Skocz do zawartości

Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Square napisał:

Przynajmniej staty są w innych miejscach

Oczywiście, że nie. Dla każdej postaci są w tych samych miejscach, robię czwarty run po statystyki i są sztywniutko w tym samym miejscu na każdym levelu.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Zayebista ta gra, no goty tego roku. Nic lepszego nie wyszło w tym smutnym jak pyzda covidowym świecie since 2020. Właśnie skończyłem całą pierwszą część i teraz bierzemy się za najlepszą osłonę jaką jest 2. No udało się tym razem Activision wypuścić grę, na dodatek w normalnej cenie jak na remake. A najlepsza to jest playlista kawałków, co głowa się sama kiwa.

Edytowane przez Faka
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Czuję się jak 18 lat temu. Uczę się w to grać. Kolejne gleby tylko motywują, szukanie gdzie co jest i jak się tam dostać. Fun z grania i muza robią identyczną robotę jak niemal dwie dekady temu. 

 

Ale ni cholewy nie mogę zrobić back/frontflipa. Bo wyskok i podwójne wciskanie góra/dół nie działa. 

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza

13h na liczniku i przerwa, bo mi kciuki odpadają :obama: Niesamowity remaster, obok RE2 najlepsze odświeżenie starej gierki, jakie widział świat. Jak za dawnych lat, ciężko się oderwać od pada, bo ciągle "a to jeszcze spróbuję to, a to czelendż, a to statystyczka, a to deskę zmienić"... i pyk, trzy godziny na "atosie" zlatuje.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Emtebe napisał:

U mnie już wpadły dzbanki za kombo 1.000.000 oraz za 10.000.000 :hi:

 

  Pokaż ukrytą zawartość

W sumie nie ma się czym chwalić, bo jest prosty myk na zrobienie tego w kilka minut z palcem w pupie ;)

 

Dawaj metodę, sami ocenimy czy jest się czym chwalić, a nie zgrywasz tajemniczego i stosujesz niedopowiedzenia ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...