Skocz do zawartości

Rockstar Games dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 468
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ostatnio Strauss Zelnick mówił, że potencjalne remastery ich gier nie będą zwykłymi portami z podciągniętą rozdzielczością.

 

Nie spodziewam się, że trylogia będzie wyglądać jak RDR2 czy nawet GTA5, ale też nie ma opcji że wydadzą je tylko w delikatnie odświeżonej formie. Mówimy tutaj o grach mających 17-20 lat, więc same tekstury 4k nie wystarczą.

 

Liczę, że będzie to chociaż taki przeskok jak z oryginalnego ME1 do Legendary Edition. Albo trochę więcej, bo koniecznie muszą zmienić modele postaci.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
9 minut temu, krupek napisał:

Nie wiem, strasznie podejrzane jest dla mnie to, że to niby ma się ukazać lada chwila, a nic o tym nie mówią. Rockstar zawsze budowało hype jak mało kto. No, ale jak faktycznie tak długo nad tym pracowali to chyba powinno być dobrze. 

bo to pewnie port ze smartfonów, odpicowany w 4K dalej bez wszystkich licencji na muzyke w stacjach radiowych :kaz:

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Patricko napisał:

Nie mieli tego czasem przekładać na silnik Unreala?

Żeby to nie skończyło przypadkiem tylko jak nowy PES na UE od Konami w takim razie :rayos:

 

Dobra, żarty na bok. Osobiście mam wrażenie, że Rockstar to już nie jest ta sama firma, której można było do tej pory w ciemno zaufać. Patrząc na to, czym stało się GTA Online - tym bardziej tak sądzę. Zmienili się ludzie, zmieniła się też polityka firmy. Być może tak musi być, bo zmienili się również odbiorcy (nowy narybek graczy).

 

Do tego dochodzi też obecny, bardzo poprawny i przewrażliwiony pod kątem wielu tematów świat, z którego nawet Rockstar może już w tym momencie nie chcieć się wyłamywać, żartując sobie - jak do tej pory - z otaczającej nas rzeczywistości.

 

Fajnie byłoby wrócić do Vive City czy San Andreas, ale nie wyobrażam sobie, co musieliby z tymi grami zrobić, aby dzisiaj nie były one tak archaiczne w odbiorze. Ile razy na własną rękę po latach próbowałem odświeżyć sobie którąś z tych części, tyle razy szybko się odbijałem. I nawet porządne mody niewiele tu pomagały.

Edytowane przez l33t
Mody
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, l33t napisał:

Fajnie byłoby wrócić do Vive City czy San Andreas, ale nie wyobrażam sobie, co musieliby z tymi grami zrobić, aby dzisiaj nie były one tak archaiczne w odbiorze. Ile razy na własną rękę po latach próbowałem odświeżyć sobie którąś z tych części, tyle razy szybko się odbijałem.


Bo tu nie ma do czego wracać. Te gry powinno się zostawić w przeszłości. W spokoju. Fajnie by było wrócić do Vice City - zgadzam się - ale w GTA 6.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...