Skocz do zawartości

Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde bele, zostały mi jeszcze trzy rzeczy do zrobienia z zadań aby ogarnąć THPS2 na 100%.

 

Muszę przyznać, że po latach, które upłynęły od grania w dwójkę już trochę rzeczy zapomniałem, a i skill już nie ten. W sumie to się zastanawiam, jak kiedyś udało mi się przejść bez problemów THPS2 na 100% każdym zawodnikiem. Tam jeszcze się banknoty zbierało.

 

Może wersja z szaraka była łatwiejsza? ;)

Odnośnik do komentarza

Włącz sobie Competitive i zobacz, czy dalej będzie tak fajnie :kaz: Dzisiaj przerzuciłem na chwilę z Jam i jaki łomot dostałem to nawet Stonoga wie, że szkoda strzępić ryja. Czelendże z tego trybu będą zdecydowanie najcięższe.

Odnośnik do komentarza

Ja póki co pozbierałem staty z jedynki do customowego skatera, bo miałem go na defaulcie, a chcę nim zrobić THPS2.

Wczoraj THPS1 zaliczałem Glifbergiem, by uhonorować tradycję, bo obok Mullena to mój ulubiony pros z serii. Zajrzałem też do Create A Park i odhaczyłem kilka czelendżów z kreatorem związanych. Chyba mam zbugowany czelendż "heavy traffic", bo odwiedzałem kilka parków powyżej 1k upvote, a i tak mi nie zaliczyło. Albo robię coś nie tak.

Odnośnik do komentarza

U mnie jak to na początku każdego Hawka na tapet wzięte maksowanie statystyk i odblokowanie filmików/strojów dla wszystkich, jeszcze piątka postaci i będę się brać za odhaczanie czeklisty z challengami. Na dzisiaj koniec grania, bo kciuki od dawna nie bolały mnie tak, jak po kilkugodzinnej sesji z tą grą. Dzieciństwo restored :ohboy:

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Kmiot napisał:

Chyba mam zbugowany czelendż "heavy traffic", bo odwiedzałem kilka parków powyżej 1k upvote, a i tak mi nie zaliczyło. Albo robię coś nie tak.

 

Mam ten sam problem i też nie mogę go zaliczyć. Sporo tych skateparków z wysokim upvotem, a taki nie zalicza, a to mój ostatni challenge w create.

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Rozi napisał:

niektóre wyzwanka customowego skatera doprowadzały mnie do granicy wylewu (Dirty Rail gap z lip trickiem

 

To było moje ostatnie i też się trochę nawkurzałem. Ja już wiem, że "Complete all "Hard" Get-Theres." to będzie najcięższy pucharek. Taki Warehouse jest banalny, Szkoła (poniżej) już dużo trudniejsza, ale Mall próbowałem przez ponad godzinę i zawsze coś musiałem skopać. Zapewne większość zrobię, ale łatwo nie będzie.

 

 

31 minut temu, Faka napisał:

Jakim cudem?

 

Zapewne coś z tym stylu. Możesz też posprawdzać speedruny oryginalnych części.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pany pomocy, w thps2 zostało mi ostatnie zadanie, a więc ostatni medal. Czemu zatem do odblokowania Chopper Drop pokazuje, że brakuje mi trzech medali? Czyżby trzeba też było zaliczyć każde zawody na złoto?

 

Sto razy sprawdzałem i zostało ostatnie zadanie w Filadelfii, Sick Score :/ Skad mam więc wziąć kolejne medale? Te z thps1 się kumulują z 2-ką?

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Nie kumulują się. 

Jeżeli chodzi o zawody i medale to nie wiem bo zawsze na złoto robiłem czy kiedyś czy teraz. Chyba że chodzi Ci o park goals to miałem identyczna sytuację o czym pisałem w tym temacie kilka stron temu. Sprawdzałem tysiąc razy, wszystko zrobione ale to WSZYSTKO. Przyszedl syn sprawdził listę zadań i w 3 sekundy znalazł park goal które sie hurwa zakamuflowalo między tymi wszystkimi skreslonymi zadaniami. Hurwa jakieś złudzenie optyczne, patrzyłem 74726463 razy. Coś ominales, sprawdź jeszcze raz stojąc blisko telewizora albo dziecko poproś haha

 

Edytowane przez Zgredziula
Odnośnik do komentarza

Ale to bez sensu. Brakuje mi 3 medali do Chopper Drop, a zostało ostatnie zadanie. Jak je wykonam, będzie brakować dwóch medali. Mamy 3 zawody. Więc Twoim rozumowaniem jak ogarnę na złoto to zdobędę 3 medale? To będzie wtedy -1. Coś (pipi)ysz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...