Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Square napisał:

Co? Każda ich gra była nastawiona na przechodzenie na punkty bardziej w singlu niż w coop (coop w niektórych był bardziej użyty), ale w głównej mierze gry HMQ to single > coop.

No wiesz ja ich bardziej kojarzę z takiego Alientaion gdzie można było grać w 4 osoby, czy Dead Nation, gdzie graliśmy w dwie osoby na jednej konsoli czy online. Myślałem, że odpowiadają także za helldrivers, ale to już inna firma choć bardzo podobny system i przedstawienie. Ogólnie wszystkie te gry były nastawione na grę w społeczności i całkiem dobrze to funkcjonowało. Liczę, że na ps5 również pojawi się coś w tym stylu.

Odnośnik do komentarza

No, ja grałem głównie dla przyjemności, a nie żyłowania i praktycznie tylko multiplayer czy to lokalnie czy po sieci, zarówno Alenation jak i Deadnation. Dla mnie to singla i żyłowania to bardziej jest nex machina singlowe, która z kolei mi jakoś nie podeszła i wolę jednak klasyki Hmq. Niemniej czekam na Returnal i jak kiedyś się dorobię PS5, to nie omieszkam sprawdzić.

Odnośnik do komentarza

 

Break the cycle of chaos on an always-changing alien planet.

After crash-landing on this shape-shifting world, Selene must search through the barren landscape of an ancient civilization for her escape. Isolated and alone, she finds herself fighting tooth and nail for survival. Again and again, she’s defeated – forced to restart her journey every time she dies.

Through relentless roguelike gameplay, you’ll discover that just as the planet changes with every cycle, so do the items at your disposal. Every loop offers new combinations, forcing you to push your boundaries and approach combat with a different strategy each time.

Brought to life by stunning visual effects, the dark beauty of the decaying world around you is packed with explosive surprises. From high stakes, bullet hell-fueled combat, to visceral twists and turns through stark and contrasting environments. You’ll explore, discover and fight your way through an unforgiving journey, where mystery stalks your every move.

Designed for extreme replayability, the procedural world of Returnal invites you to dust yourself off in the face of defeat and take on new, evolving challenges with every rebirth.

 

Intense combat

  • Fight to survive in this third-person roguelike shooter.
  • Take on ruthless enemies in explosive, bullet hell-fueled combat.

Thrilling exploration

  • Manage equipment and resources carefully – every time you die, you restart from the beginning.
  • Scavenge alien tech for upgrades to enhance your abilities in future cycles.

Haunting narrative

  • Piece together fragments of Selene’s memories as she seeks out answers.
  • Forge a personal connection with the planet as you explore its constantly evolving and decaying terrain.

PS5™ features

  • Fast loading:  Jump through portals between worlds with the PS5™ system’s ultra-high speed SSD. Get back into the action with near-instant load speeds that won’t leave you waiting to restart after you die.
  • Adaptive triggers: Switch instinctively between firing modes by using a single adaptive trigger – go straight from aiming down sights to your gun’s alternative fire.
  • Haptic feedback: Sense in-game actions big and small – while exploring fragments of Selene’s memories, or when firing visceral alien weapons.
  • Tempest 3D AudioTech: Hear the action from every direction in 3D Audio – bullets flying past you, enemies circling overhead, or unseen foes creeping up behind you.

https://www.playstation.com/en-us/games/returnal/

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
3 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

To timed czy pełny ex? Chodzi mi o PC ofc, bo nawet nie liczę, że miałoby wyjść na Xie.

kij ich tam wie...jak nawet nie zapowiadaja to i tak okazuje sie ze gierka wychodzi na PC. 

Taki Nex Machina pojawil sie na streamie ale czy to byla jednoczesna premiera z konsolowa to nie wiem 

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Ma_niek napisał:

A po co oni daja te logo playstation studios przed gra Housemarque i Blaupoint :) Bo o ile wiem nie naleza do wewnetrznych zespolow

Może dlatego że wykładają na to kasę :dunno:albo o czymś nie wiemy. Wydaje mi się że Returnal to szansa na przejęcie przez Sony dla Housemarqe

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.