Skocz do zawartości

Resident Evil 4 Remake


Popi

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, tjery napisał:

 

To raczej masz coś nie tak z ustawieniami w TV bądź w grze. Zobacz sobie moje screeny, np. ten na dole w pomieszczeniu z lampą, z czernią jest wszystko w jak najlepszym porządku, a gram tylko na ustawieniach z menu HDR gry, bez reshade'a.

Nie no wszystko jest ok. 

Po prostu hdr off w grze i jest tak jak ma być. Dziwne ale prawdziwe. To samo w re2r i re3r miałem. 

Reszta gier super jest i nigdy problemów. 

Mniejsza o to.

Olewam.

 

Gra miażdży. Powinni zrobić jakąś kategorie na tga.

Odnośnik do komentarza

UWAGA: PONIŻEJ GROŹNE TREŚCI DLA TABORECIARZY

 

Widziałem, że kilka osób gra w UW na PC, to mały hint. Ściągnijcie to https://github.com/praydog/REFramework/releases/tag/v1.4 folder RE4 i z tego dinput8.dll do folderu z exe gry, teraz w grze będziecie mieli menu (załącza się i wyłącza insertem) i w opcji graphics zaznaczacie wszystkie 3 opcje UW i tym niebieskim sliderem ustawiacie sobie FOV, bo standardowo pomimo, że jest UW i da się FOV na max to i tak jest wąsko.

 

Ja sobie zamiast tego

 

q1uSHMk.jpg

 

zrobiłem tak

 

0HW33wU.jpg

 

Już kończąc technikalia (obiecuję ;)) to ten ich engine to jest czyste złoto, ma swoje bolączki, ale w UW 21:9 w rozdziałce 3840x1620 podniesioną do 130% (czyli jakieś 5000x2100) na max ustawieniach z RT to śmiga na luzie w 120 fpsach z taką grafiką.

 

GROŹNE TREŚCI MODE OFF

 

Ehh, szkoda, że dziś post aż do późnego wieczora, posprzedawałoby się parę obrotówek z:klapek:

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, messer88 napisał:

 

tak, zaraz zobaczę czy się naprawi jak włączę Motion blura 

 

Tu jeszcze piszą, żeby DoF wyłączyć.

 

If that doesn't work, Capcom instead recommended turning off Depth of Field, and turning on Motion Blur. Both can be found in the game's Options menu, with the latter specifically under the Camera tab.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, messer88 napisał:

Nic nie zmieniłem od wczoraj, teraz gram i problemu nie ma xD 

 

Pewnie dlatego, że to jest pierwsze co zalecają ;)

 

The first fix is a simple turning the game off and on again. Capcom recommended saving, shutting down the game, and relaunching it. Given that the flickering issue doesn't always happen, doing this restart may eliminate it - at least for a while.

Odnośnik do komentarza

Jest mi głupio, czuję się nawet trochę winny, lul, ale mimo bycia fanatykiem RE, fanbojem Capcomu since 99, adoratorem RE Engine, to nie bawię się tak dobrze jak w RE2, 3, 7, 8 czy nawet jak w oryginalnym RE4, które powtarzam regularnie.

 

Nie do końca umiem powiedzieć dlaczego.

 

RE2 remake absolutny krul na zawsze

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
3 hours ago, Josh said:

Szybka kawka z rana i lecę dalej z tematem. Im dłużej gram, tym bardziej widzę jak gameplay się różni względem klasyka - tam radośnie strzelałem na prawo i lewo i nigdy nie brakowało mi amunicji, tutaj zarządzanie ekwipunkiem bardziej przypomina mi RE2. Właśnie doszedłem do oblężenia chatki i nie mam prawie nic :kekw: a to zaledwie poziom HC, na Pro to dopiero będzie przeprawa.

 

Podoba mi się jak zmienili zachowanie Leona w remake'u. Czasem walnie jakimś głupim tekstem, ale przez większość czasu gość jest mocno stonowany, a w relacjach z niektórymi postaciami (np. z Luisem) czuć od niego wręcz niezłego wkurwa (co zresztą zostało fajnie uwarunkowane fabularnie). Nie powiem, że jest to jakaś niesamowita głębia, ale tym razem widać, że wydarzenia w Raccoon oraz później morderczy trening odcisnęły na nim swoje piętno.

 

Niecałe 5 godzin na liczniku, strasznie powoli mi to idzie, ale staram się lizać każdą ścianę. Szkoda, że w pewnym momencie droga do niektórych skarbów jest zablokowana, bo chciałem wyczyścić wszystko przed zamkiem, ale tam gdzie jestem nie mam już takiej możliwości ;(  Anyway zmieniam wstępną ocenę z 12/10 na 13/10. 

no chatka tez mnie wy yebala do zera, a gralem na standard i hoardowalem wszystkie zapasy. dla mnie poki co mega kozak. a ktos wie do kiedy ta mapa z de luxe dziala ? bo sie nie zorientowalem, jestem po chatce i nie kupilem zadnej nowej mapy, nie wiem, czy czegos nie przegapilem

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Nyu napisał:

Jest mi głupio, czuję się nawet trochę winny, lul, ale mimo bycia fanatykiem RE, fanbojem Capcomu since 99, adoratorem RE Engine, to nie bawię się tak dobrze jak w RE2, 3, 7, 8 czy nawet jak w oryginalnym RE4, które powtarzam regularnie.

 

Nie do końca umiem powiedzieć dlaczego.

 

RE2 remake absolutny krul na zawsze

Ciężko by trafili w gusta 100% graczy, stawiając re8 przy dobrych częściach sam udowodniłeś że gracze są naprawdę różni :D

Edytowane przez Rtooj
  • This 1
Odnośnik do komentarza
9 minutes ago, Rtooj said:

Pytanie, jak była ta miejscówka z mostem wiszącym z dużym skupiskiem przeciwników - odnoga od pierwszego spotkania sprzedawcy gdzie znajduje się korbę otwierającą bramę, to tam trzeba było wszystkich ubić czy był jakiś sposób by to szybciej zakończyć?

Chyba wybic bo Siostry to technicznie Boss

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...