Skocz do zawartości

Gran Turismo 7


Rekomendowane odpowiedzi

Licences / Missions / Circuit Experiences
 - In certain events of the Licenses, Missions, and Circuit Experience, the specified tyres are not equipped on the vehicle and as a consequence those events are difficult to clear. The following is a list of events where this issue occurs:

 ■ Licences
 [A-8] Dirt Driving: Beginner
 [IB-5] Dirt Driving: Intermediate
 [IA-3] Dirt Driving: Expert
 [S-5] One Lap Time Attack

 

 

 

Nieprawidłowe opony są też w kilku misjach

 

https://www.gran-turismo.com/pl/gt7/news/00_8730173.html

Odnośnik do komentarza

Jedno tej grze trzeba oddać. Kupno wymarzonego auta prosto z salonu cieszy ! Tak samo jak zmienienie lakieru czy kupno nowych felg.

Można się z tego cieszyć :)

 

I światła w nocy ! Światła samochodu ładnie oświetlają pobocze itp.

Natomiast podczas wjazdu do tunelu juz nie. Dziwne troche.

Edytowane przez RIfuk
Odnośnik do komentarza

Dzięki za powyższe:)

W jednym z testów widziałem ferrari testarossa. Udałem się do salonu aby kupić ta furke bo mi się podoba a tam pusto. Przeszukałem również samochody używane i tez pusto. Czy to oznacza ze samochód jest dostępny tylko w danym wyzwaniu w co średnio chce mi się wierzyć czy jest na to jakiś patent?

Odnośnik do komentarza

Zaraz jakiś bot przybiegnie z płaczem, że bronię GT :turned: ale porównanie dosyć kiepsko zrealizowane. 

Nie ma pokazanych wielu detali w GT7, których brak w Forzy.

Mokra nawierzchnia w GT7 też wygąda dużo lepiej i bardziej realistycznie, chociaż dla "Janusza" rozwiązanie w Forzy może wyglądać bardziej efektownie.

Kto jednak widział obie gry na własne oczy (jak np. ja) wie, że tak naprawdę nie ma tu porównania i jedyne w czym FM7 góruje to lepsze zniszczenia.

Btw. Porównanie dymu akurat z obecnej wersji ze zbugowanym dymem po patchu.

I tu należy zganić PD bo wydali patcha, gdzie naprawili kilka rzeczy, a przy okazji kilka zepsuli (np. brak lub prawie brak dymu podczas gry i złe opony w niektórych licencjach i misjach, co uniemożliwia ich zaliczenie, lub zrobienie złota).

Nadal nie działają też ustawienia lobby w online (po założeniu pokoju host nie ma żadnych uprawnień ani dostępu do żadnych ustawień pokoju).

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, tjery said:

Nie wygląda tak źle to chyba trochę źle dobrane słowa, biorąc pod uwagę, że 5letnia FH7 wygląda miejscami lepiej.

 

Tak, ale to tylko w niektórych detalach, ogólnie....nie jest źle ale widać ze jest starsza i bardziej "plastikowa"

 

 

image.thumb.png.e69dfd518eee9f69c51423337415a7ce.png

 

image.thumb.png.e397551b6e8f050e092ee5a0b96756ba.png

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Labtec napisał:

 

Tak, ale to tylko w niektórych detalach, ogólnie....nie jest źle ale widać ze jest starsza i bardziej "plastikowa"

 

 

image.thumb.png.e69dfd518eee9f69c51423337415a7ce.png

 

image.thumb.png.e397551b6e8f050e092ee5a0b96756ba.png

 

No nie wiem, dla mnie tu Forza wygląda lepiej :) nie chodzi mi stricte o technikalia, ale o ogólny feeling, Forza wygląda bardziej naturalnie IMO, a właśnie GT wygląda "growo" :)

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Emet napisał:

Zaraz jakiś bot przybiegnie z płaczem, że bronię GT :turned: ale porównanie dosyć kiepsko zrealizowane. 

Nie ma pokazanych wielu detali w GT7, których brak w Forzy.

Mokra nawierzchnia w GT7 też wygąda dużo lepiej i bardziej realistycznie, chociaż dla "Janusza" rozwiązanie w Forzy może wyglądać bardziej efektownie.

Kto jednak widział obie gry na własne oczy (jak np. ja) wie, że tak naprawdę nie ma tu porównania i jedyne w czym FM7 góruje to lepsze zniszczenia.

Btw. Porównanie dymu akurat z obecnej wersji ze zbugowanym dymem po patchu.

I tu należy zganić PD bo wydali patcha, gdzie naprawili kilka rzeczy, a przy okazji kilka zepsuli (np. brak lub prawie brak dymu podczas gry i złe opony w niektórych licencjach i misjach, co uniemożliwia ich zaliczenie, lub zrobienie złota).

Nadal nie działają też ustawienia lobby w online (po założeniu pokoju host nie ma żadnych uprawnień ani dostępu do żadnych ustawień pokoju).

A ja widziałem FM 7 na PC na max ustawieniach i GT 7 na PS5 i nie zgodzę się, że Forza jest lepsza tylko w zniszczenich. Porównanie jest jak najbardziej i są elementy, w których Forza wygląda lepiej, mimo że wyszła 5 lat temu.

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, tjery napisał:

No nie wiem, dla mnie tu Forza wygląda lepiej :) nie chodzi mi stricte o technikalia, ale o ogólny feeling, Forza wygląda bardziej naturalnie IMO, a właśnie GT wygląda "growo" :)

No tu się zgadzam. ;) Widać, że na przykład światło lepiej działa w Grań Turismo, a z drugiej strony na przykład zniszczenia w Forzy. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, tjery napisał:

No nie wiem, dla mnie tu Forza wygląda lepiej :) nie chodzi mi stricte o technikalia, ale o ogólny feeling, Forza wygląda bardziej naturalnie IMO, a właśnie GT wygląda "growo" :)

Mam to samo odczucie. Ten brak jakiejkolwiek fizyki przy zderzeniu to śmiech na sali. Nie potrafią naprawić mankamentow od czasow PS2, to ja sobie podziękuję i nie biore jednak tego tytulu. Może do czasu Forzy Motorsport 8 pogram w Assetto Corsa na PS5.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Lukas_AT napisał:

Mam to samo odczucie. Ten brak jakiejkolwiek fizyki przy zderzeniu to śmiech na sali. Nie potrafią naprawić mankamentow od czasow PS2

Najgorsze jest jednak to ze wielokrotnie już spotkałem się z sytuacja ze zamiast zwalniać przed zakrętem bardziej opłaca się rozpędzić i odbić od ściany zyskując lepszy czas … To jest jakieś totalne nieporozumienie !!!! 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, RIfuk napisał:

Najgorsze jest jednak to ze wielokrotnie już spotkałem się z sytuacja ze zamiast zwalniać przed zakrętem bardziej opłaca się rozpędzić i odbić od ściany zyskując lepszy czas … To jest jakieś totalne nieporozumienie !!!! 

 

Metoda na gaz w podłogę, opóźnij hamowanie (albo w ogóle nie hamuj), wjeb się w auto przed tobą, odbij się od niego i wyprzedź pamięta jeszcze czasy GT na szaraczka.

Edytowane przez tjery
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...