Skocz do zawartości

Resident Evil 4 Remake


Popi

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Kazub napisał:

w jakiejś recenzji ktoś coś wspominał o bossie, który jest zbugowany na hard/hardcore i trzeba go zabić z rocket launchera. wiadomo, czy to naprawili lub naprawią ?  

Który boss? Jak

Spoiler

ten ostatni to przecież oryginał i wiele innych Residentów przed nim taki oczywisty patent rzucała:dafuq:

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Josh napisał:

Mr.X w RE2R też się nie dało zabić bez wyrzutni rakiet. Może recenzent nie ogarnął tematu. 

Nie, to Sphere Hunter podnosiła ten temat, a o nieznajomość serii ciężko ją posądzać. Po prostu wdupiła w bossa całe ammo jakie miała i nic, a za następnym podejściem wystarczyła jedna rakieta z RL do ubicia typa.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Bzduras napisał:

Nie, to Sphere Hunter podnosiła ten temat, a o nieznajomość serii ciężko ją posądzać. Po prostu wdupiła w bossa całe ammo jakie miała i nic, a za następnym podejściem wystarczyła jedna rakieta z RL do ubicia typa.

 

o to to. pamiętałem jedynie, że to był ktoś kompetentny.

 

tak btw. to na hardcore w oryginale (grałem 20 lat temu) trzeba było się szczypać z nabojami jak w dajmy na to ostatnich dwóch rimejkach, czy było bardziej ammo friendly ? 

Odnośnik do komentarza

Trochę trzeba było chomikować, ale większy problem sprawiały obrażenia które otrzymywała postać - dwa strzały siekierką i gleba. Ogólnie sposób grania w oryginał jest mocno nastawiony na oszczędność ammo i korzystanie z noża, Pro sporo wybaczało.

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie miałem sytuacji na professional by mi amunicji zabrakło, ale też jej na darmo nie marnowałem i kiedy dało się przyjebać kopniakiem albo rzucić suplexem to wykorzystywałem okazję. A na normal poziom był adaptacyjny i jak ktoś nie umie grać do z przeciwników wypada więcej amunicji. Tu na pewno będzie podobnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...