Skocz do zawartości

DualSense i PSPortal


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze, że wszystkie pady nie mają tych joysticków podróbek. Mój jest po 300h grania i nic się nie dzieje. Ale chce kupić drugi i jak trafie na podróbkę to się nieźle wkurzę. Dziwię się , że tak jest bo przecież pad kosztuje 319zł i nie powinien mieć zamiennego joysticka tylko oryginalny. Oby to zweryfikowali i wycofali z obrotu te wadliwe pady. Bo i tak będą reklamacje i wymiany.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, balon napisał:

Myślę, że cena nie ma tu nieduże znaczenie, przecież nawet w elitarnych padach za 7 bomb zdążały się dryfy.

Elite v2 ;) znam temat aczkolwiek katuje Dual Sensa od premiery i na szczęście zero problemów.

 

PS. Ceny już spadły i da się kupić nowego pada za około 270zł albo i taniej

Edytowane przez Whisker
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, balon napisał:

Myślę, że cena nie ma tu nieduże znaczenie, przecież nawet w elitarnych padach za 7 bomb zdążały się dryfy.

Myślę że cena ma znaczenie, bo jak ktoś płaci 7 bomb za pada to oczekuje wlasnie żeby działał w porządku i dlatego awaryjnosc Elite jest tak (całkowicie słusznie) krytykowana.

 

btw bo wczytaniu się w temat okazuje się że problem nie dotyczy tylko driftujacych galek w Dual Sensacja ale również w pasach Nintendo i Xboxowych bo każdy z producentów korzysta z tych samych części.

 

Nieźle nas jebią na kase, płacimy za pady grube pieniądze, a firmom nie chce się użyć lepiej wykonanej części bo koszt produkcji wzrósłby o kilka groszy

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
35 minut temu, ASX napisał:

Myślę że cena ma znaczenie, bo jak ktoś płaci 7 bomb za pada to oczekuje wlasnie żeby działał w porządku i dlatego awaryjnosc Elite jest tak (całkowicie słusznie) krytykowana.

 

btw bo wczytaniu się w temat okazuje się że problem nie dotyczy tylko driftujacych galek w Dual Sensacja ale również w pasach Nintendo i Xboxowych bo każdy z producentów korzysta z tych samych części.

 

Nieźle nas jebią na kase, płacimy za pady grube pieniądze, a firmom nie chce się użyć lepiej wykonanej części bo koszt produkcji wzrósłby o kilka groszy


 

 

9 minut temu, Ukukuki napisał:

Może to efekt skali, dla nas to jest problem ale dla większość graczy te gałki wystarczą na całą generację. Firmy w ten sposób kalkulują. 


No jestem ciekaw jak to będzie w tej generacji. Nigdy nie zepsuł mi się pad czy konsola. Jak narazie oba curent geny chodzą jak złoto, ale fakt nie robiłem im hardcorowych m.in. testów z papierem ściernym na analogi  czy przekładaniem uszka do konsoli na 50 cm ala maniak. 

W ogóle ta generacja mnie mega jara. Wsio takie płynne, szybkie, xmb działają jak złoto. Gierek też w uj do ogrania. No jest dobrze:banderas:

 


 

No dobra baterie w ds3 już są u mnie praktycznie kaput. 
 

 

Odnośnik do komentarza

jeszcze nigdy nie miałem problemu z samoistnymi ruchami postaci na ekranie, przerobiłem masę konsol i padów od sony i ms. samych xboksów 360, ps3 i ps4 miałem po kilka, w różnych wersjach/modealch na przestrzeni lat. do tego pady od sony i ms używane z pc. nie wiem, może to niebywałe szczęście, a może po prostu gram jak człowiek, a nie jak małpa, która nie kontroluje emocji i siły używanej do obsługi tych zabawek. nie obchodzę się z padami jak z jajkiem, ale też nie wciskam bardziej niż jest to potrzebne do zarejestrowania ruchu.

 

ps. nie twierdzę, że problem w ogóle nie istnieje i nie może się normalnie wydarzyć, ale im więcej casuali w giereczkowie tym wyższy współczynnik takich uszkodzeń

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ASX napisał:

Myślę że cena ma znaczenie, bo jak ktoś płaci 7 bomb za pada to oczekuje wlasnie żeby działał w porządku i dlatego awaryjnosc Elite jest tak (całkowicie słusznie) krytykowana.

 

btw bo wczytaniu się w temat okazuje się że problem nie dotyczy tylko driftujacych galek w Dual Sensacja ale również w pasach Nintendo i Xboxowych bo każdy z producentów korzysta z tych samych części.

 

Nieźle nas jebią na kase, płacimy za pady grube pieniądze, a firmom nie chce się użyć lepiej wykonanej części bo koszt produkcji wzrósłby o kilka groszy


Czy według Ciebie jeżeli kupię Elite za 700pln to mam prawo oczekiwać, że nie będzie się psuł a jak kupię innego pada za 1/4 tej ceny to już takiego prawa nie mam ?
Nie widzę logiki z pierwszym akapicie.

Btw ten podlinkowany artykuł nie wygląda na wielce rzetelny. Jest tam kilka baboli typu Switch Pro albo problem "dużej skali" czyli jakiś dystrykt Nowego Yorku.
A na deser oczywiście kosmiczny szacunek roboczogodzin takiego pada :>

Edytowane przez giger_andrus
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, giger_andrus napisał:

Czy według Ciebie jeżeli kupię Elite za 700pln to mam prawo oczekiwać, że nie będzie się psuł a jak kupię innego pada za 1/4 tej ceny to już takiego prawa nie mam ?
Nie widzę logiki z pierwszym akapicie.

 

kupując sprzęt premium oczekuje że będzie to sprzęt z najwyżej jakości wykonany z możliwie najlepszych materiałów, jeżeli natomiast decyduje się na sprzęt z niższej półki godzę się że  to że jakość wykonania nie bedzie najlepsza na świecie.

 

Serio nie wiem co w tym nielogicznego, chyba próbujesz czepiać się na siłe

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, ASX napisał:

 

kupując sprzęt premium oczekuje że będzie to sprzęt z najwyżej jakości wykonany z możliwie najlepszych materiałów, jeżeli natomiast decyduje się na sprzęt z niższej półki godzę się że  to że jakość wykonania nie bedzie najlepsza na świecie.

 

Serio nie wiem co w tym nielogicznego, chyba próbujesz czepiać się na siłe


Ale czy producent zapewnił Cię, że kupujesz sprzęt klasy premium albo tym bardziej, że użył najlepszych materiałów ?
To tylko Twoja interpretacja i to chyba tylko na podstawie ceny. Otóż cena nie zawsze idzie w parze z jakością kolego.
Zarówno pad droższy jak i pad tańszy mają okres gwarancji i tylko na tym możesz polegać. Reszta to Twoje oczekiwania i możesz je sobie schować do kieszeni.

Oczywiście masz prawo zrobić dogłębne rozeznanie w temacie zanim coś kupisz i okazuje się, że jest to bardzo dobra opcja.

Edytowane przez giger_andrus
Odnośnik do komentarza

no ale kwintesencją tego pada elite są chyba jego dodatkowe funkcje względem podstawowego oraz jego modularność i za to się oficjalnie dopłaca. nie widziałem nigdzie informacji od MS, że Elite jest lepszy, bo użyto lepszej jakości części podstawowych

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, krzysiekp392 napisał:

no ale kwintesencją tego pada elite są chyba jego dodatkowe funkcje względem podstawowego oraz jego modularność i za to się oficjalnie dopłaca. nie widziałem nigdzie informacji od MS, że Elite jest lepszy, bo użyto lepszej jakości części podstawowych

Czyli identycznie jak w dual sens. Cenę 3 bomb definiują nowe funkcjonalności. Segment Premium może zostawmy innym produktom niż sprzęty dla masowego konsumenta, którymi są konsole video.

Odnośnik do komentarza

Pad za 700 i premium :yao:

Ludzie kupowali Macbooka za 12000 bomb i klawiatura się zacinała.

Jeden łupił za bańkę mercedesa i serwis go wysyła na drzewo.

Witamy w nowej erze. Nikt już nie zrobi pralki Frani na 40 lat ani pada który przeżyje furię, rzucenie o ścianę i działanie przez cała generacje. Konsumpcjonizm. Tak już jest. Masz kupić, wyrzucić, iść po nowy. Pracujesz, zarabiasz, firmy produkują i świat się kręci. 
Na szczęście Azjaci oferują analogi po 24,99.

Odnośnik do komentarza

No ja szczerze mam obawy co do uzytkowania dualsensa jak i switcha. Dualshock 4 miałem 4. W każdym po czasie analogi dryfowały. W padzie od Xboxa one wyjebał mi się RB. A dbam o pady, nie rzucam ani nie wciskam nic na siłę. No ale grać trzeba. Jak się popsuje to gwarancja albo samemu się coś naprawi. W najgorszym wypadku nowy i gramy dalej:dunno:

Edytowane przez creatinfreak
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, balon napisał:

No przypominam nieśmiało, że zaczęło się od pada za ok 300 zł i oczekiwań premium:sapek:

przepraszam że mam jakieś oczekiwania i chciałbym żeby $ony, M$ i Nintendo nie robili swoich sprzetów z najchujowszych dostępnych materiałów. Macie racje  tak już musi być i tyle 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...