Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy

Featured Replies

  • Odpowiedzi 38,9 tys.
  • Wyświetleń 3,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Najpopularniejszy posty

  • Jak ja lubie to dodawanie sobie kompetencji z dupy. Urodził się na początku lat 90 i od razu staż gracza mu się zaczął liczyć, już jak berbeć bez umiejętności srania do nocnika sobie CV redaktora budo

  • Ladnie Spencer obchodzi 25-cio lecie Playstation 

  • Kilka słów o nowej strategii od Ashy Sharmy XBOX:

Opublikowano

Ja na miejscu MS i Sony zapomniałbym na najbliższe lata o wydawaniu kolejnych sprzętów - czy to handheldów, czy to konsol stacjonarnych. Nabywców będzie mało, a skoro sprzęt z technologią sprzed niemalże 6 lat ciągle rośnie w cenie, a Valve wydaje przedpotopowego Steam Machine, to co dopiero będzie ze sprzętem na miarę 2027 roku? Kosmos cenowy.

Chociaż nie oszukujmy się, tutaj cenowo skacze tylko pamięć wewnętrzna + RAM.

Opublikowano

Iks de, gejming musi być tańszy więc podniesiemy ceny kekyayaya

Opublikowano

Zakup XSX na premierę za 2149 to była okazja życia. Zgadzam się z przedmówcą, nie ma sensu wypuszczać następcy w obecnych warunkach.

Opublikowano

Po co robić gry ekskluzywne dla sprzętu który jest potwornie drogi? Chyba tylko po to żeby "udowodnić" graczom że ani sprzęt ani exy się nie sprzedają.

MS jest największą firmą a wydaje się że w tym kryzysie tylko oni mogą spaść z rowerka (w sensie konsoli). Helix? No nie wiem, chyba że OEM i elo

Opublikowano
1 minute ago, drozdu7 said:

Po co robić gry ekskluzywne dla sprzętu który jest potwornie drogi? Chyba tylko po to żeby "udowodnić" graczom że ani sprzęt ani exy się nie sprzedają.

MS jest największą firmą a wydaje się że w tym kryzysie tylko oni mogą spaść z rowerka (w sensie konsoli). Helix? No nie wiem, chyba że OEM i elo

Xbox to nadal dobra opcja do wejścia w Gamepass, więc ta konsola ma sens jeśli tego właśnie szukasz.

Opublikowano

No ale Nintendo nawet jak podniesie (relatywnie świeżą konsolę) do 2500zl to i tak będzie cena powiedzmy akceptowalna

To co robi Xbox (tym bardziej biorąc pod uwagę ich sytuację na rynku) jest pojebane

4 minuty temu, Czoperrr napisał(a):

Xbox to nadal dobra opcja do wejścia w Gamepass, więc ta konsola ma sens jeśli tego właśnie szukasz.

Mówisz o konsoli za 3500 zł do Gamepassa? Czy o ziemniaku?

Jak widać obie opcje średnio przekonują do siebie ludzi. Tak samo jak Gamepass, ktory podejrzewam że najlepsze liczby robi teraz na PC.

Ja lubię Xboxa naprawdę ale czasem trzeba zdjąć klapki z oczu

Opublikowano
11 minutes ago, drozdu7 said:

No ale Nintendo nawet jak podniesie (relatywnie świeżą konsolę) do 2500zl to i tak będzie cena powiedzmy akceptowalna

To co robi Xbox (tym bardziej biorąc pod uwagę ich sytuację na rynku) jest pojebane

Mówisz o konsoli za 3500 zł do Gamepassa? Czy o ziemniaku?

Jak widać obie opcje średnio przekonują do siebie ludzi. Tak samo jak Gamepass, ktory podejrzewam że najlepsze liczby robi teraz na PC.

Ja lubię Xboxa naprawdę ale czasem trzeba zdjąć klapki z oczu

Zmienić znaczek na Valve i Rychu powie że to świetny deal bo będzie jeszcze drożej.

Opublikowano
W dniu 23.06.2026 o 09:36, devilbot napisał(a):

W tym tygodniu będą tu nudy.

Internet dzięki valvovi przestał jeździć po Xboxie.

Nawet śmiesznie się to teraz czyta. D

Opublikowano

Jeszcze 200$ więcej i chyba się złamię

Opublikowano
9 minut temu, marcinwks napisał(a):

Nawet śmiesznie się to teraz czyta. D

Podwyżki konsol której nikt nie chce i tak kupować to taka słaba bomba

Opublikowano

800 euro za XSX jim

jak te skurwiele japonskie i amerykanskie wypuszczą nowe sprzęty w przyszłym roku to na bank za ponad tysiaka

Opublikowano

A ludzie chca gier na wylacznosc Xboksa, gdzie sprzedaz juz totalnie spadnie jim

Edytowane przez Lukas_AT

Opublikowano

800 za xsx to tam juz chuj, ale to 500 za xss to xDDD

Opublikowano

Trzeba czekać na oficjalne stanowisko Asi.

Bo to napewno jest część planu i resetu ;)

Opublikowano

Co powie że konsola droższa bo drogi ram który to Microsoft sam skupuje i jest tego przyczyną

Opublikowano

Nie ma drugiej takiej firmy z taką schizofrenią i tak non stop podkopujacą resztki zaufania swoich fanów

Opublikowano
  • Autor

Ja pewnie będę w mniejszości ale uważam że żadna, nawet najlepsza gra konsolowa ekskluzywna i żaden chocby najlepszy abonament, nie jest dobrą zachetą do zakupu jeśli 6 letnie przestarzałe już sprzęty będą kosztować 1000 zł niż na premierę.

Przy tym co się dzieje na rynku pamięci i cenami nie da się nikomu z czystym sumieniem polecić zakupu Xboxa, no chyba że przemawiają do niego argumenty że za chwilę będzie jeszcze drożej

Opublikowano
17 minutes ago, ASX said:

Ja pewnie będę w mniejszości ale uważam że żadna, nawet najlepsza gra konsolowa ekskluzywna i żaden chocby najlepszy abonament, nie jest dobrą zachetą do zakupu jeśli 6 letnie przestarzałe już sprzęty będą kosztować 1000 zł niż na premierę.

Przy tym co się dzieje na rynku pamięci i cenami nie da się nikomu z czystym sumieniem polecić zakupu Xboxa, no chyba że przemawiają do niego argumenty że za chwilę będzie jeszcze drożej

Chyba że komuś się zepsuł i kupuje nowy egzemplarz aczkolwiek nie znam nikogo komu padł XSX na ament.

Opublikowano

Ale pamiętasz że szefowa Xboxa trzy tygodnie temu mówiła że Gaming becomes unaffordable i muszą robić wszystko by dotrzeć do graczy i milion innych pierdoletów?

To kurwa wymyslili

Opublikowano
1 minute ago, drozdu7 said:

Ale pamiętasz że szefowa Xboxa trzy tygodnie temu mówiła że Gaming becomes unaffordable i muszą robić wszystko by dotrzeć do graczy i milion innych pierdoletów?

To kurwa wymyslili

No nie ma co jej wierzyć to jest kolejny słup w korporacji, tylko naiwniak wierzy takim ludziom.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 4

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.