Skocz do zawartości

Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Schranz1985 napisał:

Chciałbym jednak coś nowego.
Tak samo jakies nowe patenty w multi, bo czasy sie zmieniły potencjał jest niesamowity.
Była taka gierka skate też fajna(meatball czy jak ten tryb ze złamaniami się nazywał)
I tam multi już było ciekawsze, pamiętam bo mam platyne i było sporo grania online.


Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 

 

Se pograj w biedackie skater czy tam session. A ten remake to najlepsze co teraz robią z legendarną grą Tony Hawk, która ostatnimi latami zaliczała upadki i jest arkejdówką, a nie jakimś symulatorem gdzie ma dziś dzień mam dosyć. Czysty pure fun arcade. 

 

Odnośnik do komentarza

No ale wiesz HORSE w 2020 to trochę biedą xD.
Jakieś bitwy drużynowe na mapach z obj różnego typu, np punkty, jakis konkretny grind, coś zniszczyć na mapie, gdzieś się dostać itd.
Nie wiem teraz na szybko piszę, ale da się coś ciekawego wymyśleć.
Jak w tym remake multi nie chwyci to ludzie po 2tyg/msc będą sprzedawać.
Jakoś trzeba ich zatrzymać przy konsoli.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No to jest przecież tryb H.O.R.S.E., a powtarzanie jakiegoś triku w Tonym nie ma sensu, wiadomo dlaczego. Do tego jest Combo Mambo, czyli wykonanie największego combo w określonym czasie.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

CjIJ5kO.png

 

:):):)

 

Cytat

Tony Hawk’s Pro Skater 1+ 2 is a labour of love and an ode to the series’ glory days. Every inch of the game has been perfectly restored and updated for modern consoles and it's an absolute delight to play from start to finish. This is a must-buy for skateboarders, gamers and everyone else in between.

 

Cytat

Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 are perfect remasters that remind me fondly of the original, offering excellent gameplay and tons to do. They look great, sound great, and have tons of replayability.

 

Cytat

Because it nails so much about that original Tony Hawk experience, it's really hard to be mad at Pro Skater 1 + 2 for any of its downsides. The load times aren't enough to keep you away from the plethora of satisfying combos, and the lack of level goals for every skater isn't enough to keep you from jumping back in with a new character. Playing through the newly remade levels is immensely enjoyable, and that on its own is enough to call Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 a success. However, smart additions and an engaging challenge system make it an experience that's more than just a brief skate through Tony Hawk's past.

 

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Ja jestem pod koniec drugiej wyspy Tsushimy i niesamowicie mnie ta gra męczy, że nie mam ochoty na żadne granie (a to z mojej winy dlatego, że ostatnio za dużo w sandboxów się nagrałem). I ma mi w tym pomóc jutro Tony Hawk, co by ochota na granie wróciła.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...