Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zacząłem przygodę z Aloy i jestem w tym prologu i jest nieźle. Grafika śliczna, mechanika jak HZD więc mi znajoma. Zapowiada się fajna przygoda. Zauważyłem już pewne zmiany (albo przeoczyłem) że nie ma gwizdania na maszyny żeby je przywołać.

No i na początku przytłacza ilość aktywności w tych drzewkach :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Problem z drzewkami jest taki, że trzeba sporo przewijać aby zobaczyć całość, plus zduplikowane skille. Wszystko co nie jest specjalną umiejętnością występuje dwa razy w drzewku. Może lepiej by to wypadło jakby można było skill ulepszyć na poziom 2 i całość wyświetlić na jednym ekranie.

 

Ja po dwukrotnym ograniu dodatku na 100% zacząłem całkiem nowe przejście na UH, ale jeszcze nie wiem czy będę przechodził całość.

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, PanKamil napisał:

Przywykniesz. Ostatnie drzewko panowania nad maszynami zupełnie olałem. 

A powiem ci, że to jedno z lepszych. Te raptorki kwasowe na trybie agresywnym robią niesamowitą robotę atakując stada maszyn, o ile nie używamy ich do walki w wioskach, to akurat skewcili i tam nasze zdominowane maszyny szans nie mają, gdzie w jedynce zwykły śmigacz robił robotę. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Z racji, że nie za bardzo widzę różnicę między poszczególnym trybami to gram w 30 klatkach z ładniejszą grafiką.
Poziom hard. Zjechałem "windą" po prologu i zacząłem coś śmigać po okolicy, wpadłem do górników do kopalni i na razie dostaje klepy jak się zejdą 2-3 maszyny na raz nawet te ala czujki.
Kwestia podbicia pewnie nieco lvl i umiejętności :) będzie grane jak złoto bo sam prolog mam wrażenie jak w jedynce nieco przymulił, a później się rozkręca :)

  • WTF 2
Odnośnik do komentarza

Pytanie mam bo nie mogę znaleźć. Da się sprawdzić, nie przy stole warsztatowym, czego brakuje np do ulepszenia pojemności toreb? W jedynce można to było zrobić w każdej chwili teraz pojawiają mi się niezbędne składniki przy stole warsztatowym. A chciałbym wiedzieć czy czegoś mi brakuje zanim do niego pójdę. Dziś np zabrakło mi jednej kości dzika i tyle z ulepszania torby :(

Odnośnik do komentarza

Podgląd na kolejne poziomy ulepszeń jest tylko dla broni i strojów, dla toreb widać tylko aktualny. Jak chcesz to mogę podlinkować pełne zestawienia co jest potrzebne do ulepszeń z podstawki, NG+ i DLC.

 

Podstawka: legendarne bronie, torby na amunicje, torby na przedmioty, legendarne stroje

NG+ i DLC: legendarne bronie i przedmioty

 

Jedyne czego tam nie ma to torba na amunicję do Rękawicy Widma, ale z tym nie powinno być problemu. Ogólnie kości i inne części ze zwierząt są do kupienia u Zielarzy, w Cierniowym Bagnie i ten w DLC powinni mieć wszystko co potrzebne.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, mario10 napisał:

Z racji, że nie za bardzo widzę różnicę między poszczególnym trybami to gram w 30 klatkach z ładniejszą grafiką.


Skoro nie widzisz różnicy (bo faktycznie jej nie widać po tych wszystkich patchach) to czemu pozbawiasz się dodatkowego benefitu w postaci płynności? :philosoraptor:

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Wredny napisał:


Skoro nie widzisz różnicy (bo faktycznie jej nie widać po tych wszystkich patchach) to czemu pozbawiasz się dodatkowego benefitu w postaci płynności? :philosoraptor:

Tak na prawdę jestem na początku i wczoraj próbowałem po trochu każdego z trybów i szczerze mówiąc ja nie widzę jakiejś znacznej różnicy w jakości, pewnie jest ale jej nie dostrzegam dlatego pewnie wskoczę na te 60 lyb 40 klatek. Gram na 65" i siedzę jakieś 2,5m od telewizora. Jak ktoś ma pojęcie na co dokładnie zwracać uwagę to pewnie łatwiej mu dostrzec pewne rzeczy :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...