Skocz do zawartości

Gran Turismo 7


Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, pawman napisał:

Na jakiej zasadzie reklamowałes? Co musiałeś podać? Ja odkupiłem kod na wersję ps4 na olx więc musiałbym pisać chyba do sprzedawcy żeby reklamował? Co napisałeś? Gdzie potem ten kod się wkleja? 

Na zasadzie nie kompletnego produktu. Ze nie dostałem bonusowej zawartości wynikającej ze złożenia pre ordera.

Dostałem kod na emaila i uzylem w PSN jako "zrealizuj kod". Po włączeniu gry pojawily sie informacje o nowych autach i kredytach.

 

 

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, elvis004 napisał:


Jeśli dobrze zrozumiałem chodzi Ci o 1000000 Cr i Avatary z dodatków które byle na jednym kodzie kupionym przez Ciebie - wersja PS4 i dodatki: Yaris, OST, 1M Cr i avatary:

https://www.gran-turismo.com/pl/gt7/news/00_8693195.html

Kod o którym wspomina Rlfuk to osobny kod za pre order i tam masz:

• 100000 kr. (kredytów w grze)
• Pakiet trzech samochodów:
o MAZDA RX-VISION GT3 CONCEPT Stealth Model
o Porsche 917 LIVING LEGEND
o Toyota Supra GT500 '97 (Castrol TOM'S)

Dokładnie. Chodzi o milon kredytów i avatary. Nie mam tego.  Dodatkowy samochód ( Yaris) i muzykę mam. 

 

16 minut temu, boywrc napisał:

Fajny ten Yaris?

Na początek super. Ma 300 KM więc pierwsze zlecenia z menu lecą szybciutko a i w online po małym tuningu daje rade. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Kosmos napisał:

Czy ktoś gra może na PS4 Pro? Czas loadingów akceptowalny? Nie ma za dużo błędów?

 

Gram nawet na amatorze i loadingi o dziwo nawet krótsze niż w Sport (póki co), co mnie zaskoczyło. Na YT widziałem, że jakieś ponad 40 sekund, a ja mam myślę około 20-25. Może w innych wyścigach później w karierze będzie inaczej, ale póki co jest dobrze, a sam się tego mocno obawiałem. Błędów póki co nie uświadczyłem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, RIfuk napisał:

Zdecydowanie samochody zachowują się nie naturalnie gdy zaczyna nimi rzucać. Nie da się skontrować bo rzuca drugi raz. W Dirt Rally 2.0 , Asseto Corsa, Cars 2 czy ACC odbijesz i jedziesz dalej w GT7 jest to nie do opanowania. 

Jest coś nie halo, też to wczoraj zauważyłem jechałem Porsche GT3 w mocnym deszczu i auto wpadając nawet w lekko poślizg zostawia kierownicę skręconą pomimo tego że np analog wrócił do środka czyli jakby nie odbijała :/

Odnośnik do komentarza

Patch wleciał, ktory pewnie poprawia kilka bugow

edit: ze zmian wpada trofka za licencje w deszczu. 
zmienili chyba dzienna nagrodę bo dzisiaj dostałem ruletkę 1* także teraz to dopiero będzie bieda. 
dodatkowo nie wiem czy było ale jest błąd na licencji s-5 bo dają yarisce opony sportowe a duch leci na szutrowych…

@darkos

masz złoty czas widzę, pamiętasz może czy miales opony szutrowe czy udalo ci wykręcić taki dobry czas na sportowych i ja jestem po prostu leszczem xd

Edytowane przez Redmitsu
Odnośnik do komentarza
Cytat

Patch 1.06 zapewnia przede wszystkim 64 utwory muzyczne w Music Replay i dodaje wskaźnik kierunku i siły wiatru nad mapką toru. Deweloperzy informują też o naprawieniu pewnych błędów, które blokowały postępy graczy i o rozwiązaniu problemu z resetowaniem ustawień użytkowników dotyczących systemów wspomagania jazdy.

 

WOW!!!!!!!!

Calosc tutaj :

https://www.ppe.pl/news/297536/gran-turismo-7-z-patchem-1-06-wylaczenie-serwerow-i-poprawki-bledow-blokujacych-postepy.html

 

Alez oni sie kompromitują ....

Edytowane przez RIfuk
  • Plusik 1
  • Minusik 8
Odnośnik do komentarza

Wczoraj neta mi podłączyli, to mogłem odpalić konsole i pobrać 90Gb. 
Te muzyczne trasy spoko, ale złota nie zdobyłem, brakuje 25 metrów albo 200. Ciężko. 
Zaczalem robić licencje, graficznie ok, opadu nie miałem- ale mało widziałem. 
Co do samej gry, to GT z plusami i minusami jak ktoś wcześniej napisał. Albo polubisz albo olejesz. Fanem nie jestem i pół tysiąca godzin nie spędzę, ale pogram sobie od czasu do czasu :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
6 hours ago, Redmitsu said:

Patch wleciał, ktory pewnie poprawia kilka bugow

edit: ze zmian wpada trofka za licencje w deszczu. 
zmienili chyba dzienna nagrodę bo dzisiaj dostałem ruletkę 1* także teraz to dopiero będzie bieda. 
dodatkowo nie wiem czy było ale jest błąd na licencji s-5 bo dają yarisce opony sportowe a duch leci na szutrowych…

@darkos

masz złoty czas widzę, pamiętasz może czy miales opony szutrowe czy udalo ci wykręcić taki dobry czas na sportowych i ja jestem po prostu leszczem xd

 

Hmm niewiem szczerze jakie były opony ale jak o tym pomyśle to wydaje mi się że były szutrowe, auto prowadziło się dość dobrze. 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, RIfuk napisał:

Ja rozumiem krytykę, ale ty non stop spamujesz. Nie możesz po prostu przestać grać w tę grę i pisać nic niewnoszące do tematu posty? 

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 hours ago, RIfuk said:

 

Obiecali grę na premierę i dostarczyli, a to że jest nie w takim stanie jaki gracze oczekują. Załatają patchami. Ja już odpuściłem jechanie po siódemeczce, bo jednak chwyciło :woot:

 

Musiałem odpuścić licencje na dwa dni bo w środę dopadło mnie jakieś zakażenie, rzygałem i srałem na przemian. Nic przyjemnego a na lodówce mam rozpisany terminarz zaliczania licencji. Na szczęście we wtorek przysiadłem i zaliczyłem już 7/10, została Formuła, Zonda R i to Porsche z ery Noe :pawel: Zauważyłem też że obniżyli wymagania czasowe w tej licencji z 2.24 na 2.26 :yao: chyba społeczność GTPlanet znów płacze. Ale w weekend przysiąde w piąteczek bo dziś jeszcze źle się czuje i leże w sypialni z laptopem grając w Exhumeda. 

 

Czasami jak oglądam te przejazdy na złoto w tutorialu to wydaje mi się że zrobione zostały na padzie, bo oglądam je z widoku zderzaka i jakoś tak nienaturalnie dla kierownicy auto zachowuje się na torze. Moje przejazdy są płynne bez takiego charakterystyczne szarpania gdy auto wychodząc z zakrętu stara się trzymać wyścigową linię i jechać prosto. A używam kamery ze zderzaka ponieważ oferuje mi największą dynamikę, kamera z maski spowalnia grę i jakoś wyjątkowo w GT nie podoba mi się ta kamera. Widok ze środka ogranicza mi widoczność ale sprawia dużo frajdy. Więc czasami wybór jest trudny, ale myślę że jak opanuję trasy i zachowanie aut to moim widoczkiem będzie właśnie ten ze środka. :banderas:

 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Kosmos napisał:

Ja rozumiem krytykę, ale ty non stop spamujesz. Nie możesz po prostu przestać grać w tę grę i pisać nic niewnoszące do tematu posty? 

Nie mogę, bo tutejsi fani GT na dobre i złe może przejrzą na oczy. Gra jest słaba i czuje się oszukany i sflustrowani ze kupiłem tego gniota. 
A latka dodająca utwory muzyczne zamiast poprawę wjezdzajacego w tyłek AI, słabego FFB, tekstur otoczenia czy niesprawiedliwego losowanie to żart ! 
 

  • Minusik 8
Odnośnik do komentarza

Idź w takim razie wylewać swoje frustracje gdzie indziej, a nie spamujesz i irytujesz ludzi w tym temacie, którzy nie mają ochoty czytać takich wynurzeń, tylko normalnie porozmawiać !1!!11!!1!!!1!1!!1!!!

 

Pisz do PD, że cię oszukali, a nie normalnym ludziom trujesz dupę i męczysz bułę jak 8latek !!!!!1!1111!!1!!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, RIfuk napisał:

Nie mogę, bo tutejsi fani GT na dobre i złe może przejrzą na oczy. Gra jest słaba i czuje się oszukany i sflustrowani ze kupiłem tego gniota. 
A latka dodająca utwory muzyczne zamiast poprawę wjezdzajacego w tyłek AI, słabego FFB, tekstur otoczenia czy niesprawiedliwego losowanie to żart ! 
 

 

Spodziewałeś się, że w łatce 6 dni po premierze naprawią wszystkie bolączki gry? :dynia: Przecież jakby tak miało być to opóźniliby po prostu premierę o miesiąc. Łatka przede wszystkim poprawia błędy, które zauważyli gracze, a utwory to pierdoła.

Odnośnik do komentarza

Szanowni 2 pytania:

- czy wybierając lakier u Was tez nowo wybrany lakier na podglądzie pokazuje się na innym samochodzie niż obecnie posiadany samochód ( czyli ten na do którego chce ten lakier „dopasować” )

- tu glupota, ale może się uda - czy po wyścigu i w trybie gdzie samochody są prezentowane da się wyłączyć te światła awaryjne?

Dzięki

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, eloszki napisał:

Szanowni 2 pytania:

- czy wybierając lakier u Was tez nowo wybrany lakier na podglądzie pokazuje się na innym samochodzie niż obecnie posiadany samochód ( czyli ten na do którego chce ten lakier „dopasować” )

- tu glupota, ale może się uda - czy po wyścigu i w trybie gdzie samochody są prezentowane da się wyłączyć te światła awaryjne?

Dzięki

1. Tak, dzisiaj to zauważyłem.

2. Nie wiem.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...