Skocz do zawartości

PSX Extreme 270


Oceń okładkę PSX Extreme 270  

27 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 270

    • 1
      3
    • 2
      2
    • 3
      1
    • 4
      2
    • 5
      6
    • 6
      5
    • 7
      3
    • 8
      3
    • 9
      1
    • 10
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Spoko felietony. Lubię szczególnie artykuły Piechoty i Kluska (tego to czytam chyba i w cda i pixelu) :). Pozdrawiam Koso i jego rozczarowanie roku u mnie też było wysoko to samo. Fajnie że tylu redaktorów doceniło disco elysium mimo pc towego rodowodu warto promować tak wybitne dzieła. Jak zwykle publicystyka poza pierdu pierdu o next genach na wysokim poziomie tutaj cieszę się że od kilku numerów jest forma zwyżkowa. To największy plus sezonu ogórkowego nie macie w co grać to więcej dobrych tekstów w magazynie. A jeszcze jedno jak nie lubię materiałów retro o początkach magazynu (nie czuje sentymentu bo czytam was od 2006 roku) tak super się czytało o ects. Tylko tutaj zagrała nostalgia z ss, gamblera i cda. Pamiętam te hostessy teraz takich już nie robią 

 

 

P.s. Wstyd że daliście wyniki ankiety na gry roku z forum bo ja czułem się zażenowany niektórymi wynikami i obraz forumowicza wypada gorzej przez to niż obraz czytelnika ppe... 

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza
Teraz, grzybiarz napisał:

celowo śmiesznie pisałeś? :)

Nie wiem, czy rozumiem - napisałem to, co na serduszku leżało. Miały być cytaty, a nie ma. @grzybiarz, nieświadomie nawiązałem do czegoś czy zrobiłem śmieszka nie wiedząc o tym?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bzduras napisał:

Bardzo oszukany poczułem się gdy mózg zarejestrował, że nie było cytatów z tematu o grach roku, a miały być :(

Nie dali też wyników i cytatów z Debeściaków 2019 na PPE. Zawsze dawali, a teraz nie. Suche wyniki z forumkowej ankiety to jednak nie to samo :(

A numer generalnie w porządku mimo biedy w recenzjach. Świetny tekst o ECTS, Norby umie pisać wspominkowe teksty.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza
45 minut temu, grzybiarz napisał:

ok mniejsza z tym, po prostu myślałem, że na forumku celowo pisałeś "śmieszkowato/ciekawie/inaczej", by Twój cytat trafił do PE :)

A, to nie jest tak. Tekst na Top 3 2019 i Top 10 Dekady napisałem jeszcze zanim powstały odpowiednie tematy i pierwotnie wrzuciłem je w inne zakamarki internetu (co widać po np. emotach, których użyłem do podsumowań, a których nie ma na forum, jak :kekw: czy :lul:). A "śmieszkowatość/ciekawość/inność" to po prostu myśli Bzdurasa zebrane i na klawiaturę przelane, i kończę offtopa bo temat o szmatławcu nie jest od takich wywodów :potter:

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Roger napisał:

Jak już tu jesteście to szybka sonda - dotarłem do kilku osób związanych ze starymi magazynami. Mógłbym naświetlić aferę z PSX Fan i plagiatu opisów czy kulisy działania oficjalnego magazynu PlayStation z czarnymi demkami. Mam jeszcze kilka tego typu dziennikarsko-śledczych tematów - czy kogoś jeszcze by to interesowało czy to już trupy w szafie i #nikogo? 

 

Absolutnie WSZYSTKO co związane z branżą i starymi (nowymi też ;)) magazynami wejdzie jak złoto, także śmiało! 

 

I kolejne teksty w klimatach tego, który wysmarował Norby o ECTS również mile widziane. :)

 

Przy okazji - ciekawym tematem może też być obecna sytuacja CDA, ale zakładam, że pisanie o aktualnej konkurencji nie wchodzi w rachubę. ;)

 

 

Edytowane przez LeifErikson
dodane info odnośnie CDA
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

No jasne, że zbierać. Gracze to też ludzie i zakulisowe dramy kręcą ich tak samo jak romans Angeliny z jakimś pachołkiem opisywany w Pani Domu podpala grażynki pod osiedlowym spożywczakiem.

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...