Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

A tutaj sie mylicie, akurat w Forbidden West można grać bez tych aktywności, ogolnie jakos przesadnie ich duzo nie ma przynajmniej w poczatkowych lokacjach, a jak są, to z wielką jakością i różnorodnością,  poziom wyzej od Wiesława 3 czy Dying Light 2  na przykład (który musialem z bólem odłożyc w odstawkę na czas grania w Horizona). Zresztą, ciężko mi nawet komentować takie posty w dobie accessibility i możliwości dostosowania wszystkiego, nawet na mapie. Jak coś, to w tej grze, nie ma czegoś takiego jak level-gating, questy glowne zawsze są na niskim lvlu. Gra na normalu jest trochę za łatwa, jak ktos czyści questy poboczne, radze podejść pod hard od razu. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ognisk na mapie jest od zasrania. Przy takim Wiedźminie 3 drogowskazy nie kłują w oczy, a tu te ogniska tak. 

No i miałem 2 bugi wymagające reloadu- nie było ikonki od interakcji. Byłby i trzeci, ale jakoś mi się udało wyskoczyć z jakiegoś gruzu, w który cisnął mnie wróg. Choć chwilę się tam motałem. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

No, ale może to jest wina samych forumowiczów? Jak wchodzę od tematu, a każdy jak jeden mąż chwali jakąś grę (wady? kurwa Ż A D N E J), a potem grasz i jest reality check to człowiekowi zapala się czerwona lampka. Nie mówiąc już o tym, że po n-tym open-worldzie naprawdę człowiek ma dość.

 

Wystarczy ogarnąć że NIE MA gier bez wad więc raczej ludzie się skupiają na zaletach żeby na nie zwrócić uwagę bo te zalety są dla nich synonimem "good fun". Nie jest chyba ważne czy wad jest więcej niż zalet tylko bardziej to czy te zalety Ci starczą czy nie starczą żeby się dobrze bawić. Załóż kuźwa że każda gra w jakimś aspekcie leży i nie będziesz musiał czekać aż ktoś Ci napisze że np.  "kółko podnoszenia przedmiotu ma kolor różowy a wolałbym biały" Staremu dziadowi muszę tłumaczyć jakie rzeczy?:beksa:

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Ale w czym te znaczniki na mapie przeszkadzają? Czy naprawdę musicie je wszystkie wyczyścić jak pytajniki na Skellige? Przecież to marnotrawstwo czasu i nerwów.

 

Polecam zwyczajne skupienie się na głównych i pobocznych misjach, a jeśli po drodze, kilka metrów dalej, wyskoczy jakaś aktywność to odfajkować i tyle.

 

Pamiętam jak pierwszy raz grałem w Metro Exodus. Tam co prawda mapa nie jest zawalona symbolami, ale na siłę chciałem odwiedzić każdy zakamarek. I robiąc to samo na kolejnej mapie miałem już dość samej gry. Wróciłem do niej niedawno, olałem wiele tych punkcików, całość skończyłem i świetnie się bawiłem.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Czyli dla niektórych najlepiej jak by nie było znaczników, Czyli nie było miejsc do odkrycia? Ewentualnie były miejsca do odkrycia ale bez znaczników? Wystarczy wyłączyć. W innym wypadku polecam gry bez otwartych światów. Po sznureczku do celu, bo ewidentnie takie aasyny czy horizony nie są dla takich osób.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, KarolJanuszGejmingu napisał:
5 godzin temu, Ludwes napisał:

Większość tego forum jest totalnie wypalona jeśli chodzi o gierki.


Oj tak Panie. Też mam takie wrażenie.

 

4 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

No, ale może to jest wina samych forumowiczów? Jak wchodzę od tematu, a każdy jak jeden mąż chwali jakąś grę (wady? kurwa Ż A D N E J), a potem grasz i jest reality check to człowiekowi zapala się czerwona lampka. Nie mówiąc już o tym, że po n-tym open-worldzie naprawdę człowiek ma dość.

Z ciekawości jaka gierka nie miała wad na forum? Jakieś ostatnie przykłady? Bo napewno nie Horizon, czytam tutaj o wadach jak i zaletach. Chyba, że się chce czytać, co już ma się z góry zakodowane…

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

Nic mnie nie dziwi, ale potężną mam pompę jak każdy napierdala na ten ubisoft, a potem hmmm siurp siurp ale pyszne giereczki Sony hmmm takie dobre. Prawie tak śmieszne jak mówienie, że oni robią to dobrze. A wygląda to mniej więcej tak:

 

PIERDOLONE UBI CAŁA MAPA ZASRANA

 

Assassin's Creed Origins Interactive Map | Map Genie

 

SONY? ROBICIE TO DOBRZE

 

How Big Is Horizon Zero Dawn Map - Maping Resources

 

No ale w sumie na tym temat zakończę - Horizon na dysku, grzecznie czeka na swoją kolej, a ostatecznie spędzę w nim kilkanaście przyjemnych godzin. Ciekawe tylko czy ludziom nie pękną kukle z żalu, bo będę miał czelność wymienić jakieś wady. P a r d o n s i k analizować grę, bo wiadomka, że tak nie wolno.

 

Giereczki trzeba jak Maczka - zjeść na szybko, nie wnikać w walory smakowe, wysrać się i sięgnąć po kolejną.

Wrzucasz cala mape z horizona  s 1 region z assassina

Odnośnik do komentarza

Niektóre poboczne tutaj, to jak główne są prowadzone. No i faktycznie gra jest bardziej wymagająca, trzy Scroungery wystarczą, żeby szybko zdechnąć. Nawet jak Fire Fanghorn trafi kulami ognia, to jest się na hita xd

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, balon napisał:


Oj tak Panie. Też mam takie wrażenie.

 

Z ciekawości jaka gierka nie miała wad na forum? Jakieś ostatnie przykłady? Bo napewno nie Horizon, czytam tutaj o wadach jak i zaletach. Chyba, że się chce czytać, co już ma się z góry zakodowane…


 

odnosnie wypalenia - polecam przerwę. Po takim miesiącu/dwóch gierki wchodzą jak w masełko i dają mega frajdę. Człowiek już taki jest, ze jak czegoś ma za dużo, to zaczyna narzekać 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Kurwa, fabuła bije na głowę poprzedniczkę, dotarłem właśnie do

Spoiler

Bazy i będę pomagał Gai znaleźć pozostałe moduły :banderas:

Bardzo fajnie, że poszli w większe sci-fi, ta trójka tajemniczych postaci jest git. Teraz dopiero poczułem przygodę, w sumie właśnie jak w BOTW, musimy wybrać gdzie najpierw iść, odkrywając różne biomy. W ogóle wszystkie tereny i lokacje są tutaj tak pięknie przytłaczające ogromem, że aż po wejściu na jakieś wzniesienie, człowiek mam ochotę zaczerpnąć powietrza i poczuć wiatr na twarzy. Ale to może już DualSense 2 będzie miał takie funkcje, wraz z funkcją plucia na marudy :cool:

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...