Skocz do zawartości

Resident Evil 4 Remake


Popi

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Czoperrr napisał:

Jestem po drugim przejściu demka (tym razem XSX w trybie wydajności) i co mogę powiedzieć. Wszystko jest...poprawne? Jestem fanem Residentów, ale cały czas zadaję sobie pytanie czy remake czwórki był potrzebny już teraz i nie jestem pewien co do odpowiedzi. Na premierę raczej odpuszczę, nie mam aż takiego hype. W tamtym roku robiłem powtórkę z RE4 HD i to demko nie sprawia mi większej frajdy niż oryginał. RE2 i RE3 to tytuły archaiczne i remaki były wskazane, tchnąły zupełnie nowe życie w tamte gry.

Prawda, tzn. to demko jest bardzo podobne do oryginału. Ale to było do przewidzenia. Dalej pewnie będzie więcej zmian. Sytuacja podobna jak przy Dead Space. 

Odnośnik do komentarza

Gra zapowiada się świetnie, ale również nie biorę na premierę. Zbyt dużo zaległości, włącznie z innymi RE, oryginał ograny kilka, jak nie kilkanaście razy na przestrzeni lat, to aż tak mi nie zależy na ten moment. Gry Capcom szybko tanieją, za kilka miesięcy będzie za połowę obecnej ceny, jak nie mniej, to wtedy się rozważy zakup.

 

No chyba, że demko mnie nakręci, ale to wieczorem się sprawdzi.

Odnośnik do komentarza

Sprawdziłem wersje ps4 amator i polecam ją tylko największym desperatom. Fpsy jeszcze jakoś się trzymają ale oprawa jest tragiczna. Tekstury często nie istnieją no i to typowe w grach capcomu zabieranie klatek zombiakom w tle. W wiosce człowiek może się poczuć jak w animacji poklatkowej :pawel:

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Szermac napisał:

Chodzi mi bardziej o wizualną stronę, a nie układ.

Nie no przeskok jest dalej duży, większy niż przy Dead Space. RE4 to jednak starsza gra. 

Teraz, Pupcio napisał:

Sprawdziłem wersje ps4 amator i polecam ją tylko największym desperatom. Fpsy jeszcze jakoś się trzymają ale oprawa jest tragiczna. Tekstury często nie istnieją no i to typowe w grach capcomu zabieranie klatek zombiakom w tle. W wiosce człowiek może się poczuć jak w animacji poklatkowej :pawel:

Odważni z tym PS4, skoro PS5 się poci xD.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Donatello1991 napisał:

Ile zajmuje pierwsze przejscie? Z 15h?

Nie mówili ,że będzie ciut dłuższa od podstawki? Coś tam chyba mieli rozszerzyć w dalszych etapach. Podstawka 15h jak się śpieszysz pewnie. Pewnie wyjadacze, co grali w oryginał szybciej przejdą. Ale to jest i tak 3x dłuższa gra niż RE3R :). 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...