Opublikowano 3 godziny temu3 godz. Ja na miejscu MS i Sony zapomniałbym na najbliższe lata o wydawaniu kolejnych sprzętów - czy to handheldów, czy to konsol stacjonarnych. Nabywców będzie mało, a skoro sprzęt z technologią sprzed niemalże 6 lat ciągle rośnie w cenie, a Valve wydaje przedpotopowego Steam Machine, to co dopiero będzie ze sprzętem na miarę 2027 roku? Kosmos cenowy.Chociaż nie oszukujmy się, tutaj cenowo skacze tylko pamięć wewnętrzna + RAM.
Opublikowano 3 godziny temu3 godz. Zakup XSX na premierę za 2149 to była okazja życia. Zgadzam się z przedmówcą, nie ma sensu wypuszczać następcy w obecnych warunkach.
Opublikowano 3 godziny temu3 godz. Po co robić gry ekskluzywne dla sprzętu który jest potwornie drogi? Chyba tylko po to żeby "udowodnić" graczom że ani sprzęt ani exy się nie sprzedają. MS jest największą firmą a wydaje się że w tym kryzysie tylko oni mogą spaść z rowerka (w sensie konsoli). Helix? No nie wiem, chyba że OEM i elo
Opublikowano 3 godziny temu3 godz. 1 minute ago, drozdu7 said:Po co robić gry ekskluzywne dla sprzętu który jest potwornie drogi? Chyba tylko po to żeby "udowodnić" graczom że ani sprzęt ani exy się nie sprzedają.MS jest największą firmą a wydaje się że w tym kryzysie tylko oni mogą spaść z rowerka (w sensie konsoli). Helix? No nie wiem, chyba że OEM i eloXbox to nadal dobra opcja do wejścia w Gamepass, więc ta konsola ma sens jeśli tego właśnie szukasz.
Opublikowano 3 godziny temu3 godz. To co jeszcze Nintendo, chociaż tam już chyba podwyżka zapowiedziana też została?
Opublikowano 3 godziny temu3 godz. No ale Nintendo nawet jak podniesie (relatywnie świeżą konsolę) do 2500zl to i tak będzie cena powiedzmy akceptowalna To co robi Xbox (tym bardziej biorąc pod uwagę ich sytuację na rynku) jest pojebane4 minuty temu, Czoperrr napisał(a):Xbox to nadal dobra opcja do wejścia w Gamepass, więc ta konsola ma sens jeśli tego właśnie szukasz.Mówisz o konsoli za 3500 zł do Gamepassa? Czy o ziemniaku?Jak widać obie opcje średnio przekonują do siebie ludzi. Tak samo jak Gamepass, ktory podejrzewam że najlepsze liczby robi teraz na PC. Ja lubię Xboxa naprawdę ale czasem trzeba zdjąć klapki z oczu
Opublikowano 2 godziny temu2 godz. 11 minutes ago, drozdu7 said:No ale Nintendo nawet jak podniesie (relatywnie świeżą konsolę) do 2500zl to i tak będzie cena powiedzmy akceptowalnaTo co robi Xbox (tym bardziej biorąc pod uwagę ich sytuację na rynku) jest pojebaneMówisz o konsoli za 3500 zł do Gamepassa? Czy o ziemniaku?Jak widać obie opcje średnio przekonują do siebie ludzi. Tak samo jak Gamepass, ktory podejrzewam że najlepsze liczby robi teraz na PC.Ja lubię Xboxa naprawdę ale czasem trzeba zdjąć klapki z oczuZmienić znaczek na Valve i Rychu powie że to świetny deal bo będzie jeszcze drożej.
Opublikowano 2 godziny temu2 godz. W dniu 23.06.2026 o 09:36, devilbot napisał(a):W tym tygodniu będą tu nudy.Internet dzięki valvovi przestał jeździć po Xboxie.Nawet śmiesznie się to teraz czyta.
Opublikowano 2 godziny temu2 godz. Zajebiste uczucie, że gram na takim premium sprzęcie za 3500, kto nie ma niech żałuje
Opublikowano 2 godziny temu2 godz. 9 minut temu, marcinwks napisał(a):Nawet śmiesznie się to teraz czyta. Podwyżki konsol której nikt nie chce i tak kupować to taka słaba bomba
Opublikowano 2 godziny temu2 godz. 800 euro za XSX jak te skurwiele japonskie i amerykanskie wypuszczą nowe sprzęty w przyszłym roku to na bank za ponad tysiaka
Opublikowano 2 godziny temu2 godz. A ludzie chca gier na wylacznosc Xboksa, gdzie sprzedaz juz totalnie spadnie Edytowane 2 godziny temu2 godz. przez Lukas_AT
Opublikowano 2 godziny temu2 godz. Trzeba czekać na oficjalne stanowisko Asi.Bo to napewno jest część planu i resetu ;)
Opublikowano 1 godzinę temu1 godz. Co powie że konsola droższa bo drogi ram który to Microsoft sam skupuje i jest tego przyczyną
Opublikowano 1 godzinę temu1 godz. Nie ma drugiej takiej firmy z taką schizofrenią i tak non stop podkopujacą resztki zaufania swoich fanów
Opublikowano 1 godzinę temu1 godz. Autor Ja pewnie będę w mniejszości ale uważam że żadna, nawet najlepsza gra konsolowa ekskluzywna i żaden chocby najlepszy abonament, nie jest dobrą zachetą do zakupu jeśli 6 letnie przestarzałe już sprzęty będą kosztować 1000 zł niż na premierę. Przy tym co się dzieje na rynku pamięci i cenami nie da się nikomu z czystym sumieniem polecić zakupu Xboxa, no chyba że przemawiają do niego argumenty że za chwilę będzie jeszcze drożej
Opublikowano 1 godzinę temu1 godz. 17 minutes ago, ASX said:Ja pewnie będę w mniejszości ale uważam że żadna, nawet najlepsza gra konsolowa ekskluzywna i żaden chocby najlepszy abonament, nie jest dobrą zachetą do zakupu jeśli 6 letnie przestarzałe już sprzęty będą kosztować 1000 zł niż na premierę.Przy tym co się dzieje na rynku pamięci i cenami nie da się nikomu z czystym sumieniem polecić zakupu Xboxa, no chyba że przemawiają do niego argumenty że za chwilę będzie jeszcze drożejChyba że komuś się zepsuł i kupuje nowy egzemplarz aczkolwiek nie znam nikogo komu padł XSX na ament.
Opublikowano 1 godzinę temu1 godz. Ale pamiętasz że szefowa Xboxa trzy tygodnie temu mówiła że Gaming becomes unaffordable i muszą robić wszystko by dotrzeć do graczy i milion innych pierdoletów?To kurwa wymyslili
Opublikowano 1 godzinę temu1 godz. 1 minute ago, drozdu7 said:Ale pamiętasz że szefowa Xboxa trzy tygodnie temu mówiła że Gaming becomes unaffordable i muszą robić wszystko by dotrzeć do graczy i milion innych pierdoletów?To kurwa wymysliliNo nie ma co jej wierzyć to jest kolejny słup w korporacji, tylko naiwniak wierzy takim ludziom.
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.