Skocz do zawartości

Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, izon napisał:

Czy żeby zrobić wysoki skok to 2 razy kierunek w przód i dopiero skok przy naładowanym pasku? Bo ni ch.. nie mogę doskoczyć do tych ramp w mieście:)

Jakie rampy masz na myśli? Ogólnie mając nabity SPECIAL, skater jeździ szybciej i skacze wyżej. No i tak - góra + skok daje No Comply, a 2 razy góra + skok daje Boneless.

Odnośnik do komentarza

Dwa razy w górę i ollie daje Ci boneless, które trochę zwiększa wysokość skoku. Naładowany special również pomaga. Jak nie możesz gdzieś doskoczyć to przesuń statystyki na speed, ollie i air (hangtime również może pomóc, jeśli wybijasz się z pipe'a albo kickera).

Odnośnik do komentarza

Hej,

Planuję zakupić tą grę. Za małolata grałem w THPS 2. Pamiętam, że w każdej lokacji oprócz zadań były do zebrania jeszcze pieniążki , poukrywane czasem w ciekawych, wymagających miejscach. Trzeba było zaliczyć "100% GOALS AND CASH".   W nowej wersji , nie widzę na filmikach tych "CASH" do zebrania. Są tylko Stat Points ( których jest mniej niż "CASH" w poprzedniej wersji)  i jakieś "V" . 

Ktoś może wie coś w tym temacie?   Dlaczego nie ma już kasy do zbierania, zrezygnowali z tego ?  Co to te "V" ? 

Kurcze, zebranie tych pieniążków dawało dużo frajdy, jeśli już tego nie ma to moim zdaniem remake dużo traci na swojej wartości. 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Faka napisał:

U created skater z be special, zrobić 25+ kombo special bez grinda, Special to tam uj, to wchodzi ale bez grinda nie mogę tego 25+ walnąć. A na manualu to mi zaraz szybko pasek ucieka.

Pozbieraj wszystkie punkty statsów, ustaw speciale pod manuala i walisz flatland, tappuj zmiany trików i cyk. Banał. 

 

W ogóle wczoraj oglądałem na Tubku Classics od Thrashera i Dreamland z Bobem Burnquistem (polecam, gość ma jaja z adamantium), odblokowałem filmik w grze - dokładnie ten fragment dalo xd

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Najlepiej chyba Warehouse i grindować od ściany do ściany przez Channel Gapy i walić specjale, oraz flip tricki. 

 

Zabieram się za pana Rowleya, w końcu czelendże z grindowaniem :obama: Super jest ta ich różnorodność wśród skaterów. 

 

Swoją drogą widzieliście czelendże Secrets? Jest ich 27, ciekawe. 

Odnośnik do komentarza

Próbowałem gdzieś podejrzeć jak ogarnąć Skatestreet na golda i trafiłem na to:

 

 

Kurfaaaa jak?! :o

 

Godzinę temu, FikiFlow napisał:

Hej,

Planuję zakupić tą grę. Za małolata grałem w THPS 2. Pamiętam, że w każdej lokacji oprócz zadań były do zebrania jeszcze pieniążki , poukrywane czasem w ciekawych, wymagających miejscach. Trzeba było zaliczyć "100% GOALS AND CASH".   W nowej wersji , nie widzę na filmikach tych "CASH" do zebrania. Są tylko Stat Points ( których jest mniej niż "CASH" w poprzedniej wersji)  i jakieś "V" . 

Ktoś może wie coś w tym temacie?   Dlaczego nie ma już kasy do zbierania, zrezygnowali z tego ?  Co to te "V" ? 

Kurcze, zebranie tych pieniążków dawało dużo frajdy, jeśli już tego nie ma to moim zdaniem remake dużo traci na swojej wartości. 

 

Niestety nie ma kasy do zbierania w tej wersji.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Emtebe napisał:

Próbowałem gdzieś podejrzeć jak ogarnąć Skatestreet na golda i trafiłem na to:

 

 

Kurfaaaa jak?! :o

No i fajnie, widać, ze gościu ma opanowaną ścieżkę, ale mnie zastanawia co innego. W 45 sekund wykręca ~2 miliony, a ja - szary żuczek - mam w 2 minuty wykręcić 10 milionów? Biorąc dodatkowo pod uwagę mniejszą punktację za ewentualnie powtórzone trikulce? No kurwa, trochę chyba przegięli.

 

 

 

 

XDDD

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Kurła, ale w local multiplayer, to oczy krwawią, wiecie? Tam jest w 30 fps w splicie, lipa trochę. Tak anyway, Tony Hawk wymasterowany, wszystko challenge zdobyte, teraz tym created skończę. No niesamowita jest ta gra, najlepszy remake tego roku. Zobaczymy jak to będzie z Mafia 1, bo też się zapowiada nieziemsko, ogólnie wrzesień jest nieziemski.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...