Skocz do zawartości

DualSense i PSPortal


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, _Red_ napisał:

 

Kojarzysz jak szybko od odebrania przez kuriera ruszyl status na stronie?

 

https://hardware.support.playstation.com/pl_PL/tracking

 

21.06 zlozylem reklamację i zlecenie odbioru DPD (na podstawie etykiety od Sony), 22.06 odebral go kurier, 23.06 dotarł do celu do centrum logistycznego we Wrocławiu i na tym moje śledzenie kurierskie (na podstawie numerka DPD) sie urywa, a tracking Sony nadal jest na pierwszym etapie.

 

 

U mnie było tak, że status się zmienił dopiero na "W drodze do Ciebie". Całość trwała ok. 20 dni kalendarzowych. Tylko to była konsola, gdzieś widziałem, że ktoś pada w przeciągu tygodnia dostał nowego.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Rozi napisał:

Mi kod do śledzenia w ogóle nie działał XD Także nie miałem nawet jak sprawdzić.

 

Status nadal bez zmian, a juz dziś wygenerowali nadanie z UPS na mój adres z przewidywana data dostawy w środę. Kurier aż 3-dniowy to pewnie leci z zagranicy nowy żojpat.

edit:

oui oui, z Francji ten dualsense przyjdzie <3 Inny niż mój, bo dostałem maila z innym nr seryjnym zwracanego produktu, w porównaniu do zepsutego pada.

Odnośnik do komentarza

Tak jest. W sumie myślałem, że dostanę w oryginalnym opakowaniu, a tu tylko w tej folijce jest. Ale nówka sztuka, aż wonia.

A i jeszcze ciekawostka - wczoraj dostałem maila, że nie otrzymali ode mnie starego pada XD No ale skoro dostałem nowego, to chyba jednak otrzymali.

Odnośnik do komentarza

To możliwe, ze tez takiego maila dostane z systemu skoro ciągle jest krok pierwszy z pięciu widoczny w trackingu.

 

Jezu, po pol roku gałka driftuje (w PS4 przez 6 lat nic się nie działo), to co dopiero będzie z adaptacyjnymi trigerami po przejściu Raczeta. Przecież w tej grze trzeba używać normalnie siły do zwykłego strzelania xD

Odnośnik do komentarza

Padzik bardzo dobry.

 

Wygodnie się trzyma, przyciski chodzą gładko, a hd rumble bardzo podobne do joy conów, jeżeli nie takie samo.

 

Dziwne uczucie jak blokują mi się triggery przy strzelaniu w Ratchecie np. Jakbym miał mocniej nacisnąć i coś zepsuć, czy coś.

 

Totalnie inny pad niż od xbox series. Tamten jest spartański z solidnej bryły - przyciski chodzą ciężej, a krzyżak jest głośny.

 

Kwestia preferencji, ale Dualsense po pierwszym kontakcie robi bardzo dobre wrażenie.

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.06.2021 o 12:38, Rozi napisał:

Do mnie już jedzie nowy pad, mam go otrzymać w środę, więc cały proces zajął 13 dni.

Dzisiaj dostałem info, że już leci nówka. Nadałem 23/06, ma przyjść niby 01/07 więc 8 dni. Niby dalej gorzej niż 3 dni, ale o niebo lepiej niż 2 tygodnie czekania.

Odnośnik do komentarza

Pisalem proces strone czy dwie wczesniej. Po 10:00 zadzwon na 223978924, podasz na infolinii swoje dane, nr seryjny pada i przysla Ci zlecenie na kuriera, ktorego musisz sobie z DPD zaplanowac.

 

Albo w ramach rękojmi idź do sklepu, jednak Sony zalatwia to bezbolesnie, a sklepy mogą januszować (właśnie jebię się od 2 miesięcy z Vobisem w innej sprawie...).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Spoko. Doczytałem sposób jak wymusić szybszy update pada bez czekania 24h.

Network settings -> wyłączyć.
Date & time -> przesunąć na następny dzień
Zrestartować konsolę
Update poleciał i mam na nowym padzie już v0267 xD 

A skoro to odbyło się bez połączenia z netem, tzn. że paczka z softem musiała być już na dysku konsoli pobrana wcześniej. Będę badał, czy coś się znowu posypie z gałkami.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...