Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

 

lmao

Ghost of Tsushima też jest ubisofciakiem, ale z zajebistym systemem walki, historią, klimatem, eksploaracją, designem. To samo jest z Horizonem. Ale lepiej napisać LMAO i wrócić do jebania jednego i tego samego w WoWiku, od tysiąca godzin, to już nie jest ubisofciak.

 

Jebałem jedynkę jak pies, dla mnie to średnia gra z dobrą otoczką, ale tutaj jest serio lepiej, kurwa, już wiem czemu nie chciało mi się na to forum wracać xd Stop having fun.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

12 minut temu, Rozi napisał:

Ghost of Tsushima też jest ubisofciakiem, ale z zajebistym systemem walki, historią, klimatem, eksploaracją, designem. To samo jest z Horizonem.

 

Chłopie, nie ten poziom w ogóle. XDDD W GoT potrzeba było zdobyć fort żeby gra zaczęła mieć ubimapę, przez większość czasu czyściutko. To było wręcz katartyczne doświadczenie. W Horizonie mapa jest zasrana, aktywności typowo ubi. A co ma WoW do ubisofciaków? Niezbadana tajemnica wiary.  

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Rozi napisał:

Ghost of Tsushima też jest ubisofciakiem, ale z zajebistym systemem walki, historią, klimatem, eksploaracją, designem. To samo jest z Horizonem. Ale lepiej napisać LMAO i wrócić do jebania jednego i tego samego w WoWiku, od tysiąca godzin, to już nie jest ubisofciak.

 

Jebałem jedynkę jak pies, dla mnie to średnia gra z dobrą otoczką, ale tutaj jest serio lepiej, kurwa, już wiem czemu nie chciało mi się na to forum wracać xd Stop having fun.

 

no nie da rady niekiedy czytać takich rzeczy

 

są tutaj ludzie, którzy potrafią napisać kilkanaście zdań, przedstawić wady i zalety jak choćby jeden z użytkowników na poprzedniej stronie, a są też tacy, którzy napiszą chuj wie czemu i chuj wie po co, że ta gierka to typowy ubisofciak

 

no, pewnie tak, tylko po co?

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, messer88 napisał:

A co Ci się w jedynce tak nie podobało? Bo jak dla mnie to poza scenkami że nie gadają kukły, lekko lepsze są te sidequesty też trzeba przyznać no i walka melee poprawiona to jest to samo. 

Marna fabuła, słabe sidequesty, świat to makieta. Forbidden West poprawił te rzeczy (a przynajmniej tak mi się wydaje póki co). Piękna ta mapa, aż się chce eksplorować.

Teraz, Paolo de Vesir napisał:

Wiadomka, eksików niebieskich plz don't criticize bo kukle gonna break from grief.

Chętnie poczytam twoje wrażenia, ale zerknąłem ile grałeś w Forbidden West, mniej niż godzinę, raczej słabo wiarygodny jesteś zatem.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Rozi napisał:

Chętnie poczytam twoje wrażenia, ale zerknąłem ile grałeś w Forbidden West

 

No niestety, odpaliłem i opadł hype od razu po fleshbackach z 40h w jedynkę. :/ 

 

Jednak litościwie dam szansę, bo to gra GG g w a r a n c j a jakości jak to w ich grach. :rotfl:

Odnośnik do komentarza

Jaką trzeba mieć misję od Boga by kupować grę za 320 zł i po godzinie ją skreślać. Godzinie w której poznaje się nowe mechaniki gry, widzi nowe animacje i grafikę, i zrzuca się w********c na 3 mechaniczne k***y. Yves Guillemot musiał wyłożyć dużo euro, albo darmowych ciuszków dla Eivora.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, easye napisał:

Ja ich pogodze, jednemu życzę by standardowo nie zmienił zdania o 180 stopni po 20h gry, a drugiemu by do tych 20h w ogóle wytrwał. Do uslyszenia!:lapka:

Grając dłużej w grę zaczyna się zauważać jej ukryte wady/zalety? Niemożliwe, tak nie wolno!

 

Ale tak jak mówi @KarolJanuszGejmingu- większości forum gry nie sprawiają już przyjemności, traktowane są jak jakaś praca, którą trzeba analizować, stękać, jęczeć, uwydatniać wady nad zalety, no kurwa mać. Serio człowiek sobie w coś gra, potem wchodzi na forum i zaraz mu ta gra brzydnie.

Odnośnik do komentarza

No, ale może to jest wina samych forumowiczów? Jak wchodzę od tematu, a każdy jak jeden mąż chwali jakąś grę (wady? kurwa Ż A D N E J), a potem grasz i jest reality check to człowiekowi zapala się czerwona lampka. Nie mówiąc już o tym, że po n-tym open-worldzie naprawdę człowiek ma dość.

Odnośnik do komentarza

Ale jakie reality check, większość tutaj kupiła dwójkę bo lubili jedynke, sami  twórcy pokazywali od roku że to będzie jedynka na sterydach. Co Cię tak zrealcheckowało w godzinę czego się nie spodziewałeś? Przystrzyżona brona u murzyna czy włosy na policzkach Aloy?

 

Nie mogę pisać o wadach bo gram dopiero parę godzin, jak większość, jak mechanika walki wręcz okaże się ponownie kiepska to napiszę, ale jak mogę to robić jak całe drzewko jest do odkrycia?

 

Edytowane przez Rtooj
Odnośnik do komentarza

Wypalenie, albo na siłę próbują grać w coś co niekoniecznie im się podoba i usprawiedliwiają swój zakup, ewentualnie żeby nie kupić po wmówieniu sobie, że gra nie jest na pewno aż tak dobra. 

Ja się hajpuje większością produkcji co jest dobrym znakiem dla mnie. Może dużo robi to, że akurat jedyny gatunek który nie lubię to strategie i jakieś No nie wiem symulatory. 

 

Co do nowego horizon. To No jednak nie polecam, bo responsywnosc skakania po belkach ujowa. Tak to jest świetna jak na ten moment.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

No, ale może to jest wina samych forumowiczów? Jak wchodzę od tematu, a każdy jak jeden mąż chwali jakąś grę (wady? kurwa Ż A D N E J), a potem grasz i jest reality check to człowiekowi zapala się czerwona lampka. Nie mówiąc już o tym, że po n-tym open-worldzie naprawdę człowiek ma dość.

Przecież tutaj każdy pisze, że to jest ulepszona jedynka, kurwa mać xddd Chyba sam wiedziałeś, o czym ta gra jest i co recenzje mówią, skąd to zdziwienie? Kurwa dla chłopów pierwsza część do 6/10 (pozdro, Ins), ale biorą dwójkę, bo spodziewają się wywrócenia formuły do góry nogami, niech mnie chuj. Tutaj pasuje wkleić tego mema, co gość wsadza sobie patyk w szprychy i się przewraca. JEBANE SONY!

Odnośnik do komentarza

Nic mnie nie dziwi, ale potężną mam pompę jak każdy napierdala na ten ubisoft, a potem hmmm siurp siurp ale pyszne giereczki Sony hmmm takie dobre. Prawie tak śmieszne jak mówienie, że oni robią to dobrze. A wygląda to mniej więcej tak:

 

PIERDOLONE UBI CAŁA MAPA ZASRANA

 

Assassin's Creed Origins Interactive Map | Map Genie

 

SONY? ROBICIE TO DOBRZE

 

How Big Is Horizon Zero Dawn Map - Maping Resources

 

No ale w sumie na tym temat zakończę - Horizon na dysku, grzecznie czeka na swoją kolej, a ostatecznie spędzę w nim kilkanaście przyjemnych godzin. Ciekawe tylko czy ludziom nie pękną kukle z żalu, bo będę miał czelność wymienić jakieś wady. P a r d o n s i k analizować grę, bo wiadomka, że tak nie wolno.

 

Giereczki trzeba jak Maczka - zjeść na szybko, nie wnikać w walory smakowe, wysrać się i sięgnąć po kolejną.

  • Plusik 1
  • Haha 3
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...