Skocz do zawartości

PSX Extreme 270


Oceń okładkę PSX Extreme 270  

27 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 270

    • 1
      3
    • 2
      2
    • 3
      1
    • 4
      2
    • 5
      6
    • 6
      5
    • 7
      3
    • 8
      3
    • 9
      1
    • 10
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, LeifErikson napisał:

 

Super! Szkoda jednak, ze tylko kilkaset znaków. :) Ściera mógłby napisać solidny tekst wspominkowy i/lub parę akapitów co tam u niego dzisiaj. 

Już nieaktualne. Cytując Ścierę - "Napisałem już 3000 znaków. Mam pisać dalej, zmieścisz?" Gdyby każdy mnie tak pytał czy nie za dużo znaków, to moja praca z korektą byłaby piękna. Zazwyczaj jest jednak - napisz na 4000 znaków. Dostaję 6000 i informację w stylu - "jakoś wciśnijcie z Romkiem". Ale Ściera był po drugiej stronie barykady i jako jeden z niewielu rozumie ten ból :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Roger napisał:

Już nieaktualne. Cytując Ścierę - "Napisałem już 3000 znaków. Mam pisać dalej, zmieścisz?" Gdyby każdy mnie tak pytał czy nie za dużo znaków, to moja praca z korektą byłaby piękna. Zazwyczaj jest jednak - napisz na 4000 znaków. Dostaję 6000 i informację w stylu - "jakoś wciśnijcie z Romkiem". Ale Ściera był po drugiej stronie barykady i jako jeden z niewielu rozumie ten ból :)

 

Niech pisze dalej! :) Najwyżej skleicie z tego artykuł w odcinkach. ;)

Odnośnik do komentarza

Dwa teksty szczególnie mi się podobają. Najbardziej to ostatnia strona i Roger. Potem Norby i ECTS.

Obydwa są tym o co chodzi w retro. Mają informację, ale nie o to chodzi i autorzy o tym wiedzą, serwują więc nostalgię. Przy obydwu kręci się ta przysłowiowa łza w oku.

 

Niestety reszta retro to nuda, porównywalna z Pixelem. Tekst suchy, z info jak powstawała gra. Jak dla mnie nie o to chodzi, a o co chodzi to pierwszy akapit.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
2 hours ago, Plugawy said:

Ale nikogo nie obchodzi twoja opinia alterze toksycznego pier.dolca.

Ktoś ma nerwa i ktoś znów mówi w liczbie mnogiej i ktoś zapomniał że głosy w jego głowie nie liczą się jako plus jeden :D

 

Nie denerwuj się kochany Plugawku :)wujcio Quentin kupi ci lizaka. 

Edytowane przez Tarantino
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

W tym numerze znowu jeden z redaktorów użył określenia "lewackie". Wiem, że @raven_raven zaginoł, ale wołam, bo chyba tak tego nie zostawi.

A nie, czekaj, to był Sobek, nie ma tematu. 

 

Tak na serio, to numer dobry, poza wałkowaniem po raz setny Wiedźmina (tak wiem, względy "marketingowe", gorący temat) i, znowu, wypocin Myszaqa. Kolejny raz apeluję o przykrócenie tego pana, chociażby poprzez ograniczenie miejsca na jego twórczość do jednej strony. Już abstrahując od samej jakości tekstu, nie czaję, czemu dostajemy cykl comiesięcznego męczenia jednego gatunku filmów/innych dzieł kultury. To tak jakby inny zgred dostał stałą rubrykę dotyczącą np. tylko chińskich bajek albo westernów. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.02.2020 o 09:20, grzybiarz napisał:

aux, insane, chris, reszta Czytelników, którzy zbierali PlayStation Magazyn, to dość aktualny wywiad z wydawcą, jest tutaj:

https://strefapsx.pl/wywiad-z-wydawca-czasopisma-oficjalny-polski-playstation-magazyn/ 

Wywiad ciekawy, tylko szkoda, ze nie poruszono sprawy plagiatów i "listu otwartego" Playerstation Plus z numeru wakacyjnego 2000 :)

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, metalcoola napisał:

Wywiad ciekawy, tylko szkoda, ze nie poruszono sprawy plagiatów i "listu otwartego" Playerstation Plus z numeru wakacyjnego 2000 :)

A wiesz w którym numerze ten list jest w PSX fanie? Po poście nakierowałeś mnie na wakacje 2000. Pytam bo pewien redaktor Fana odezwał się do mnie na PM, chciał zobaczyć ten list - a jakoś tak wyszło ze nigdy nie miał okazji, bo wcześniej przestal pisywać.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, grzybiarz napisał:

A wiesz w którym numerze ten list jest w PSX fanie? Po poście nakierowałeś mnie na wakacje 2000. Pytam bo pewien redaktor Fana odezwał się do mnie na PM, chciał zobaczyć ten list - a jakoś tak wyszło ze nigdy nie miał okazji, bo wcześniej przestal pisywać.

Sierpień 2000, numer 27. To było, jak Playstation Plus przemianowało się na Playerstation Plus, i były jeszcze dwie nazwy :)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
5 hours ago, kotlet_schabowy said:

Ja jeszcze tylko szybko wpadłem napisać, że tekst Marcellusa w tym numerze to niezłe kuriozum. 

Yup. Po jasny penis coś takiego 

Marcel z Neo był za(pipi)isty. Obecny jest fatalny. 

 

Tekst sam w sobie ok, ale co on tu robi. Mam sobie ochotę poczytać o grach, sięgam po PE a tam o tym by się w rodzinie nie bzykac. 

______

 

Edycja

 

No i mamy teskt Soqa o Nowym Jorku. W 70 proc traktuje o historii. Sama w sobie jest ciekawa, ale po co mi to w PE? 

 

Serio to nie są czasy SS, gdzie internet mieli nieliczni i takie teksty były cenione. 

Dlatego coraz mniej chętnie kupuje prasę bo wciska mi się to co mam w sieci. 

A czego oczekuje? No jw pisałem, coś co napisał Zax dla przykładu 

 

Edytowane przez Tarantino
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 12.02.2020 o 22:30, Roger napisał:

Jak już tu jesteście to szybka sonda - dotarłem do kilku osób związanych ze starymi magazynami. Mógłbym naświetlić aferę z PSX Fan i plagiatu opisów czy kulisy działania oficjalnego magazynu PlayStation z czarnymi demkami. Mam jeszcze kilka tego typu dziennikarsko-śledczych tematów - czy kogoś jeszcze by to interesowało czy to już trupy w szafie i #nikogo? 

I jak tam Roger? Własnie kończę czytać 271 i w Głosie Ludu jest ten cytat. W numerze 272 chyba nic takiego nie ma. Uchyl rąbka tajemnicy odnośnie tegoż

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...