Skocz do zawartości

The Ascent


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 498
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

2 godziny temu, sprite napisał:

@mitra Weź sobie sprawdź po liście side questów których Ci brakuje i gdzie je aktywować. W sumie jest ich 

  Ukryj zawartość

28

 

Jutro sprawdzę, ale wydaje mi się, że wszystko czyściłem.

 

Godzinę temu, Wredny napisał:

No gierka miała spore problemy z achievementami to może i wciąż coś jeszcze jest skopane :dunno:

To lipton. No nic, sprawdzę ile mam zrobionych i będę kminił.

Odnośnik do komentarza

@sprite mam 27 misji skończonych. W grze na liście nie mam już żadnej aktywnej czy do zrobienia misji pobocznej. W necie znalazłem dwie listy z misjami pobocznymi ale na jednej było tylko 23 a na drugiej też 27. Mam wersję na PS4 (płyta) ale zaciągnięta wersja na PS5. Brakuje mi tylko pucharka za te poboczne i za 100x śmierć. Nie wiem czy coś z grą jest zjebane. Nie chcę mi się chodzić po całym świecie i sprawdzać każdego zakamarka.

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.02.2023 o 19:19, sprite napisał:

Tutaj masz pełną listę. Obczaj której nie masz 

  Ukryj zawartość

 

 

 

Nic nie wyświetla pod spoilerem

 

E: Silikonowe widzenie mi nie wskoczyło, mimo, że misja ukończona. Tzn. wróciłem do Harlana po wszystkim ale w liście ukończonych zadań nie mam tego questa.  Sprawdziłem kamery są zainstalowane, podzwonione do niego, wróciłem pogadałem i nic. Na razie odpuszczam bo nie chce mi się gonić za tym jednym zadaniem.

Edytowane przez mitra
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
15 godzin temu, YETI napisał:

Pakując punkty w Uniki, odblokuje możliwość robienia przewrotów, czy to się odblokowuje w inny sposób?

"Unik. Określa tempo odnawiania uniku. Jeśli twoja postać nie jest zbyt wytrzymała, to bardzo ważna umiejętność. Uniki pozwalają też szybko zbliżyć się do wroga, więc można wykorzystywać je ofensywnie." 

 

To powinna być zdolność "X" chyba

https://www.eurogamer.pl/the-ascent-jak-unikac-obrazen-uskok

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Skończone wczoraj w coop z @Figuś i jak graficznie gra jest piękna, strzelanie i umiejętności są miodne, tak w pozostałych kwestiach technicznych gra jest tragiczna.

Mapa nieczytelna, a szybka podróż jest dostępna tylko w obrębie jednego "piętra" i do tego trwa strasznie długo jak na standardy obecnej generacji. Co chwilę właśnie trzeba przechodzić praktycznie całą mapę, zmieniać poziomy, więc nawet przy użyciu taksówek już i tak wolna szybka podróż wydłuża się trzykrotnie, co tylko potęguje wkurw na aspekt przemieszczania się. Brak sprintu właśnie popychał nas w korzystanie z szybkiej podróży.

Nawigacja po menu też uciążliwa, statystyki naszej postaci i ubiór też słabo opisane, dopóki nie znajdzie się rzeczy ewidentnie lepszych to nie wiadomo co ubierać. Może w kodeksie jest to opisane, ale ogólnie mało intuicyjne.

Na szczęście w coop gra się świetnie, poza skokami poziomów trudności w niektórych momentach.

 

Gra ma dalej pełno bugów czy to z postępem czy z trofeami. Figusiowi zapisało postęp gry na pierwszej misji, gra wywaliła się kilka razy pod koniec i gdyby nie opcja przywrócenia kopii sejwa to musiałby powtarzać całość, bo pucharek za ostatnią misje mu nie wpadł. W drugą stronę też bugi, bo kilka trofeów wpadło mu wcześniej np. za przeczytanie 10 logów wpadło po pierwszym, za ulepszenie broni na maxa wpadło przy lvl 8. Na szczęście w porównaniu do premiery poprawili wypadanie komponentów więc nie trzeba nic farmić do platyny poza skończeniem wszystkich misji.

 

Ogólnie polecam grać w coop, który osładza błędy techniczne czy tragiczny design niektórych elementów. Gdybym miał grać solo to pewnie bym nie skończył. I jak wspomniałem na początku gra naprawdę imponuje graficznie, jedynie brakuje HDR.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dopiero zaczynam ale gierka spoko. Ostatnia gierka tego typu to był Armagedon z Willisem na PSX.

Klimatem wręcz ocieka, gunplay zacny ale ktoś powinien yebać srogie nadgodziny za mapę. Jakie to gówno nieczytelne. Jakieś konkretne ostrzeżenia co do stref też by się przydały bo łatwo wpierdzielić się na imprezę o kilka/naście poziomów wyżej niż posiadany i robi się gangbang :shieeet:

Nie wiem w co ładować więc lecę w życie a z broni to karabin do kontroli tłumów. Nie wiem czy warto pakować w punkty w bronie czy kupować coś czy czekać aż coś wypadnie chociaż lootshooter z tego żaden.

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, Farmer napisał:

Ostatnia gierka tego typu to był Armagedon z Willisem na PSX.


Apocalypse :sir:
Armageddon to był film, też z Willisem :D
Swoją drogą Apocalypse miałem po niemiecku, więc teksty "Yippee Ki-Yay schweineficker" oraz "nicht schiessen, ich habe frau und kinder" wryły mi się w banię do teraz :reggie:

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...