Opublikowano 1 godzinę temu1 godz. Autor Teraz, Czoperrr napisał(a):Chyba że komuś się zepsuł i kupuje nowy egzemplarz aczkolwiek nie znam nikogo komu padł XSX na ament.No ja też, jakby mi się popsuł to bym może się zastanowił, ale na szczescie dziala od premiery1 minutę temu, drozdu7 napisał(a):Ale pamiętasz że szefowa Xboxa trzy tygodnie temu mówiła że Gaming becomes unaffordable i muszą robić wszystko by dotrzeć do graczy i milion innych pierdoletów?To kurwa wymysliliŻeby być uczciwym to mowila też że ceny pamięci wzrosły 2,5 krotnie, a do jesieni 2027 znowu ceny te mają się znowu podwoić.To jest globalny problem jak w tych warunkach uczynić granie na nowo przystępnym, na razie ani Xbox, ani PlayStation nic nie wymyśli, tylko powtarzają jak to wszystko drożeje, jakie to trudne warunki rynkowe i jak gaming stał się unaffordable
Opublikowano 1 godzinę temu1 godz. Just now, ASX said:No ja też, jakby mi się popsuł to bym może się zastanowił, ale na szczescie dziala od premieryŻeby być uczciwym to mowila też że ceny pamięci wzrosły 2,5 krotnie, a do jesieni 2027 znowu ceny te mają się znowu podwoić.To jest globalny problem jak w tych warunkach uczynić granie na nowo przystępnym, na razie ani Xbox, ani PlayStation nic nie wymyśli, tylko powtarzają jak to wszystko drożeje, jakie to trudne rynkowe i jak gaming stał się unaffordableChyba jedynym wyjściem jest wymyślenie czegoś nowego w stylu Switcha zamiast iść w surową moc bo te czasy chyba już się skończyły biorąc pod uwagę co się dzieje na rynku komponentów. Normalność już nie wróci, bańka AI nie pęknie.
Opublikowano 1 godzinę temu1 godz. Może zakup tej 5090 za 15k nie jest takim sporym wydatkiem EDITO PANIE. 20k już za 5090... Nie no czas zmienić hobby :D
Opublikowano 1 godzinę temu1 godz. 2 godziny temu, Czoperrr napisał(a):Zakup XSX na premierę za 2149 to była okazja życia. Zgadzam się z przedmówcą, nie ma sensu wypuszczać następcy w obecnych warunkach.Używki dalej chodzą po 1500. Niewiele podwyżki nowej wpłynęły, nikt tego nie chce widocznie ;).
Opublikowano 1 godzinę temu1 godz. Autor 2 minuty temu, Kangus napisał(a):Używki dalej chodzą po 1500. Niewiele podwyżki nowej wpłynęły, nikt tego nie chce widocznie ;).Uroki bycia posiadaczem Xboxa w Polsce, na to akurat nie ma co narzekać:)
Opublikowano 59 minut temu59 min 16 minutes ago, iluck85 said:Może zakup tej 5090 za 15k nie jest takim sporym wydatkiem EDITO PANIE. 20k już za 5090... Nie no czas zmienić hobby :DAnbernici nadal są tanie, a stare gry - lepsze.
Opublikowano 57 minut temu57 min 27 minut temu, Czoperrr napisał(a):Chyba jedynym wyjściem jest wymyślenie czegoś nowego w stylu Switcha zamiast iść w surową moc bo te czasy chyba już się skończyły biorąc pod uwagę co się dzieje na rynku komponentów. Normalność już nie wróci, bańka AI nie pęknie.Obawiam sie, ze przy cenach pamieci i coraz szerszego dostepu do swiatlowodu, to zaczna wychodzic gowienka za grosze do giercowania w chmurze jak zwierze.Fizyczne konsole stana sie luksusem dla najwiekszych napalencow
Opublikowano 53 minuty temu53 min 9 minut temu, ASX napisał(a):Uroki bycia posiadaczem Xboxa w Polsce, na to akurat nie ma co narzekać:)Nie do końca - PS5 nooby grubasy i slimki też są w normlanych cenach do dostania. Tylko prosiak ma wystrzeloną cenę na rynku wtórnym :). Edytowane 51 minut temu51 min przez Kangus
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.