Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy

Featured Replies

  • Odpowiedzi 38,9 tys.
  • Wyświetleń 3,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Najpopularniejszy posty

  • Jak ja lubie to dodawanie sobie kompetencji z dupy. Urodził się na początku lat 90 i od razu staż gracza mu się zaczął liczyć, już jak berbeć bez umiejętności srania do nocnika sobie CV redaktora budo

  • Ladnie Spencer obchodzi 25-cio lecie Playstation 

  • Kilka słów o nowej strategii od Ashy Sharmy XBOX:

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Czoperrr napisał(a):

Chyba że komuś się zepsuł i kupuje nowy egzemplarz aczkolwiek nie znam nikogo komu padł XSX na ament.

No ja też, jakby mi się popsuł to bym może się zastanowił, ale na szczescie dziala od premiery

1 minutę temu, drozdu7 napisał(a):

Ale pamiętasz że szefowa Xboxa trzy tygodnie temu mówiła że Gaming becomes unaffordable i muszą robić wszystko by dotrzeć do graczy i milion innych pierdoletów?

To kurwa wymyslili

Żeby być uczciwym to mowila też że ceny pamięci wzrosły 2,5 krotnie, a do jesieni 2027 znowu ceny te mają się znowu podwoić.

To jest globalny problem jak w tych warunkach uczynić granie na nowo przystępnym, na razie ani Xbox, ani PlayStation nic nie wymyśli, tylko powtarzają jak to wszystko drożeje, jakie to trudne warunki rynkowe i jak gaming stał się unaffordable

Opublikowano
Just now, ASX said:

No ja też, jakby mi się popsuł to bym może się zastanowił, ale na szczescie dziala od premiery

Żeby być uczciwym to mowila też że ceny pamięci wzrosły 2,5 krotnie, a do jesieni 2027 znowu ceny te mają się znowu podwoić.

To jest globalny problem jak w tych warunkach uczynić granie na nowo przystępnym, na razie ani Xbox, ani PlayStation nic nie wymyśli, tylko powtarzają jak to wszystko drożeje, jakie to trudne rynkowe i jak gaming stał się unaffordable

Chyba jedynym wyjściem jest wymyślenie czegoś nowego w stylu Switcha zamiast iść w surową moc bo te czasy chyba już się skończyły biorąc pod uwagę co się dzieje na rynku komponentów. Normalność już nie wróci, bańka AI nie pęknie.

Opublikowano

Może zakup tej 5090 za 15k nie jest takim sporym wydatkiem leo

EDIT

O PANIE. 20k już za 5090... Nie no czas zmienić hobby :D

Opublikowano
2 godziny temu, Czoperrr napisał(a):

Zakup XSX na premierę za 2149 to była okazja życia. Zgadzam się z przedmówcą, nie ma sensu wypuszczać następcy w obecnych warunkach.

Używki dalej chodzą po 1500. Niewiele podwyżki nowej wpłynęły, nikt tego nie chce widocznie ;).

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, Kangus napisał(a):

Używki dalej chodzą po 1500. Niewiele podwyżki nowej wpłynęły, nikt tego nie chce widocznie ;).

Uroki bycia posiadaczem Xboxa w Polsce, na to akurat nie ma co narzekać:)

Opublikowano
16 minutes ago, iluck85 said:

Może zakup tej 5090 za 15k nie jest takim sporym wydatkiem leo

EDIT

O PANIE. 20k już za 5090... Nie no czas zmienić hobby :D

Anbernici nadal są tanie, a stare gry - lepsze.

Opublikowano
27 minut temu, Czoperrr napisał(a):

Chyba jedynym wyjściem jest wymyślenie czegoś nowego w stylu Switcha zamiast iść w surową moc bo te czasy chyba już się skończyły biorąc pod uwagę co się dzieje na rynku komponentów. Normalność już nie wróci, bańka AI nie pęknie.

Obawiam sie, ze przy cenach pamieci i coraz szerszego dostepu do swiatlowodu, to zaczna wychodzic gowienka za grosze do giercowania w chmurze jak zwierze.

Fizyczne konsole stana sie luksusem dla najwiekszych napalencow

Opublikowano
9 minut temu, ASX napisał(a):

Uroki bycia posiadaczem Xboxa w Polsce, na to akurat nie ma co narzekać:)

Nie do końca - PS5 nooby grubasy i slimki też są w normlanych cenach do dostania. Tylko prosiak ma wystrzeloną cenę na rynku wtórnym :).

Edytowane przez Kangus

Opublikowano

Nowa generacja to będzie na luzie +5/6k leo

Opublikowano

Nie widzę problemu, przecież można już zacząć odkładać

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 4

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.