Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Jak znajdziesz broń z zablokowany traitem to musisz zabić 15 przeciwników aby go odblokować. Potem można znaleźć ten trait na wyższym poziomie to wtedy jest to 50 killi na odblokowanie drugiego poziomu i 100 killi na trzeci poziom. Traity są podzielone na grupy, więc niektóre pojawiają się tylko na broniach z wyższym poziomem.

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Ja jakoś na początku tygodnia wbiłem ostatni trait w rakietnicy i dwa ostatnie alty. Wszystko już zmaksowane :D.

 

W dniu 20.10.2022 o 13:14, niunias101 napisał:

Jaka ta gra jest przepyszna, madre mia.

Przewertowałem paręnaście stron do tyłu żeby poszukać jakichś rad etc. 

O co chodzi z tymi traitami do broni ? Jak je ulepszać? Po prostu używać daną broń jak najwięcej i wtedy coś się odblokowywuje ?

Poziom traita zależy od poziomu biegłości jaką masz. Np biegłość 15 to masz już odblokowane 3 grupy ale maksymalny poziom traitów jaki może Ci wypaść do 2. Od poziomu 20 zaczynają się traity na lvl3 a od poziomu 25 zaczynają się pojawiać traity z ostatniej czwartej grupy. Oczywiście jak nie wbijesz jakiegoś traita na lvl2 to lvl3 danego traita się nie pojawi. 

 

Edit: na stronie 107 tego wątku Square wrzucił kombinacje najlepszych traitow dla danych broni. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W koncu zdecydowalem sie by zagrac w Returnal. Dlugie miesiace myslalem o tej grze. Cos mnie ciagnelo do tego tytulu. Klimat od razu mi lezal, a rozrywka wydawala sie miodna nawet po samych gameplayach na ytb. 
 

I tak, od razu wsiaklem. Bylem tez zaskoczony, ze przy drugim runie udalo mi sie dojsc do bossa i zjechac mu 2.5 paska zdrowia. Teraz mialem trzy runy i nie udalo mi sie dojsc, ale tez gralem po nocce w pracy zmeczony i z wolniejsza reakcja. :D

 

Widze te bardziej hardcorowe momenty. Smierc w ogole mnie poki co nie draznila, bo wiedzialem na co sie pisze. Wiem, ze to dopiero poczateki dopiero pozniej moja cierpliwosc zostanie wystawiona na probe.

 

Graficznie pierwszy biom bardzo mi sie podoba. Efekty czasteczkowe i czern na oledzie robia swoje.

Edytowane przez Lukas_AT
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Lukas_AT napisał:

W koncu zdecydowalem sie by zagrac w Returnal. Dlugie miesiace myslalem o tej grze. Cos mnie ciagnelo do tego tytulu. Klimat od razu mi lezal, a rozrywka wydawala sie miodna nawet po samych gameplayach na ytb. 
 

I tak, od razu wsiaklem. Bylem tez zaskoczony, ze przy drugim runie udalo mi sie dojsc do bossa i zjechac mu 2.5 paska zdrowia. Teraz mialem trzy runy i nie udalo mi sie dojsc, ale tez gralem po nocce w pracy zmeczony i z wolniejsza reakcja. :D

 

Widze te bardziej hardcorowe momenty. Smierc w ogole mnie poki co nie draznila, bo wiedzialem na co sie pisze. Wiem, ze to dopiero poczateki dopiero pozniej moja cierpliwosc zostanie wystawiona na probe.

 

Graficznie pierwszy biom bardzo mi sie podoba. Efekty czasteczkowe i czern na oledzie robia swoje.

Zazdroszczę odkrywania gry i jej fabuły :D. Jak coś to śmiało pytaj o wskazówki. Po za tym na stronie 107 masz post Square'a z wykazem traitow broni, które są zdecydowanie najlepsze. Nie lekceważ pistoletu czy zgniłego pluja (jak już go odblokujesz). Dla mnie te bronie są dużo lepsze od pustkostrzału :D.

Odnośnik do komentarza

Utknąłem w 6 biomie. Zastanawiam się czy lepiej robić speedrun jak już dotrę do ostatniego biomu i gnać do bossa czy rozprawiać się po kolei z przeciwnikami.

Obejrzałem sobie urywek na YT jak ktoś sobie śmiga po 6 B z paskiem dodatkowym dwa razy większym niż ten normalny ? Jak ??

Ja czyszczę do końca 4 biom, zbieram wszystkie żywice, trafi mi co najwyżej raz powiększenie o 25 % ( w 5 tylko kupuję w fabrykatorach) i tyle więc nie wiem jak ludzie maksują takie paski. 

Edytowane przez niunias101
Odnośnik do komentarza

Jak masz pełne życie to każdy Sylfion zamieni się w Żywice. Jest trofik za 300% życia, ale szczere to lepiej kupić jakiś artefakt niż ulepszenie zdrowia. Przed B6 warto wpaść do B5 i zgarnąć fiolkę na początku, plus może broń. Jak został ci tylko boss w B6 to równie dobrze możesz cały szósty biom przebiec bez walki, jak ci wygodniej czy wolisz być dopakowanym czy nie.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 12.11.2022 o 13:46, niunias101 napisał:

Utknąłem w 6 biomie. Zastanawiam się czy lepiej robić speedrun jak już dotrę do ostatniego biomu i gnać do bossa czy rozprawiać się po kolei z przeciwnikami.

Obejrzałem sobie urywek na YT jak ktoś sobie śmiga po 6 B z paskiem dodatkowym dwa razy większym niż ten normalny ? Jak ??

Ja czyszczę do końca 4 biom, zbieram wszystkie żywice, trafi mi co najwyżej raz powiększenie o 25 % ( w 5 tylko kupuję w fabrykatorach) i tyle więc nie wiem jak ludzie maksują takie paski. 

Ilość żywic jest odwrotnie proporcjonalna do ilości otrzymanych hitów :D Mniej dostajesz po gębie i zachowujesz pełne zdrowie to zamiast sylfionów zbierasz samą żywice. Da się wbić 300% nie kupując ani jednego ulepszenia integralności ale to faktycznie wymaga już ogrania i doświadczenia. Jak trafisz artefakt adrenalinowa pijawka to bezwzględnie kupuj nawet przed figurką astronauty. Można bardzo szybko się leczyć zabijając przeciwników czyli mając wówczas pełne zdrowie zbierasz wtedy same żywice ;) Warunek żeby pijawka działała to posiadanie adrenaliny na poziomie powyżej 1. Im wyższy tym szybciej się leczysz.

Edytowane przez AgentTomek1982
Odnośnik do komentarza

Udało się  :) Co to była za przygoda. Już dawno przejście gry nie dało mi takiej satysfakcji.

 

Planuję ukończyć jeszcze raz i uzbierać te pół słońca (czy jak to się nazywa) żeby zobaczyć drugie zakończenie. 

Czy te pół słońca zawsze pokazują się w każdym osobnym biomie czy może zdarzyć się pusty run ?

 

Ps. Ani razu nie wszedłem do domu 1 biomie, czy zanim zacznę szukać te półsłońca muszę do niego wejść czy mogę to zrobić juz na samym końcu?

Edytowane przez niunias101
Odnośnik do komentarza

Słońca pojawiają się co każdy run w każdym biomie(dopóki nie podniesiesz ofkorz). Jednak aby się pojawiły musisz raczej 'zużyć' wszystkie sceny w domu, aż na ganku/werandzie zapadnie ciemność.

 

Ale mogłem coś pomylić i Cię zmylić niechcący, to trzeba poczekać na weteranów :D

Edytowane przez Szermac
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...