odblokowaniu (switch, czy nawet Xbox quick resume) to jest dealbreaker. Jeżeli Xbox wypuści swój handheld nawet z upośledzonym i wybrakowanym os ale bazującym na tym z Xbox series to biorę w ciemno. Marzenie nowy Xbox wydajnościowy kombajn podłączony do dużego oleda+ Xbox hh pod kołderką aby dokończyć level czy quest.....:banderas:

Odnośnik do komentarza
Cytat
Does that involve a handheld? You keep liking loads of tweets about handhelds.
 

I’m a big fan of handhelds. [Laughs] I’m a big fan, but nothing to announce.

When I look at Xbox and I say, ‘Okay as a platform, how do I know that we’re doing well?’ I look at how many players there are, I look at how many hours get played. It turns out that the number of hours played on a monthly basis across Xbox, across cloud, PC, and console is a pretty good metric for how we’re doing.

So, okay, what keeps people from playing certain hours? Well there’s some sleep, school, and kind of normal life, but some of it is just access. Do I have access to the games that I want to play right now? Obviously we’re kind of learning from what Nintendo has done over the years with Switch, they’ve been fantastic with that. So when I look at Steam Deck and the ROG and my Legion Go, I’m a big fan of that space.

 

We do have real work. One of the weak points in the experience on a ROG or the Lenovo [Legion Go] is Windows. How Windows works on controller input only on that kind of DPI, on a smaller eight- or seven-inch screen. That’s a real design point that our platform team is working with Windows to make sure that the experience is even better.

 

Pewnie nikt nawet nie zajrzy do wywiadu. Ostatni paragraf. Ja bym raczej obstawiał windowsowy handheld. Może xbox os jak dodatek, a może xbox stanie sie po prostu emulatorem, who the fuck knows. Czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, drozdu7 napisał:

A ty @creatinfreaksiedzisz teraz tylko na Xboxie? Bo miałeś trochę tych zabawek :)

Tak aktualnie tylko Xbox series x. Ale ciągle mi hh chodzi po głowie. Od sprzedaży pc pod koniec życia PS3, wlatywało wszystko włącznie z PS3, PSP, psvita, Xboxy one, one x, wiiu, PS4, ps4pro, switch, ps5 i Xbox series x (żonglerka i niektóre konsole po kilka razy).

Edytowane przez creatinfreak
Odnośnik do komentarza

No nie no, tak się nie bawmy. Wpadam tu do tematu z nadzieją, że Xboxa zamykają, Spencera wyrzucili, game pass i wszystkie nowości będą lecieć na Ps a tu co? Wszystko po staremu? Rozczarowanie:wallbash:

 

A tak poważnie to internet szalał co to będzie z Xboxem, a tak na prawdę nic się nie zmieniło. Ta sytuacja powinna pokazać, że na tych wszystkich insajderów trzeba położyć lagę i traktować ich jako wybryki internetu, a nie źródło informacji. I nie popadać w jakieś ekscytacje tylko na chłodno czekać na info ze źródła. W końcu to tylko gierki :)

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Jedyne dwa godne zaufania insajdery to The Snitch i billbilkun, reszta do zaorania. W szczególności Grubb, który ciągle coś słyszy, ciągle ma jakieś info i tak może z 5% z tego bełkotu się sprawdza. Sympatyczny typek, ale mógłby utkać dziurę.

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, Bzduras napisał:

Jedyne dwa godne zaufania insajdery to The Snitch i billbilkun, reszta do zaorania. W szczególności Grubb, który ciągle coś słyszy, ciągle ma jakieś info i tak może z 5% z tego bełkotu się sprawdza. Sympatyczny typek, ale mógłby utkać dziurę.

 

Tutaj to niech utkają pizdę forumowicze, co wklejają gunwo twity bez potwierdzenia. 

  • This 3
Odnośnik do komentarza

Jezz już przed samym podcastem schował się pod kamień i pisał, że go jakiś czas nie będzie. Sam największą dramę rozkręcił, a koniec końców okazało się, że nie wiedział kompletnie nic :p

 

Miało nie być gier day one w GP, gry AB dodatkowo płatne, a tu potwierdzenie, że wszystko day one. Dodatkowo potwierdzenie kolejnej high endowej konsoli i zapowiedź innych sprzętów. Ten Xbox to mógłby tak umierać ze dwa razy do roku ;)

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, SnoD napisał:

Jezz już przed samym podcastem schował się pod kamień i pisał, że go jakiś czas nie będzie. Sam największą dramę rozkręcił, a koniec końców okazało się, że nie wiedział kompletnie nic :p

 

Miało nie być gier day one w GP, gry AB dodatkowo płatne, a tu potwierdzenie, że wszystko day one. Dodatkowo potwierdzenie kolejnej high endowej konsoli i zapowiedź innych sprzętów. Ten Xbox to mógłby tak umierać ze dwa razy do roku ;)

 

Niech się do kibla schowa. 

Odnośnik do komentarza

No, ale przeciez insiderzy mieli racje. Są gry, ktore trafia na ps i switcha, a pozostałe rozważają. Ten wczorajszy teatr to pr'owy double speak z otwartymi furtkami. Nie wiem jak ktokolwiek moglby dac sie zmanipulowac po raz kolejny przez spencera. Xbox bedzie multiplatformowy, ale wprost tego nie powiedza teraz, bo maja konsole do sprzedania. Mam wrażenie, że sporo osob przestało słuchać po tym jak usłyszeli, ze portuja tylko 4 gry.

 

A to, że ci płatni influencerzy jak colt czy timdog dostali sraki to inna sprawa.

Edytowane przez Beelzeboss
  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dobra, czas wrócić do normalnej dyskusji. Ważniejsze premiery i rozszerzenia do gier MS na ten rok:

1. Avowed

2. Ara: History Untold (PC)

3. Call of Duty 2024

4. Diablo IV: Vessel of Hatred (dodatek)

5. Elder Scrolls Online: Gold Road (dodatek)

6. Indiana Jones and the Great Circle

7. Microsoft Flight Simulator 2024

8. Senua's Saga: Hellblade II

9. Starfield: Shattered Space (dodatek)

10. Towerborne

11. Age of Mythology: Retold (PC)

12. Nowa kampania do AoEII:DE

 

+ dropy gier AB do GP, szykuje się dobry rok.

 

Natomiast na pokazie w czerwcu liczę na następujące zapowiedzi na 2025: Gears 6, FH6, Everwild, Doom i Contraband.

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza
Teraz, SnoD napisał:

Po prostu się nie śpieszą, bo już nie muszą. Wiadomo, że prace nad grą cały czas trwają.


Bardziej martwią mnie te pogłoski o tym, że gra zaliczyła już reboot. Twórcy mówili w 2021, że planują premierę na 2024, a tutaj jest kompletna cisza. Chciałbym zobaczyć jakiś dłuższy fragment gameplayu.

Odnośnik do komentarza

Fajne trailery, ale to vaporware. Finalnie wyjdzie jakis potworek nie majacy nic wspolnego z wizja przedstawiona w filmikach.

 

Jobs miał rację mówiąc o ms

 

Te wszystkie korporacyjne łajzy nas tylko wodziły za nos przez ostatnią dekadę, a wyników wciąż nie ma. Phil może udawać gracza, ale jakby rzeczywiscie sie znał na grach i wiedział czego gracze chcą, to sytuacja juz by była dawno naprawiona z ich finansami. Brak duszy i pieprzu. Tęsknie za czasami kiedy u sterów byli prawdziwi pasjonaci jak Seamus Blackley, J Allard czy Peter Moore.

Edytowane przez Beelzeboss
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...