Skocz do zawartości

Gran Turismo 7


Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, eloszki said:

Nie wiem co jest nie tak, albo mam jakiegoś olbrzymiego pecha ale na ostatnie 10 losowań wszystkie nagrody to była najniższa z możliwych. Jak na początku traktowałem to jako pech to zaczyna powoli w(pipi)iac…


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

To nie pech tylko kod gry, ma tak losować żebyś wydawał pieniądze na mikro tranzakcje

Odnośnik do komentarza

To już te losowania w gt sport były dużo dużo lepsze. Tak to jakaś śmieszna kasa albo jakaś gowniana cześć do samochodu którego nie mam, miec nie będę i z części nigdy nie skorzystam. Zakładam również ze tu może się trafić dubel… No kur mac, co za czasy. Licze ze szybko jakoś to ogarną bo jest to dość mocno denerwujące.

Odnośnik do komentarza

Kaziu mówi, że chce aby ceny samochodów odzwierciedlały realne ceny i nie chce, żeby ludzie grindowali, po czym obniża nagrody za jedyne sensowne wyścigi i jest cacy. Damy Wam eventy, kiedy? Nie interesuj się tylko płać tam...

Ta ruletka to też komedia, na kilkadziesiąt kuponów tylko 2 razy jakieś tłumiki weszły, tak to regularnie najniższe nagrody.

Odnośnik do komentarza

U mnie 2 razy trafiły się samochody:

- Mazda RX-7

- Mustang Mach Forty (też lipa bo akurat dostaje się go i tak za misje)

1 raz trafił się silnik... i to lipny bo do Nissana Silvia

Kilka razy jakaś lipna, bezużyteczna część

Poza tym zawsze najniższa nagroda

Np. wczoraj za daily 1* ticket i 2000cr co już jest w ogóle totalną kpiną.

 

Oczywiście te nagrody to ze wszystkich ticketów, czyli nie tylko z daily ale i z GT Cafe.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Jeszcze chciałem zapytać czy u Was również wjeżdżając do tunelu macie przez około 2 sekundy absolutna ciemność? Po tym czasie wraca do normy. Da się to wyłączyć czy to mam symulować przystosowanie się oka do ciemności?

Ja po kolejnych 3 losowaniach i 3 najniższe możliwe nagrody - zapomniałem nagrać. Najlepsze to ze były to kupony 3 gwiazdkowe i z każdego dostałem chyba 10k Cr …


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.03.2022 o 10:06, podgoor napisał:

PS3 kupowałem m.in. dla Gran Turismo 5. Mimo że zamiłowanie do gier symulacyjnych przez lata mi zdecydowanie spadło (obecnie wolę arcade, ale jakiś sentyment do GT został) to czekałem na pełnoprawnego następcę na PS4. Nastawienie na online GT Sport było dla mnie sporym zawodem, więc cierpliwie czekałem na siódemkę. ale informacja o always online zabiła jakąkolwiek chęć zakupu. Możesz mieć najbardziej stabilne łącze pod słońcem, a i tak wywali serwery po drugiej stronie i możesz sobie pograć w coś innego.

Właściwie to dobrze, że trafiło to na większy tytuł to i ludzie przekonają się z czym wiąże się always online w grze single player (chociaż gracze mają pamięć złotej rybki i zaraz pewnie zapomną).

W takim Driveclubie brak dostępu do serwerów nie jest na szczęście aż tak uciążliwy, ale oczywiście musi być wielki czerwony komunikat o braku dostępu do serwerów w trakcie wyścigu przez dłuższą chwilę pojawiąjący się na środku ekranu - idiotyczne i irytujące szczególnie teraz, jak nie ma się na to wpływu.

Niestety w Driveclub nie zapamiętuje naszych rekordów/duchów. Szkoda że naszych wyników nie zapisywało "offline". 

Odnośnik do komentarza

Gra jest fantastyczna, ale ten always online to jakaś tragedia, właśnie zdawałem sobie licencje i mnie wysypało bo cośtam. Dramat. Always online w kampanii single player? I to jeszcze te durne tłumaczenie, że niby oszuści. A gówno kogo obchodzi czy sobie oszukuję w grze SINGLE PLAYER! Wiadomo, że chodzi o mikrotransakcje. Zreszta nie wiem jak trzeba mieć poryte w bani, żeby wydawać kasę na samochody w grze singlowej. Ah, wkurzyłem się lekko. Bo już kilka tygodni temu pisałem, że dla mnie to jedyna naprawdę poważna wada. I właśnie mnie dotknęła

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 18.03.2022 o 18:00, Rozi napisał:

Wiedzieliście, na co się piszecie. Nie czytaliście recenzji? To teraz przyjąć dymanko z pokorą. Gra za 3 bomby i pograć nie możesz, niech mnie chuj xd

 W recenzjach nikt nie pisał, ze dwa tygodnie po będzie patch, który wyniesie mikrotranzakcje na chory poziom, nikt nie pisał, że to gra na 7 i wygląda jak gry z PS4 choć są też tacy na YT co wspominają o podbitej wersji z PS3. Te recenzję tej gry to nieśmieszny żart i całkowite oderwanie od rzeczywistości, gra dla fanów a nie wielkiej społeczności...

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Z pewnością. Teoretycznie z czasem powinna być coraz lepsza (jak wcześniej GT Sport) ale to co odjebali teraz, 2 tyg po premierze pozostawi niesmak...

 

Ogólnie im dłużej gram tym bardziej mogę przyznać, że graficznie jest naprawdę rewelacja. Zdarzają się gorsze momenty i miejsca ale poza nimi jest to top ścigałek pod względem grafiki.

 

Rozczarowaniem w kwestii grafiki jest natomiast mimo wszystko implementacja RT. Zgodnie z zapowiedziami jest dostępny w powtórkach itp. ale... dokonałem pewnej analizy i odkrylem, że w GT7 obecne są 3 poziomy RT.

Nie wiem jak to możliwe, że kanaly na YT zajmujące się analizą gier tego noe zauważyły.

* Poziom 1 - odbicia RT na samochodach - obecny na powtórkach

* Poziom 2 - częściowe odbicia RT i elementy oświetlenia RT dodane na otoczeniu i nawierzchni - pojawia się jak włączymy "aparat" w trybie photo na powtórce (i tu właśnie moje rozczarowanie bo gra mimo to cały czas chodzi w 30fps więc mogliby to dać normalnie na powtórkę.. ale może w stresowych sytuacjach gra by klatkowała... muszę sprawdzić).

* Poziom 3 - dodane cienie RT - są dodane po wyrenderowaniu finalnego zdjęcia.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Emet napisał:

Co znaczy dalej? Nigdy nie były.

W pierwszych materiałach były w 1080p CB (czyli bardziej jak 1080i). W pełnej wersji wygląda na to, że są normalnym 1080p, być może z jakimś dodatkowym upscalingiem bo nie są poząbkowane.

 

Wolałem się upewnić, bo pamiętam ostatni pokaz z SoP, gdzie odbicia na masce bólu po oczach pikselozą.

edit: zapomniałem, że w gameplayu nie ma RT, my bad:lapka:

Odnośnik do komentarza

No tak, odbicia podczas samej gry są bez RT i w niższej rozdzielczości, na pewno poniżej 1080p, chociaż tu też mocno to  poprawili względem pierwszego gameplayu i tego co było/jest w GT Sport i GT7 na PS4.

 

Nadal nie rozumiem jednak czemu nie zrobili jak w Forzy (i 99% innych gier) gdzie na kamerze z maski jest wykorzystywany screen space reflections, tym bardziej że jest on mniej zasobożerny niż to co używa PD, a akuratna do takiej kamery / perspektywy pasuje jak ulał.

 

W pewnych aspektach PD jest strasznie zatwardziałe, chociażby wciaż brak swobodnej kamery 360 stopni na widoku z zewnątrz (a przypominam, że było to dostępne w pierwszej becie GT sport).

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Może jestem naiwny ale do patcha nie planuje otwierać tych „prezentów”. Gorszych już ich raczej nie zrobią a obserwując ilość negatywnych opinii jest opcja ze to lekko zostanie zmodyfikowane, nie da się już tego bardziej zepsuć na szczęście. Może zacznie to w końcu motywować do dalszego grania na co liczę :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...