Skocz do zawartości

Rockstar Games dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma takiego tematu, a może by się przydał do dyskusji o samym studiu, plotkach dotyczących nowych gierek itp.

 

Zacznę od smutnej wiadomośc, Dan Hauser, ojciec serii GTA żegna się ze studiem

https://www.streetinsider.com/dr/news.php?id=16415600

 

Co to oznacza? Szczerze? Nie wiem. Miał przeogromny wpływ na scenariusze, ale o ile wcześniej działał bardziej samodzielnie teraz ma pewnie dużą pomoc. Tak czy siak jest symbolem. Dzięki Dan

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 468
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

11 godzin temu, Patricko napisał:

Jeśli chcieliby wypuścić grę jeszcze na tę generację to powinny być ostatnie szlify.

Oj nie wydaje mi się żeby obecne konsole uciągnęły taki skok graficzny. Tu oczekuję czegoś naprawdę sporego i graficznej miazgi. Na tym samym silniku, to mogło wyjść jakieś rozszerzenie. A przez popularność gtaonline (w którym spędziłem 10 minut), nic nie wyszło:(

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Patricko napisał:

Też mi się nie wydaje, ale mogą strzelić zapowiedź w okolicach E3, premiera zaraz przed nowymi konsolami, a potem wersja na nowe i hajs się zgadza. Najbardziej to bym chciał, żeby oddzielili raka w postaci online od singlowej gry i byłby święty spokój.

Dwa razy skończyłem singla gta 5 i nie przypominam sobie, żeby gra wymuszała na mnie łączenie się z GTA Online 

 

Edytowane przez chris85
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, chris85 napisał:

Dwa razy skończyłem singla gta 5 i nie przypominam sobie, żeby gra wymuszała na mnie łączenie się z GTA Online 

 

Minus jednak taki, że po krótkim czasie, dodatki w postaci nowych pojazdów, czy broni trafiały tylko do multi, a nic nie stało na przeszkodzie, żeby do singla też trafiały.

 

Godzinę temu, Bartg napisał:

Nie ma się co łudzić, że 6 zawita w jakikolwiek sposób na current geny. Musiałaby wyjść w ciągu roku, a na to się w żaden sposób nie zanosi.

No to trochę boli, że ta generacja dostała tylko podrasowane GTA V.  Dobrze, że chociaż RDR II nie zawiodło.

Odnośnik do komentarza

Niestety wrzucanie pojazdów i broni także do singla sprawiłoby, że mniej ludzi chciałoby grać w online. Sam na PC grałem swego czasu do bodajże 190 levelu w online i faktycznie głupio wciągało zbieranie hajsu na jakieś nowe auto, które kosztowało absurdalne pieniądze.  Nie jestem z tego jakoś przesadnie dumny, ale jako totalny przeciwnik robienia chlewu innym graczom na serwerze odpalałem na telefonie apkę do spamowania swojej sieci ruchem, która odcinała mnie od innych graczy, ale nie wywalała z serwera. Wtedy masz single player z zawartością online i możesz robić sobie na spokojnie aktywności związane z biznesem typu import/eksport. Napady ze zgraną ekipą to był faktycznie czysty miód i przyjemność, ale z randomami tragedia. Zabrakło mi jakiegoś kompromisu w online, np. robisz misję w trybie pasywnym zarabiasz 50% hajsu, robisz normalnie, czyli z każdej strony atakują Cię samoloty, rakiety i latające samochody dostajesz 100% hajsu.

Odnośnik do komentarza

Teraz pytanie brzmi, dlaczego Hauser odchodzi? Od jakiegoś czasu słyszy się, że Take Two chce, aby R* częściej wydawało gry. Uważam, że decyzje, które zapadły właśnie chylą się ku temu, a to niekoniecznie oznacza coś dobrego. Jeśli ktoś myśli, że teraz R* pokaże zęby i wreszcie dostaniemy coś świeżego to chciałbym przypomnieć, że dla wydawców chodzi przede wszystkim o kasę a nie dobro graczy i przykładów takiego podejścia mamy na pęczki. 

 

Dla mnie R* nie jest świętą krową, ale ich polityka sprawiła, że studio traktowało się wyjątkowo. Na ich gry czekało się z wypiekami na twarzy. Niestety polityka monetyzacji wszystkiego i wszędzie oraz narodziny nowotworu w postaci GTA Online sprawiły, że zaczęli tracić w moich oczach. GTAV zwojowało świat i chociażby dlatego powinni byli pokusić się o jakieś fabularne rozszerzenie. Niestety pewnie Take Two wymusiło na nich dojenie GTAO a teraz również RDO. 

 

Boję się, że teraz zaczniemy dostawać gry co roku lub co dwa lata, a ich stan na premierę będzie opłakany i wymagający całego autobusu łatek. 

 

Niemniej jednak wygląda na to, że idzie nowe. Czy dobre? Niekoniecznie. Tak czy siak podchodzą z rezerwą do oznajmiania, że teraz będzie świeże i lepsze dla ojców serii GTA. 

Odnośnik do komentarza
Dwa razy skończyłem singla gta 5 i nie przypominam sobie, żeby gra wymuszała na mnie łączenie się z GTA Online 

 

Za to kontent z singla powędrował do multi. Było głośno nawet o tym, że Doomsday Heist miał być dla singla, ale dali go do multi bo przecież więcej hajsu się wyciągnie. Nie mówiłem o kwestiach technicznym tylko, że singiel został zapomniany na rzecz czerstwego multi, które wymusza mega grind albo kupowanie kart.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...