Skocz do zawartości

PCMR VR - luźne dyskusje


Bzduras

Rekomendowane odpowiedzi

Czuję się jak blondynka. Kupując gogle przeglądałem akcesoria i w tym akcesorium pisało że ochrona na nos a nic o oczach. Nawet na obrazek nie zerkałem :pawel:. Dzięki i fajnie że można z ich strony nawet za 39 euro zamówi z darmowa wysyłka. Będą dwie paczki chyba że sami połączą. Na razie będę grał w okularach i ochrona na soczewki to mus. A jak Gogle mi się mocno spodobają to planuje dokupić soczewki na receptę pod gogle. 

Odnośnik do komentarza

Nie wygłupiaj się Blant, w Oculusach możesz normalnie w okularach grać. Kup sobie stopery żeby Ci się nie wierzgały na nosie i będziesz golden (np. takie BEZBARWNE STOPERY HACZYKI NA ZAUSZNIKI OKULARÓW L 9501800076 - Allegro.pl ). Rifta używamy z moją we dwójkę, mamy okulary, energiczne sesje w Beat Saberku lecą i żadnej ryski na nim nie uświadczysz.

Odnośnik do komentarza

To ta guma dla okularników, która jest w zestawie razem z Questem 2, nie zdaje egzaminu? Myślałem, że pełni rolę dystansu, co by właśnie nic się z soczewkami nie stykało i już niczego więcej nie potrzeba:dafuq:

Btw. Mój Quest 2 już do mnie leci :fsg:

Odnośnik do komentarza

dokupiłem te wkładki i tak podobno poprawia wygode jak ktoś ma dużą głowę a ja mam bardzo dużą. Nie będę drążyć za te 39 euraskow. wole dmuchać na zimne bo u mnie w domu też dwóch okularników do vr :) a beat saber i inne gry bede intensywnie pod kardio wykorzystywać. W weekend test vr :xboss:

Odnośnik do komentarza

pavlov przez side questa? ten co można go na goglach odpalić bez pc? Jak najbardziej chętny. Ale też na vr chat z forumkiem ;) Table tennis słyszałem że dobry mój zakup pierwszy w marcu bo na ten miesiąc już mam liste (beat saber, pistol whip i vadera) a jednak też oc i ac muszę za auto zapłacić więc hajs się skurczył. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, BieŃ napisał:

Panowie bo chodzi mi ten quest 2 mocno po głowie i mam pytanie..jak z waszym IPD?
Z mojego mierzenia linijką wychodzi że mam 70 a jak wiadomo maksymalny rozstaw questa 2 to 68 ;/

Szukam sztuki w okolicy żeby sie przymierzyć ale z chęcią przeczytam też wasze opinie 
 

ja tez mam 70mm dam znac w weekend jak mi się gra bo oculus jutro ma przyjechać

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Widget napisał:

@BieŃJa mam chyba idealnie 68, 2 milimetry nie powinny robić aż takiej różnicy. Zawsze jest też 30 dni na zwrot jeśli coś nie pasuje. 
@blantman O dziwo Pavlov to najmniej obciążająca gra jaką grałem na VR, na GTX 970 chodziła na ultra.

Gry które na jednym vr chodzą bardzo dobrze na innym nie bo rozdzielczość wyższa. Potestuje najwyżej jest przecież zwrot na steam. Na razie sprawdzę czy właśnie spoko będzie się grać i też nie szaleje przez pierwsze 30 dni kupię dwie gry które bardzo chciałem sprawdzić plus sobie pobawię się sidequestem. 

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Widget napisał:

@BieŃJa mam chyba idealnie 68, 2 milimetry nie powinny robić aż takiej różnicy. Zawsze jest też 30 dni na zwrot jeśli coś nie pasuje. 
@blantman O dziwo Pavlov to najmniej obciążająca gra jaką grałem na VR, na GTX 970 chodziła na ultra.

Bardziej chodzi o stratę  na brzegach soczewki w maksymalnych ustawieniach...o to to:
quest2_ipd_conjunto.jpg

Odnośnik do komentarza

Domyślny strap jest mało stabilny moim zdaniem i bardzo łatwo zgubić idealne ustawienie (okienko jest dość małe). Na włosach mi się jednak trochę ślizga, plus trzeba naprawdę mocniej ścisnąć co już w pewnym momencie robi się niekomfortowe. 

 

Co do rozmiaru głowy to nie wiem. :D Zresztą pomysł zakosiłem z testu Quaza, który też miał taki sam problem:

 

 

 

Edytowane przez Cedric
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...