Skocz do zawartości

Gran Turismo 7


Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, spo21 napisał:

Niech dodadzą Endurance i będzie miodzio.

Maja wrzucić w tym paczu osiem godzinnych wyścigów, a później kolejne, włącznie z 24-godzinnymi, jak piszą.

 

5 minut temu, Patricko napisał:

Nie chwalmy dnia przed zachodem... Zmiany dopiero w Kwietniu, a czy się nie przesuną? Kto wie...

Bonusowe kredyty można odebrać już od dziś do 25 kwietnia.

Odnośnik do komentarza

Dobrze, że ogarnęli dupska - do pełni szczęścia brakowało przyznanie się do głupich i bezsensownych decyzji, ale niech im będzie. 

 

Wszystko co planują brzmi obiecująco, ale w dalszym ciągu brakuje mi stosownej nagrody za zaliczanie praktyk na torach. Okej, jednak podniosą też nagrody za praktykę. I tak wolałbym jakiś fajny samochodzik za wymaksowanie.

 

Myślicie, że zwiększone nagrody będą działać wstecz? Trochę się namęczyłem z Nurburgingiem (nadal walczę ze złotym pucharkiem za całe okrążenie) . 

 

No i ciekawi mnie, jakie tory planują dodać w najbliższym czasie. 

 

 

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, eloszki napisał:

A to nie było tak ze recenzje były pisane jak jeszcze balans był w miarę Ok a nie nastawiony na mikrotransakcje?


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

 

Największy problem polega na tym, że recenzje są pewnie pisane po przejechaniu połowy kariery, gdzie naturalne jest to, że nie kupisz najlepszych samochodów, a to że endgame jest słaby pewnie mało kto odkrył. Ten problem istnieje od początku, bo jeśli ktoś uważa, że jeżdżenie w kółko tego samego wyścigu jakieś 250 razy, żeby kupić np. McLarena F1 jest normalne to chyba bardzo mu się w życiu nudzi.

Edytowane przez Chmielinski
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Chmielinski napisał:

Największy problem polega na tym, że recenzje są pewnie pisane po przejechaniu połowy kariery, gdzie naturalne jest to, że nie kupisz najlepszych samochodów, a to że endgame jest słaby pewnie mało kto odkrył. Ten problem istnieje od początku, bo jeśli ktoś uważa, że jeżdżenie w kółko tego samego wyścigu jakieś 250 razy, żeby kupić np. McLarena F1 jest normalne to chyba bardzo mu się w życiu nudzi.

Przecież recenzenci mieli z 2 tygodnie przed premierą na ogarnięcie gry, więc trudno wymagać żeby poświęcili z 200 godzin na napisanie w 100% rzetelnej recki. Z resztą w grach 'live service' non stop są wprowadzane zmiany więc taka recka pod pewnymi względami jest przeterminowana już w momencie publikacji, nie mówiąc już o trybach on-line których pewnie nie mieli jak dobrze ograć.

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, łom napisał:

Przecież recenzenci mieli z 2 tygodnie przed premierą na ogarnięcie gry, więc trudno wymagać żeby poświęcili z 200 godzin na napisanie w 100% rzetelnej recki. Z resztą w grach 'live service' non stop są wprowadzane zmiany więc taka recka pod pewnymi względami jest przeterminowana już w momencie publikacji, nie mówiąc już o trybach on-line których pewnie nie mieli jak dobrze ograć.

Ok, tylko do przejścia Cafe wystarczy jakieś 15h, po czym jasne jest, że nie ma wiele do roboty, a to co jest wypłaca grosze w porównaniu z cenami samochodów.

Odnośnik do komentarza

Akurat jestem dopiero przy 25% tych wyscigow i sporo przedmną to zanim zacznę wyscigi online i nabijanie kilometrów na Nordschleife. Wykombinowałem że wystarczy 5 okrążeń online każdego dnia to wpadnie 100 km. Po 10 dniach 1000 km a po miesiącu 3000. wystarczy przez wakacje regularnie śmigać Nordschleife czyli najbardziej popularny i najdłuższy wyscig i w okolicy Wrzesnia / Października wpadnie platynka z ostatnim pucharem za przejechanie 13.000 km w wyścigach online. :reggie:

Odnośnik do komentarza

Te 13 tys km jest akurat proste i dosyć szybkie bo liczy długość wyścigu online X liczba graczy w wyścigu. Czyli np. 1 okr na Nordschleife z 10 graczami da ok 240km.

Ciekawi mnie z kolei co z tym trophy za 3 legendarne samochody mające wygrać wyścig 24h. Ludzie pokupowali juz więcej samochodów spełniających te kryteria a troeum nadal nie ma nikt (poza jakimś zbanowanym gościem). Albo opis jest mylący albo troeum jest po prostu zbugowane,

Odnośnik do komentarza

Pod kilometry z innymi to najprościej założyć pokój (albo dołączyć) na Route X, wziąć Tomahawka i lecisz. Kilometry lecą jak szalone.

Obecnie robię te 50 wyścigów w trybie Sport i nie wiem czy nikt w to nie gra, ale od rana gram non stop z tymi samymi ludźmi, nie ważne czy ranga spadnie czy urośnie... Ten tryb był tragiczny już w GT Sport, tu mam wrażenie jest jeszcze gorzej.

Te 3 fury do LeMans to na razie największa zagadka. Nie zdziwię się jak zabugowane.

Odnośnik do komentarza

Ja na szczęście nie miałem czasu grać ostatnio, więc poczekam jeszcze chwilę, aż wyprostują co nawyginali. No i drugi gratisowy meljon (po darmowym z kodu) wpadnie jak znalazł. Opłaca się grać na PS4 i kupić kodzik od innych fraj...tzn. użytkowników tego zacnego forumka jak to uczyniłem ja i kilku innych przedsiębiorczych graczy :problem::kaz:

Odnośnik do komentarza
17 hours ago, ginn said:

Jakieś porady pod Nordschleife? Męczę to złoto. Cały czas odnoszę wrażenie, że jadę na pełnym gazie (w porównaniu do ducha), a tu do złota nadal brakuje przeszło 8 sek... 

 

Na którym levelu odblokowuje się Nordschleife? Albo o którym trybie piszesz? Gdzie to znaleźć?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...