Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Nie doszedłem do końca, bo jak nazwa wskazuje Wieża Syzyfa się nie kończy.

Nie kupuj integralności, bo ta jest zawsze po bossie, obrażenia i ochrona mają priorytet, plus dobre artefakty.

W pewnym momencie i tak będziesz mógł zginąć od jednego ciosu, nawet przy pełnej integralności.

Odnośnik do komentarza

Wieza jest super. Mozna grac bez konca. Pieknie sie kosi przeciwnikow na levelu 45. Tak, zwiekszyli limit z 30 do 45 ale tylko w dodatku. Aby zdobyc wszystkie trofki z dlcka to potrzebujesz kilka cykli i conajmniej jedno ubicie glownego bossa w 3 formie. Ogolnie jest troszke grania i troche szczescia. Pewnie to jest powodem ciaglego powracania do tego tytulu. Nic nie jest tutaj takie same. 

 

P.S

Jak wroce to sprawdze ile ja sam godzin spedzilem z tym szpilem :philosoraptor:

 

Odnośnik do komentarza

Mi po osiągnięciu platyny nie chce się powtarzać w kółko dla traktów, nie mam już marchewki na kiju, ale to dobrze, nie chciałbym zmienić zdania o tej grze, bo jest dla mnie 10/10. Nie chciałbym jej sobie obrzydzić.

 

Ale wieża na bank mnie wciągnie jak wrócę do gierki.

 

Przed powrotem chciałbym jednak powtórzyć sobie story, ale zupełnie od nowa z tą niesamowitą narracja.

 

Pytanie: czy da się na swoim profilu tak zrobić bez usuwania sejwa? Czy trzeba na nowym koncie?

Odnośnik do komentarza

Dopiero zaczynam swoją historię w Returnal, jestem na drugim boomie i mam pytanie. Wiem, że po ławie bez odpowiednich trzewikach nie można chodzić, a co z gratami np. w pierwszym biomie, które są pod wodą? Czy to tylko wabik czy da się jakoś "nurkować" po zdobyciu czegoś? @Nyuma platynę w 22h a ja po 15 jestem na drugim biomie (więc chyba nieźle lamię :turned:)

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.08.2023 o 10:48, Amer napisał:

Gierka ukończona 2-krotnie. Czy się podobało? Dość wspomnieć, że Returnal popsuł mi odbiór innych gier, które na tle tego sztosa wydają mi się samograjami, często wiejącymi nudą lub banałem (a niekiedy i jednym i drugim). I tak np. próbowałem Dead Island 2, a obecnie lecę z RE4R i serio - trochę to wszystko bez polotu jeśli chodzi o zaangażowanie, emocje i klimat.

 

9+/10, dziękuję, dobranoc.

Wróciłem do Returnala po 3 tygodniach odwyku, z tą jednak różnicą, że specjalnie pod ten tytuł zaopatrzyłem się teraz w padziora do PS5. I co? I zmieniam zdanie: obecnie jest to dla mnie pełne 10/10 i jedno z najlepszych growych doświadczeń ever. Miało być szybkie posiedzenie i test pada, a z rozpędu przeleciałem przez biomy 1, 2 i 3 czyszcząc je do zera. 

 

@Square, Ty będziesz wiedział pewnie. Płatki kwitów zbieramy tylko w wieży, right? Mogą pojawić się na dosłownie każdym piętrze, czy raczej jest to przedział z tych fabularnych, tj. do 3 formy bossa? Brakuje mi jednej sztuki o ile dobrze pamiętam i jakoś nie mogę trafić dziada. 

Edytowane przez Amer
  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dobra wszystko wymaksowane, można kasować grę z dysku :Aloy_cool1:

Spoiler

18a5c6fd6e845-screenshotUrl.jpg

 

 

21 godzin temu, Amer napisał:

Brakuje mi jednej sztuki o ile dobrze pamiętam i jakoś nie mogę trafić dziada. 

Maki są w Wieży, każdy kolejny dalej, ale wszystko w obrębie 3 pierwszych faz.

Spoiler

1-2, 1-11, 2-1, 2-3, 2-11, 2-20

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...