Skocz do zawartości

DualSense i PSPortal


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Czy tez macie wrazenie, ze w nowszej serii duali zastosowano inną gumę na analogach? Świezutki model prosto z kartonika, ale ma jakby bardziej kleistą/plastelinowa w dotyku gumę na gałkach. Nie brudzi, nie odchodzi, ale sprawia wrazenie lepienia się do palców, podczas gdy pad premierowy jest bardziej śliski. Moze to celowe, by spocone łapy nie zjeżdżały z gałek i zrobili bardziej porowate.

 

Nie, nie dotykalem uwalonymi łapami xD

Odnośnik do komentarza

Panowie spotkał się z was ktoś z problemem takim,że pad przez noc się rozładowuje..

Pad miał pełna baterie ,na następny dzień kompletnie rozładowana(konsola wyłączona) już 3 raz mi tak się stało, nie wiem czy dzwonić do Sony czy to jakiś bug firmware.

Odnośnik do komentarza

Ja bym dzwonił, o ile sam pad i nowe technologie to zdecydowanie krok na przód, tak sama bateria pozostawia wiele do życzenia. Najgorsze jest to, że po tych 5h sesjach, gdy już podłączmy pada do ładowania trwa to pół nocy... Zrozumiałbym jeszcze te ciągłe rozładowanie, gdyby bateria ładowała się jak w najnowszych smartfonach - 30 minut - to nie - nie dość, że pad starcza na 1 dłuższą posiadówę, to jeszcze trzeba go ładować parę godzin.

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem teścik czasu pracy na pełnym naładowaniu i o dziwo jest lepiej niż myślałem - po pełnym naładowaniu (ale takim naprawdę pełnym, które rzeczywiście trwa dłuuugo), DS pracował około 11-12 godzin (bez haptyki). I tak jak ktoś pisał wyżej - "kontrolka rezerwy" zapaliła mi się na jakieś 5 godzin przed wyłączeniem pada. 

 

Wcześniej mi się wydawało, że jest krócej, bo chyba nie doładowywałem go na maxa i jak sygnalizował niski stan, to już podpinałem - w taki sposób z tych 12 godzin rzeczywiście może zrobić się 5-6. 

Edytowane przez LeifErikson
Odnośnik do komentarza
Teraz, LeifErikson napisał:

I tak jak ktoś pisał wyżej - "kontrolka rezerwy" zapaliła mi się na jakieś 5 godzin przed wyłączeniem pada. 

Tak się dzieje po ostatniej aktualizacji systemu oraz pada, zauważyłem że wielu zaczęło płakać że pad gorzej trzyma co jest nieprawdą. Co do czasu ładowania to na ładowarce w pełni rozładowany pad ładuje się 3,5h

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, easye napisał:

No ale po to są nowe funkcje pada by z nich korzystać, przy Returnal z wibracjami ustawionymi na poziom średni wynik pewnie byłby o połowę krótszy.

może grał w tytuł nieobsługujący haptyki :reggie:

 

W Returnalu  miałem 11h sesje na padzie, jedynie astro potrafił pada rozładować w 6h

Odnośnik do komentarza

Dzwoniłem do Sony w sprawie tego kontrolera i gościu mi mówi,czy zrestartuje pan pada, myślałem,że się przesłyszałem ale tego pada można resetować..

Po wciśnięciu tego przycisku jak ręką odjął,więc jak macie jakieś problemy typu rozładowujących się padów ale ikonka która pokazuję,że pad się ciągle ładuje to zróbcie mi ten restart.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...