Skocz do zawartości

Rockstar Games dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 468
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

15 minut temu, łom napisał:

Chyba z rok temu pisałem że na 20lecie GTA3 powinni coś wydać : ) Zobaczymy co z tego wyjdzie, jak gameplay będzie coś między GTA SA a 5 ale nadal z 'nieobliczalnością' ze starszych części to może być ciekawie. GTA3 ostatnio kończyłem w styczniu (na PC z podstawowymi modami) i mi rozgrywka nie przeszkadzała.

Bardzo się zdziwię jak w oprawie będą jakieś inne różnice niż podbita grafa oraz klateki.

Aaaa co do zmian w gameplayu to pewno skończy się na dodanych checkpointach podczas misji, aby nie powtarzać ich od nowa. 
 

Chciałbym się bardzo mylić co do ilości zmian.

Odnośnik do komentarza

Jeśli to faktycznie będzie na UE4 to nic nie stoi na przeszkodzie żeby wprowadzić większe zmiany bo i tak kodu z Renderware nie skopiują, tak samo z assetami, jakieś tekstury i modele stworzone 20 lat temu mogą się gryźć z UE4. Tylko nadal nie jestem pewny czy to będzie na UE4 bo przeniesienie 3ch części na nowy silnik wraz ze zrobieniem edycji na telefony (tak żeby działała dobrze) to było by całkiem duże przedsięwzięcie i chyba wcześniej już by były o tym ploty. Kupiłem wszystkie części na Steama za jakieś grosze więc jak będzie crap to nadal mogę do nich wrócić i wpakować jakieś mody.

Odnośnik do komentarza

oby radyjka były oryginalne, bo na steamie co jakiś czas pojawiał się pan patch co usuwał utwory na które licencja spadła

ogólnie jak będzie przyzwoita cena to i chamskie 4k collection przytule, bo mam te gierki na kompie, ale bez modowania to sterowanie się sypie na wyższych rozdzielczościach(w vc na 1080p to naboje lecą w inne miejsce niż celownik pokazuje)

Edytowane przez Soban
Odnośnik do komentarza

Ja wiem, że Rockstar robi sobie jaja z graczy 5-tką, ale w najgorszym scenariuszu nie spodziewałbym się, że będzie to zwykły, dotychczas dostępny port z komórek w 4K/60. Nie wiem dla kogo byłoby to grywalne w 2021 roku.

 

Na pewno nie ma co też liczyć na poziom RDR2 czy nawet GTA5. 

 

Jeśli udało im się poprawić te wszystkie kanciaste modele postaci, pojazdów i budynków, dodać parę zmian żeby przyjemniej sterowało się protagonistą i zawrzeć większość soundtracku, to biorę day one.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Bigby napisał:

Obecne telefony są wyraźnie mocniejsze od Switcha, więc żaden problem. ;) Jeśli ma to działać na Unrealu, to tym bardziej.

 

Zmian musi być więcej niż checkpointy w misjach, bo nikt tego nie tknie jeśli animacje postaci czy system strzelania będą te same co w oryginałach. 

Ja to bym sobie wlasnie życzył tylko checkpointy i resztę identyczna :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...