Skocz do zawartości

DualSense i PSPortal


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Ta sytuacja z tymi padami  iich własnymi FW to jakaś tragedia, już nie tylko grom nie można ufać przez te patche day-1 i dalsze update'y, konsole dawno poległy, ale żeby już nawet pady dzikowały :( zaczynam się zastanawiać czy moje Pulsy nie powinny miec update'u, dowiem się za 3 lata że miałem gorszy dźwięk bo nie podłączyłęm ich kablem do konsoli.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, _Red_ napisał:

Nope. Nawet nie wiem jak wgrac starszy update do pada, musiałbym poszukać. Dziwne jednak, że na jednym smiga dobrze, na drugim zaczął pływać.

Założyłem, że po resecie pada FW też powinno być domyślne.

 

No właśnie ciężko stwierdzić co u mnie spowodowało problem. aktualizacja była 9 czerwca z tego co widzę, grałem po niej bez problemów, wyszedł Ratchet, skończyłem go i nic. Następnego dnia zaczęły się cyrki w postaci wariującej kamery w BL3, że nie dało się w sumie grać, w Returnalu ogólnie spokój, w Ratchecie randomowe obroty w lewo co jakiś czas. Może FW coś namieszało, może pad z dnia na dzień się spierdolił.

Już wolałbym jakby całkowicie zwariował wtedy by nie było wątpliwości co robić, a tak to jak się go zgłosi na reklamacje i będzie działał u nich ok podczas testów to pewnie odeślą zamiast wymienić na nowy.

Odnośnik do komentarza

Reset pada (czyli jak mniemam wcisniecie tego otworka z tyłu przez kilka sekund) firmwaru nie cofa, to juz zostaje. Tez mam wrażenie, ze z dnia na dzień się rozsypało. Ostatnio przez tydzien dwa pady były ciągle w uzyciu przy It Takes Two, a dzis nagle czuje, ze postać w Immortals jak i kursor na mapce wariuje przy ledwie muśnięciu. No nic, jutro zadzwonie na 223978924 i zamawiam serwis door to door. Ciekawe czy dadzą nowego pada od razu, czy będzie zabawa z odsylaniem, ekspertyzą, naprawianiem itp.

 

Odnośnik do komentarza

  

16 godzin temu, Square napisał:

Daj znać, bo też mnie to pewnie czeka. Najgorzej, że u nas to trzeba chyba dwa tygodnie czekać, gdzie jak czytałem na zachodzie ludzie dostawali nowe pady w 3 dni.

 

 

Właśnie zgłaszam. Facet zebrał wywiad, numer seryjny pada. Miałem do wyboru albo odnieść pada do sklepu, albo zamówić kuriera na koszt Sony, tylko muszę spakować pada. Wybrałem to drugie.  Nie trzeba nawet dołączać paragonu, sprawdzili po numerze seryjnym od kiedy pad jest używany i od tej daty leci rok.
Także muszę druknąć etykiety, zapakować, zadzwonić po kuriera, który niebawem odbierze ode mnie pada i będę czekał na wymianę / nową sztukę, co może potrwać ok 3 tyg.

PS

w Morelach dziś ma się o 12:00 pojawić DS za 185zł z kodem SCHOOL21 :)  https://www.pepper.pl/promocje/kontroler-do-ps5-dualsense-408048
Nie wiem czy sobie trzeciego nie kupię jako backup xD O ile załapię się jak na karpia.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

I git. Tego typu korporacja myślę problemow nie będzie robić o akcesoria, bo gorzej wyjdą jak pójdzie w świat info o kiepskiej jakości kontrolerow za 319 zl 

 

Pytalem też typa czy dołączyć filmik pokazujący defekt, bo może akurat trafić się, że w czasie ekspertyzy wszystko będzie git. Mówił, że nie ma potrzeby i wystarczy mu fakt, że to się dzieje nawet sporadycznie.

Odnośnik do komentarza

Dlatego celowo pytałem na infolinii jak oni weryfikują aktualność gwarancji, skoro nie chcą paragonu :) Zatem można śmiało brać nowe pady od osob prywatnych pozbywajacych się z bundli (nawet jesli u kogoś leżały długo) - jedynie martwiłem się czy sklep nie będzie robił problemow, gdy ma się fakture imienna na kogos innego (tak jak np. bralem nowa sztuke z forumka), ale w tym wypadku u Sony to zero zmartwienia.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 21.06.2021 o 12:38, Rozi napisał:

Do mnie już jedzie nowy pad, mam go otrzymać w środę, więc cały proces zajął 13 dni.

 

Kojarzysz jak szybko od odebrania przez kuriera ruszyl status na stronie?

 

https://hardware.support.playstation.com/pl_PL/tracking

 

21.06 zlozylem reklamację i zlecenie odbioru DPD (na podstawie etykiety od Sony), 22.06 odebral go kurier, 23.06 dotarł do celu do centrum logistycznego we Wrocławiu i na tym moje śledzenie kurierskie (na podstawie numerka DPD) sie urywa, a tracking Sony nadal jest na pierwszym etapie.

 

IMG_20210625_080649.thumb.jpg.c369d8534d82d34a462dcf6db22cef9b.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...