Skocz do zawartości

Rockstar Games dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 468
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Z tej trylogii tylko San Andreas :obama: wezmę bo poprzednie znam z PSP, więc nie muszę wracać do staroci. :notbad: A San Andreas'a nie grałem jeszcze nigdy, ominęła mnie generacja PS2 którą teraz sobie nadrabiam na telewizorku CRT ale takiego GTA jeszcze nie uruchomiłem przez ten filtr pomarańczy, mnie to osobiście drażni i już raczej ogram remastera tylko po to żeby poznać czym to wielkie San Andreas jest ... było.  

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, u55r napisał:

Z tej trylogii tylko San Andreas :obama: wezmę bo poprzednie znam z PSP, więc nie muszę wracać do staroci. :notbad: A San Andreas'a nie grałem jeszcze nigdy, ominęła mnie generacja PS2 którą teraz sobie nadrabiam na telewizorku CRT ale takiego GTA jeszcze nie uruchomiłem przez ten filtr pomarańczy, mnie to osobiście drażni i już raczej ogram remastera tylko po to żeby poznać czym to wielkie San Andreas jest ... było.  

To jest chyba największy coming out w historii forum. 

 

Aż muszę się przejść na balkon :/

 

A na PSP nie było ani III, ani VC więc co to za bzdury? :shieeet:

Odnośnik do komentarza
6 hours ago, maciucha said:

To jest chyba największy coming out w historii forum. 

 

Aż muszę się przejść na balkon :/

Ja szczerze mówiąc podobnie, przygodę z konsolami zacząłem od premiery X360, gdzie pierwszym kupionym GTA było... Saints Row, a we wcześniejsze GTA owszem grałem, ale u kolegi, gdzie zajmowaliśmy się głównie rozwalaniem wszystkiego i zwiedzaniem mapy, nie tykając szczególnie fabuły. Także jeśli ten remaster będzie strawny, chętnie w końcu na serio przysiądę, przynajmniej w VC i SA.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, l33t napisał:

Nie no, ludzie. Jeszcze powiedzcie, że nie graliście w oryginalne GTA z '97.

 

W podstawowce na PeCecie kumpla jak to zobaczylem to pamietam, ze kopare miałem na ziemi. Gra, w ktorej masz cale zywe fotorealistyczne (xD) miasto z ruchem ulicznym, gdzie mozna rozbijać sie na lewo i prawo dowolnym autem, strzelac do ludzi i uciekać przed policją? Bylem zahipnotyzowany <3

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Kurła, jedni przeciekerzy mówią tak, inni nie, trzeci, że tamci dwaj są głupi, a czwarci, że mądrego to ciężko znaleźć. Mogliby już rzucić jakiś trailer i zamknąć mordy tym insajderom, bo co jeden to lepszy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...