Skocz do zawartości

Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, kubson napisał:

Właśnie miałem pisać o tym, zbieram wszystko oprócz tego V w Chicago skate park :/ a nie ruszę dalej jak tego nie zbiorę xD gracie swoim ludkiem czy gotowymi postaciami?

Wybij się z wielkiego halfpipe'u przy samej ścianie w stronę skateparku, wallride po ścianie, wallie na świetlik, potem zeskakujesz na prostopadłą belkę, na końcu wallplant, wracasz po świetliku i przeskakujesz na ten z literką. 

 

@Faka,  coś będzie, zobaczysz :)

 

I tak, gram swoim skaterem, potem będzie Bob, Lizzie i reszta. 

Odnośnik do komentarza

Czyli w poziomach jedynki można używać manuala?

 

Jezu, jak mnie ta gra jara. Nigdy nie zapomnę jak ja i moi bracia dostaliśmy dwójeczkę na wigilię tuż po premierze. Może to brzmieć żałośnie dla trzecich osób, ale to jedno z moich ulubionych wspomnień życiowych. Bracia siedzący na dywanie obok choinki, metr od telewizora nawalący w Tonego.

  • Plusik 3
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, kubson napisał:

ja dalej sie mecze z Chicago xD chyba tam wroce jak bedzie moj skejter bardziej dokokszony lub jak skill skoczy xd

Przecież możesz dowolnie dysponować statsami, zmniejszać, zwiększać, nawet te domyślne. Ustaw Air, Ollie, Speed i Rail Balance na duże wartości i dasz radę spokojnie. Pamiętaj, żeby wyjść z halfpipe przy samiutkiej ścianie. 

 

@Figaro, możesz ustawić sterowanie domyślne - z wszystkimi możliwościami, które doszły po THPS2, oraz schematy z jedynki i dwójki, dostosowane do swoich czasów. 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, izon napisał:

Najlepszy remake ever obok RE 2 ( to takie pierwsze wrażenia). Tak jakbym odpalił starego, dobrego Tonego, po prostu w świeżej, fantastycznej grafice.


Oj, mam dokładnie takie same odczucia, fenomenalnie się w to gra, szkoda tylko że nie ma wersji na switcha, bo akurat czeka mnie kilkudniowy wyjazd, więc na więcej zabawy trzeba będzie poczekać pewnie do przyszłego weekendu. :(

Odnośnik do komentarza

Nie no gra jest wspaniała, aż łezki lecą, że po takich perypetiach ta marka wróciła w takiej krasie. Ależ zobaczyłbym autorski tytuł od Vicarious Visions, silnik mają opanowany, fajnie pomarzyć.

 

Nowy soundtrack jest piękny, już kilka kawałków dodałem do swoich ulubionych:

 

Odnośnik do komentarza

Kariery pyknięte na 100%, teraz zbieranie statów, odblokowanie filmików i czelendże. Po przejściu stwierdzam, że z jednej strony będzie brakowało mi tego przechodzenia kariery po miliard razy każdym zawodnikiem, ale potem patrzę na listę czelendży i już mi trochę mniej smutno. No i multi :banderas: Wczoraj jeszcze łoiłem noobów po sieci aż miło. Chyba jedyna gra, w której tryb online nie spowoduje u mnie odruchu wymiotnego.

Odnośnik do komentarza

No tego braku powtarzalnej Kariery to też mi brakuje jak odpaliłem nową postać. Przynajmniej staty są w innych miejscach, ale i tak wtedy samo ich zbieranie jest trochę bardziej monotonne.

Niby jest ten tryb Speedrun, ale to nie to samo.

 

Ja dzisiaj tworzę swojego grajka i będę robił wyzwania aby odblokować Oficera.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...