Skocz do zawartości

Rockstar Games dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 468
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zelnik w jednym z udzielonych wywiadów powiedział, że jeśli ta trylogia dobrze się sprzeda (raczej pewne to jest), to RDR będzie następne w kolejce.
Kurde, może faktycznie kiedyś doczekamy się odświeżonego Max Payne 3. :D

Jestem ciekaw tych wersji. Vice City uwielbiałem swego czasu. Jeżeli się przyłożą, chętnie powrócę do tej gry. Podobno też, gdy ukaże się odrestaurowana trylogia, stare wersje lądują w koszu i nie będzie można ich już nabyć.

Odnośnik do komentarza

Pamiętam jak wiele osób siało zamęt przed ujawnieniem remake'u Mafii. Że jak to, przecież to pewnie będzie oryginał z podbitym klatkażem i rozdzielczością. 

 

Warto poczekać z opiniami. ;) 

 

 

 

Ale ile bym dał żeby takie same odświeżenie spotkało Vice City. :nosacz2:

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

A te dzisiejsze gnoje co będą wspominać?! 

Ej Mati pamiętasz jak w 3 sezonie forcika był skin iron mena? Oj tak byczku +1 :nosacz3:

 

 

7 minut temu, suteq napisał:

No generalnie to mam w dupie remastery ale GTA, zwłaszcza ta trylogia, to jest moja ogromna słabość. Pieniążki już czekają, wbiłem 3 platyny na PS4 w wersjach z PS2, wbiję teraz 3 calaczki/platyny w remasterach. :reggie: 

Sutek weź mi te 3 listy aut w san andreas zbierz bo mi się nie chce  :/

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Bigby napisał:

Pamiętam jak wiele osób siało zamęt przed ujawnieniem remake'u Mafii. Że jak to, przecież to pewnie będzie oryginał z podbitym klatkażem i rozdzielczością. 

 

Warto poczekać z opiniami. ;) 

 

 

 

Ale ile bym dał żeby takie same odświeżenie spotkało Vice City. :nosacz2:

Tylko tutaj to niemożliwe. Do rimejku Mafii robili wszystko od podstaw (no ok- część bazowali na trójce). Nagranie nowych całych cutscenek do takiej trylogii na pewno by dawno temu przeciekło. 

Będzie zwykły skok na kasę żerujący na nostalgii. Przecież Claude nagle nie odzyska głosu. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, PiotrekP napisał:

Tylko tutaj to niemożliwe. Do rimejku Mafii robili wszystko od podstaw (no ok- część bazowali na trójce). Nagranie nowych całych cutscenek do takiej trylogii na pewno by dawno temu przeciekło. 

Będzie zwykły skok na kasę żerujący na nostalgii. Przecież Claude nagle nie odzyska głosu. 

 

Nigdzie nie sugerowałem że będzie to remake na poziomie Mafii. 

 

Z artykułu Kotaku sprzed kilku miesięcy wiemy natomiast to:

 

Cytat

All three of these games are being remastered using Unreal Engine and will be a mix of “new and old graphics.” One source who claims to have seen a snippet of the games in action said that the visuals reminded them of a heavily-modded version of a classic GTA title. The UI for the games are being updated too, but will retain the same classic style.

 

Dodaj do tego zmodernizowany gameplay i jasno widać, że nie jest komórkowy port w 4k60 jak to niektórzy twierdzą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...