Skocz do zawartości

PCMR VR - luźne dyskusje


Bzduras

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie będę pionierem, zdecydowałem się, że połączę się przez Wi-fi pomimo odradzania tego przez każdego, efektem się pochwalę. Kompa mam (pipi)owego bo mam GTX 970, procesorem trochę nadrabiam, jak będzie (pipi)nia z PCVR to pobawię się samym questem, a z czasem dokupię kartę. A tak w ogóle zostało już tylko czekać bo zamówienie przygotowywane do wysyłki.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Widget napisał:

Panowie będę pionierem, zdecydowałem się, że połączę się przez Wi-fi pomimo odradzania tego przez każdego

 

Godzinę temu, Widget napisał:

efektem się pochwalę

Wydaje mi się, że nie będziesz musiał :kaz:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, pawelgr5 napisał:

To jak działa sam Quest 2 to też mnie mocno interesuje bo tez ewentaulnie będę się bawił tylko na tym. Gierki jakieś tam są więc powinno być dobrze.

No ja jednak będę chciał pograć PCVR i się pobawię Virtual Desktop em, wystarcza wifi 5ghz.

Odnośnik do komentarza

Pierwsze wrażenia - bezprzewodowość to największy atut chyba. Rozdzielczość żyleta, kontrolery wykrywa za(pipi)iście, może boleć brak prawdziwej czerni, jest szarawo. Pasek oryginalny robi robote, nic nie spada. Kabel dają króciutki jak do ładowania telefonu, popierdółka. Zaraz obczaję virtual desktop i na steamie zabawa się zacznie.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, UberAdi napisał:

Problem z Alyx jest taki, że po ograniu większość innych gier na VR staje się jakaś taka mniej atrakcyjna i daje wrażenie grania w demo :frog:

Rozwiń proszę, bo jest to jedna z pozycji dla których kiedyś chętnie bym się zdecydował na jakieś bryle.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Dr.Czekolada napisał:

Rozwiń proszę, bo jest to jedna z pozycji dla których kiedyś chętnie bym się zdecydował na jakieś bryle.

Alyx to po prostu bardzo dobra i "pełna" gra. Fabularnie, gameplayowo i graficznie stoi na dobrym poziomie czego nie można powiedzieć o większości gier na VR niestety.

Większość tytułów dostępnych na gogle to gry na 3-4h zabawy po czym całość jest powtarzalna do tego stopnia, że przestaje bawić i wracamy do grania w Beat Sabera.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, UberAdi napisał:

Alyx to po prostu bardzo dobra i "pełna" gra. Fabularnie, gameplayowo i graficznie stoi na dobrym poziomie czego nie można powiedzieć o większości gier na VR niestety.

Większość tytułów dostępnych na gogle to gry na 3-4h zabawy po czym całość jest powtarzalna do tego stopnia, że przestaje bawić i wracamy do grania w Beat Sabera.

Mnie asgards wrath powiedzmy że bawil na podobnym poziomie no ale jednak to nie ta liga. 

Odnośnik do komentarza

Do mnie też już jedzie, mój pierwszy VR. Czekałem na obniżkę cen Indexa, no ale teraz mi już zwisa ;p. Jedynie w kontrolerach największa zaleta VR od Valve. Niemal w każdym innym aspekcie lepszy wydaje się quest 2.

Edytowane przez bocieque
Odnośnik do komentarza

A jaka jest jakość grafiki w samym Queście 2. Ja nie mam stacjonarnego PC, więc nie mam szans w jakieś Virtual Desktop czy po kablu się pobawić. Na ile mocne są same gogle? PSVR już widzę gdzie odstaje - poza mocą konsoli, to rozdzielczość i kąty widzenia dają trochę do myślenia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...