Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Traity na broni odblokowujesz zabijając przeciwników, wyższe poziomy i nowe traity są zależne od poziomu biegłości jaki masz, więc dopiero w późniejszych etapach gry będziesz miał więcej.

Cytat

 

15 killi aby odblokować trait, 50 na poziom drugi i 100 na poziom trzeci. Tylko wtedy jeżeli masz dany poziom na broni.

lvl 0-4 - jeden trait
lvl 5 - dwa traity
lvl 10 - dalej dwa, ale możliwy lvl 2
lvl 15 - trzy traity
lvl 20 - dalej trzy, ale możliwy lvl 3
lvl 25 - cztery traity

 

W bazie danych możesz zobaczyć co masz odblokowane itp. Każda broń ma 4 grupy traitów, z każdej można mieć tylko jeden.

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.01.2023 o 22:45, Pure Bladestone napisał:

Ja sobie sprawdziłem liczbę zabitych bossów i się przeraziłem. 24, 60, 65,  38, 143, te statystyki są chyba przekłamane, bo nie chce mi się wierzyć żebym aż tylu ich ubił.

Ja mam Phrike 59:3, Iksjon 73:5, Nemezis 64:3, Hyperion 92:1, Ofion 144:0 i Algos 82:0.

Hyperion też powinien być do zera, ale przez głupotę padłem raz.

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, balon napisał:

Gierka dalej elektryzuje, ale niestety nie idzie mi:) 10 zgonów. Boss mnie wyjaśnia, choć nie czuje, że jest jakiś przegięty. Jaką broń na pierwszego? Zawsze chodziłem z karabinem, ale dziś chyba z paszczomiotem poszedłem i chyba było lepiej…

To na pocieszenie napiszę że biom nr 2 jest znaaacznie trudniejszy, z bardzo ciężkim dla nowych graczy bossem. 3 biom na szczęście jest jeszcze trudniejszy ale boss niestety łatwy. Pozostałe to inna historia.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Jak masz adrenalinę na 4 poziomie to szybciej biegłość wzrasta. Wyczyszczenie całego biomu przed pójściem do bossa powinno spokojnie dać ci 5 poziom, ale nie jest to wymagane. Lvl 3 też będzie ok, po prostu trochę słabszy.

No i sam wyższy poziom broni nie gwarantuje, że będzie lepsza niż np poziom 3.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Rtooj napisał:

Obiektywnie 2 biom ma Zerwanych. Co może być mocnym zderzeniem po chodzeniu godzinę po pustyni :)

Oj tak, pierwsze zetkniecie z Zerwanym jest bolesne. W 3 biomie w jednym pokoju mialem ich 3 i ledwo przezylem uzywajac dwa kolce. W 5 biomie jest jakis przypakowany Zerwany i tu jest juz ciezko.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Square napisał:

Z ta trójką nigdy nie miałem problemu, zawsze wydawało mi się, że oni są osłabieni.

Możliwe. Miałem taką sytuację tylko raz i stało się to tak nagle i szybko, że jest mi trudno stwierdzić. Potem Zerwanych w 3 biomie już nigdy nie spotkalem.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...