Skocz do zawartości

Rockstar Games dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 468
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

30 minut temu, krupek napisał:

A po co kupować te kastraty bez muzyki i bugami jak za chwilę będą kozackie* wersje?

 

*mam nadzieję

Oj byczku xD coś czuje że jeśli chodzi o muzykę to będzie największe kastrowanie w historii gejmingu :nosacz3: Ale to akurat nie jest za bardzo wina R* tylko tak działają te zjebany licencje w przemyśle muzycznym 

Odnośnik do komentarza

O OST  w trylogii to ja mam akurat największe obawy i czekam na jakieś info o z tym zrobią.

 

7 minut temu, maciucha napisał:

Oj byczku nie da się już grac za bardzo w te oryginalne wersje z ps2. Może San Andreas jeszcze jako tako, ale III i VC to :rayos:

 

Niby tak, ale wkładasz płytkę i grasz. Na windowsie 10 jak włączyłem San Andreas to ciężko to w ogóle było jakoś ustawić, żeby znośnie wyglądało, na jakimś wiekszym monitorze UHD, albo Full HD to już w ogóle.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, krupek napisał:

O OST  w trylogii to ja mam akurat największe obawy i czekam na jakieś info o z tym zrobią.

 

 

Niby tak, ale wkładasz płytkę i grasz. Na windowsie 10 jak włączyłem San Andreas to ciężko to w ogóle było jakoś ustawić, żeby znośnie wyglądało, na jakimś wiekszym monitorze UHD albo Full HD to już w ogóle.

Myślę że przyjmniej się gra w golasa na win10 (którego idzie ustawić w 10min) niż w wersję na ps2 na oledzie 60 cali. :rayos:

 

Chyba że ktoś ma kozag retro kącik z kineskopem, to w takim przypadku inna rozmowa. 

Odnośnik do komentarza

 

Any idea if you can swim in GTA3/VC and if a map was added to GTA3?

 

 

Cytat

 

Nope and yes. It's not as advanced as the VC or SA map.

Keep in mind they want these to feel as faithful to the originals as possible. The maps for those games also weren't built to accommodate swimming.

 

 

 

I mean the games are running on the switch. I think people are letting their thoughts run wild with how these ports are going to look.

They're going to be exactly the same game they've released multiple times over the last 20 years but at 4k maybe at 60fps.

 

Cytat

Not exact, the programming was redone from scratch. The games largely look the same but feel better gameplay-wise. Gunplay in general feels more like IV and V, with an option to play with the same classic "lock on" controls.

 

 

Cytat

 

Self-tagged with grain of salt simply due to my lack of verification.

Also worth noting is that the audio will be MUCH higher quality.

I believe this game will be a huge boon to the biggest fans of the classics. Before you had to pick and choose which versions of these games to play because there was no single definitive version, but I believe these will consolidate the community.

The game will either be 29.99 or 39.99, I believe leaning towards the latter.

 

The $70 price point that "leaked" was set by the retailer as a placeholder.

 

Cytat

 

Cytat

 

Gunplay has a free aim, auto aim, and classic option.

Free aim and auto aim feel like they do in IV and V, and classic is made to feel like the original aiming.

Movement and driving feel the same. Music should be the same as the most recent versions released

 

.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...