Skocz do zawartości

Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Faka napisał:

10 mln? Meh, bardzo proste do zrobienia w przeciągu dwóch minut. Wszystko na manualu, grindowaniu, żeby trzymać licznik kombosów. 

Od Project 8 (ostatniego mojego Tony'ego) minęło sporo czasu, więc dla mnie to będzie wyzwanie. W demku maksymalnie 600 tysięcy ukręciłem, słabiutko.

A, @Nyu , żeby być dokładniejszym - w trybie kariery wybieramy czy chcemy grać w karierę z jedynki, czy z dwójki. Poza tym gra jest zunifikowana.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, maciucha napisał:

imo dużo bardziej bym się jarał jakby dali zestaw 2+3, bo w 1 nigdy nawet nie grałem, w 2 sporo ale dużo mniej niż w 3 i aż tak mnie to wszytsko nie gila

No to tym bardziej powinieneś wjeżdżać w gierkę jak dzik w paśnik, bo to klasyczne odsłony z jednymi z najbardziej ikonicznych leveli i OST w calej serii. Nie bez powodu dwojka jest wskazywana przez wielu jako ideał, którego nie udało się potem doścignąć kolejnym częściom.

Odnośnik do komentarza

W jedynkę nie grałem. W dwójkę i trójkę się zagrywałem. Szkoda, że jej też nie dołożyli do pakietu, bo z nią najwięcej czasu spędziłem. Wy podkręciliście hype i preorder już wysłany do sklepu po odbiór. W piątek będzie granie. Człowiek znowu się poczuje jakby miał 13 lat :D

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Bzduras napisał:

No to tym bardziej powinieneś wjeżdżać w gierkę jak dzik w paśnik, bo to klasyczne odsłony z jednymi z najbardziej ikonicznych leveli i OST w calej serii. Nie bez powodu dwojka jest wskazywana przez wielu jako ideał, którego nie udało się potem doścignąć kolejnym częściom.

dla mnie ideał i szczyt nostalgii do trójeczka :lapka: 

Odnośnik do komentarza

Chciałbym jednak coś nowego.
Tak samo jakies nowe patenty w multi, bo czasy sie zmieniły potencjał jest niesamowity.
Była taka gierka skate też fajna(meatball czy jak ten tryb ze złamaniami się nazywał)
I tam multi już było ciekawsze, pamiętam bo mam platyne i było sporo grania online.


Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak, niech ta część rozbuja serię po upadku, a potem poproszę nowy projekt z kozak levelami, nowymi zadaniami w karierze i czymś świeżym. Fundamenty mają położone, teraz tylko dobrze je wykorzystać i jesteśmy w domu. Klasyczne levele są wspaniałe, ale w końcu przeżrą się nawet najwytrwalszym fanom.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...